Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ostrzegam prze sklepem Modne Duże Rozmiary , przy ul. Żelaznej w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

To koszmar. W informacjach sklepowych (w internecie) podają jedne wymiary, na opakowaniach producentów podane są drugie wymiary, ani jedne ani drugie nie są zgodne z rzeczywistością. Zamówiłam wyszczuplającą bieliznę na 140 170 cm. Gdy otrzymałam przesyłkę na etykiecie producenta było napisane, że jest 110 -140 cm. Zadzwoniłam do sklepu nie otwierając opakowań informując o pomyłce. Pani odpowiedziała, że to pomyłka na etykiecie, że jest tak jak zamawiałam i kazała otworzyć opakowanie i przymierzyć. Otworzyłam i okazało się, że rzeczywistość jest jeszcze gorsza bo jak coś nierozciągliwego mierzącego na leżąco 60 cm może rozciągnąć się do 170 cm? W dodatku Paniusia udawadniała mi, że to moja wina bo jestem zbyt gruba - powinnam wejść w to co mi sprzedali. Powiedziała, że nie mogę liczyć na anulowanie tranzakcji. Koszmar, po prostu koszmar. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, cieszę się, że poznałam ten sklep na początku a nie po większych zakupach. Barbara G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując w internecie zawsze należy sprawdzić opinię o danym sklepie zanim cokolwiek zamówi się w nim. Ja korzystam tylko i wyłącznie ze sklepu www.salonmodyxxl.pl od lat i jeszcze nie spotkałam się z tak uprzejmym sprzedawcą. Wprawdzie sklep prowadzi mężczyzna i trochę dziwnie było mi na początku opowiadać o staniku, czy majtkach, ale Pan Marcin, to prawdziwy fachowiec i chyba potrafi lepiej doradzić niż niejedna kobieta. Gorąco polecam Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modne Duże Rozmiary
Dzień dobry, Nie przypominamy sobie takiej reklamacji. Z pewnością zostałaby rozpatrzona na korzyść Klientki. Producent bielizny to znana polska firma z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze przyjmują wszystkie reklamacje, ponieważ ich wyroby są wysokiej jakości i niezmiernie rzadko zdarzają się błędy produkcyjne. Pozdrawiamy Modne Duże Rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajne klamstwo, kobieta z którą rozmawiałam powiedziała mi, że nie przyjmują zwrotów, gdy powiedziałam , że i tak odeślę to co kupiłam odpowiedziała mi z wyraźną złością "może pani sobie wysyłać, ma pani prawo a my i tak nie przyjmiemy reklamacji". Po zastanowieniu nie odesłałam aby nie dawać możliwości dalszego nabierania ludzi. Mogliby ponownie sprzedać to co niezgodne z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast pani Monikaberci dziękuję za radę. Zapisałam sobie adres sklepu i wkrótce wejdę do niego. Pozdrawiam. Barbara G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modne Duże Rozmiary
Szanowna Pani, opis w naszym sklepie tu: https://modneduzerozmiary.pl/pl/1639-majtki-wyszczuplajace-lida-140-170-cm-biodra.html jest zgodny z opisem producenta tu: http://sklep.lida.com.pl/size-plus/72-art-112-majtki-wyszczuplajace-z-silikonem-size-mikrofibra.html. Są one wykonane z gęstszej przędzy, żeby odpowiednio opinać sylwetkę i ją modelować. Dlatego wydają się mniejsze, ale z pewnością pasują na sylwetkę, dla której zostały wyprodukowane. Jest to gwarantowane przez producenta. Zwrotów majtek nie przyjmujemy z powodów higienicznych, żeby kolejne klientki nie otrzymały majtek noszonych przez inne osoby. Odnośnie sklepu Salon Mody XXL to mają oni w ofercie dokładnie te same majtki tego samego producenta. Pozdrawiamy Modne Duże Rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam sklep maximomoda.pl kilka razy robiłam tam zakupy i zawsze rozmiary są zgodne z zamówieniem, wszystko dopasowane..ze zwrotem też nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalgorzataN
