Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krista89

Buty z Officeshoes

Polecane posty

Gość krista89

Kupował ktoś w sklepach officeshoes buty? powinniście kojarzyć tą sieć sklepów, są w wielu galeriach handlowych, można zamawiać też przez e-sklep. Nigdy tam nie kupowałam, a widziałam ostatnio jak byłam w galerii, ze mają sporo wyprzedaży na oryginalne buty. Czy ktoś podzieli się jakąś opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibis
Kupowałem conversy w zeszłym roku ze sklepu online officeshoes, do tej pory są w dobrym stanie, buty mają tam w pełni oryginalne spokojnie, to znana i duża sieć sklepów. Teraz na wiosnę chyba mają dużo wyprzedaży jeśli się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justella
Ja tam raz tylko kupowałam botki, żadnych nieprawidłowości nie było z tego co pamiętam, a botki mam do dziś w dobrym stanie. Zobaczcie na ich stronę bo mają teraz bardzo duże promocje, za 30zł zamówiłam przed chwilą botki Kitten! :) https://www.officeshoes.pl/buty-kitten-szpilki-vela/10138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justella
przepraszam, szpilki nie botki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylula
A jak tam z jakością męskich butów? bo muszę z mężem iść po jakieś buty, sam nie pójdzie, jak zwykle muszę mu poradzić, pomóc itd. Jak to facet, nie lubi łazić po sklepach to może z ich sklepu online zamówimy coś. Nigdy z officeshoes butów nie kupowaliśmy, a dużo ludzi chwali ten sklep, także prosiłabym o jakieś opinie co do męskiego obuwia, mąż lubi buty takich marek jak new balance, lacoste, cat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolin
Ja jako facet mogę Ci powiedzieć, ze nie wszyscy mężczyzni nie lubią chodzic po sklepach :) ja akurat jestem z tych, którzy dbają o siebie i swoje ubrania, buty. Co do butów z Officeshoes to jak najbardziej są dobre jakości, mają oryginalne buty różnych marek to jakość jest oczywista. Jeżeli mąż lubi Lacoste, to zobacz te buty, ja sobie ostatnio takie sprawiłem: https://www.officeshoes.pl/buty-lacoste-buty-za-kostke-ampthill-lcr3/10278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekrylka
Mój chłopak akurat po sklepach lubi chodzić, nie marudzi jak jedziemy a większe zakupy, niektórym to aż trzeba mówić by sobie coś nowego kupili bo chodzą ciągle w tym samym...współczuję dziewczynom, które mają takich chłopaków. Officeshoes ma faje buty męskie w nowych kolekcjach, mój chłopak kupił tam ostatnio new balance z nowej kolekcji to butki miodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina911
Z officeshoes.pl zamawiam co jakiś czas jakieś butki, generalnie bo buty częściej kupuję właśnie przez internet bo nie ma w mojej okolicy żadnej galerii handlowej. Jak ktoś szuka butów na wiosnę to polecam u nich popatrzeć bo maja fajne nowe kolekcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zimy kupuję byty z firmy www.gamis.com.pl. Mam bardzo wymagające nóżki a buty z Gamisa są najlepszym przyjacielem dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiliusa
Wątek dotyczy butów ze sklepów officeshoes, więc post powyżej chyba zbędny :) mam pytanie - widziałam ostatnio, że w officeshoes mają damskie buty puma, wcześniej nie mieli butów z tej marki, czy ktoś może już kupował tam pumy? znalazłam akurat jeden model, który widziałam na allegro z tym, ze drożej niż u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olua
Ja kupowałam, ale z ich sklepu internetowego. Dokładnie to ten model https://www.officeshoes.pl/buty-puma-polbuty-puma-smash-wns-metallic/12208 no fajnie, że mają buty pumy, wcześniej nie było u nich jeśli dobrze kojarzę. Kupuj śmiało, przecież w officeshoes nie ma podróbek, więc spokojnie wiesz ile razy ja tam już kupowalam? :D jak jestem w galerii po buty to tam kieruję pierwsze kroki. Z ciuchami też mam kilka sklepów z których stale kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja niestety nie kojarzę, ale sprawdzę sobie. Ostatnio za to odkryłam bardzo fajny sklep, w którym mają super promocje, zobaczcie sobie tutaj http://clarksonline.pl/damskie/buty/resale.aspx?page=all. :) Zamówiłam dwie pary, z tego co wiem, to Clarks to bardzo solidne buty :) Tak że liczę, że dokonałam dobrego zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kilka par bucików z gamisa. Buty bardzo wygodne nawet klasyczne wysokie szpile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle nie kojarzę tej marki, więc chyba nie we wszystkich galeriach jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkett
Officeshoes jest w różnych galeriach w większych miastach, tu jest wykaz https://www.officeshoes.pl/sklepy ja i tak zamawiam głównie przez internet :D zdarzy mi się, że od nich coś kupię, często mają duże przeceny wiec trzeba obserwować nowe promocje, na fb często mają info o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamil
Kupiłam ostatnio tam właśnie buty na koturnie z promocji :D też zauważyłam, że dość często mają przeceny i to spore, kiedyś tak nie śledziłam sklepów internetowych, ale od niedawna widzę, że warto obserwować bo można wyrwać niezłe perełki za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryczkaplm
Dokładnie mam kilka par butów z tego sklepu Officeshoes akurat mają sklep stacjonarny w galerii obok mojego bloku także często tam bywam i co do jakości to nie mam zastrzeżeń cenowo również często mają promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszo słyszę ta markę. Ja teraz głównie zamawiam buty od https://multu.pl/kobiety-home odkąd zamówiłam tam pierwszy raz to tak mi się spodobało że teraz co chwilę mam nowe buty, ale za 20zł to nie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowałam i nie polecam tych butów z officeshoes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zamówiłam raz te buty i nie polecam zdecydowanie. Za to odwrotnością do nich jest https://multu.pl/kobiety-home. Ceny fajne i buty zamówione dawno, a nadal wyglądają jak nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam

Nie profesjalne podejscie do klienta , w momencie kiedy zamowisz buty ze zlym rozmiarem nie ma mozliwosci rezerwacji twojego rozmiaru butow ktore chcesz + odsylasz na swoj koszt. 

 

A w emailach zapewniano mnie ze buty zostana wymienione + stracilem kod rabatowy ktory uzylem i mi go nie oddano po oddaniu pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×