Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domi22

Jadłospis rocznego dziecka!

Polecane posty

Witam, dziewczyny jak jest u was my kończymy roczek i zastanawiam się jak to jest z jadłospisem. Jakie u was są przykładowe posiłki ? U nas jak na razie tak 7-8 Kaszka z butelki 10.30- 11.30 Mleko i drzemka 14-14.30 obiadek 17-17.30 podwieczorek owoc 20. Kolacja mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nocy 1-2 karmienia, rano chlebek z masłem (uwielbia) do tego jajecznica na parze co 2 dzień, obiad, karmienie, deser, coś skubnie przy kolacji starszej córki, karmienie. Miałam karmić rok, tak jak starsze dziecko, ale niestety wyszło mu AZS, nie toleruje żadnego mleka modyfikowanego i po każdym wymiotuje, kaszki nie akceptuje dlatego nie je. Chwilowo musiałam mu odstawić także nabiał, bo jadał jogurty naturalne i serek Bieluch. Pediatra i alergolog zaleciła karmienie dłużej niż rok, więc cóż mi pozostało...A wcale mi się nie uśmiecha. On za to chyba będzie przeszczęśliwy, bo uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma rok i 2 miesiące. U nas to wygląda tak, śniadanie zazwyczaj jajecznica lub kanapki. Drugie śniadanie kaszka, obiad i tu zależy co ugotuję, podwieczorek zazwyczaj robię przeciery z jabłuszek i marchwi. Kolacja płatki na mleku. Raz się jeszcze córka budzi w nocy na mleko. Oczywiście w między czasie córka pije mleko herbatę lub wodę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 1,5 roku i je tak śniadanie kaszka 2 śniadanie jogurt naturalny i owoce obiad mięsko/rybka warzywa i ryż/kasza jęczmienna/jaglana itp. zestawy podwieczorek kanapki z wędliną, co drugi dzień jajko kolacja mleko Jak ma na coś ochotę w międzyczasie to np. proponuję jej wafle ryżowe albo chrupki zbożowe albo owoc albo rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×