Ja kupowałam jiz kilka razy w modne duze rozmiary i nie było problemów z niczym kurtkę sumie miałam i Pani ktora pomogla dobrać mi rozmiar była bardzo mila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy kupowałam w tym sklepie i zawsze była miła obsługa. Panie doradzały, przynosiły mi do przymierzalni różne bluzki pytając: może ta albo ta, proszę przymierzać. Serdecznie pozdrawiam obsługę tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sklepie modne duże rozmiary zostawiłam spore pieniądze. Nie miałam zastrzeżeń co do rozmiarów, ale pewnego dnia zamówiłam kilka bluzek i jedna z nich była bardzo brudna tak, jakby ktoś nią buty, albo podłogę wycierał. zadzwoniłam i pani kazała mi oddać kurierowi na wymianę. Po 2 dniach zadzwonił do mnie Pan i powiedział, że jest kierownikiem sklepu i oni nie wysłali do mnie tak brudnej bluzki i jeżeli raz jeszcze taka sytuacja się powtórzy, to nie wymienią towaru. I tak skończyła się moja współpraca z tym sklepem, bo ja nie czuję się winna. A nie mam zamiaru kupować kota w worku i się z nim męczyć, zwłaszcza, że bardzo dużo tam zamawiałam i tak otrzymałam podziękowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez robilam zakupy, Modne Duze Rozmiary. Zdazylo sie musialam wymienic sukienke na inny kolor ,sukienke wymieniono i reszte pieniedzy zwrocono. polecam te firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez robilam zakupy, Modne Duze Rozmiary. Zdazylo sie musialam wymienic sukienke na inny kolor ,sukienke wymieniono i reszte pieniedzy zwrocono. polecam te firme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w tym sklepie sporo rzeczy zarówno sukienki jak i bieliznę ,wszystko było w jak należytym porządku zgodnie z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teżkupowałam i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHalina
Kilkakrotnie robiłam zakupy w sklepie internetowym- jestem bardzo zadowolona - gdy odsyłałam sukienkę z prośbą o wymianę na 1 rozmiar większą pani bardzo miła uzgodniła ze mną że akurat w tym momencie nie ma mojego rozmiaru ale postara się do mnie zadzwonić jak tylko będzie - po kilku dniach zrealizowano moją prośbę.Pozdrawiam super załogę Modnych Dużych Rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również kupuję w tym sklepie i nie mam w ogóle jakichkolwiek zastrzeżeń . Dostawa bardzo szybka. Z wymianą towaru tez nie ma problemu. Polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od dawna kupuję w tym sklepie, nie mam żadnych negatywnych doświadczeń, zwroty jak i reklamacje załatwiane są bez problemu, również przy wyborze rozmiarów mozna liczyć na pomoc obsługi. Sklep jest na 5+. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bardzo sklep www.moda3xl.pl . Robię tam zakupy od kilku lat . Pełen profesjonalizm. Bardzo miła obsługa. Zwroty lub wymiana bez problemu. Kaśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.05.2017 o 23:00, Gość gość napisał:

Nie polecam. Właściciel chce się dorobić na nieudanych wyborach. Materiał potliwy, sztuczny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Piękne kardigany na zimę sobie kupiłam niedawno z ewex24.pl/kategoria/84/plaszcze. Szczególnie jestem zadowolona z brązowego i beżowego. Asymetrycznie poprowadzony od biustu po kolana i wygodny w regulacji. Mój podstawowy ciuch praktycznie na jesień, zimę. Nikt nawet nie jest w stanie stwierdzić, czy jestem szczupła, czy bardziej puszysta, bo sweter daje po prostu takie złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwaga na modneduzerozmiary

Proszę uważać na sklep modneduze rozmiary w zakresie informacji o zwrocie towaru. Na stronie mają podane, że 14 dniowy termin na zwrot towaru jest liczony od dnia zawarcia umowy, czyli złożenia zamówienia. Jest to niezgodne z przepisami ustawy o prawach konsumenta, bo zwrot towaru który podlega uprzedniemu dostarczeniu, może nastąpić w terminie 14 dni od dnia jego odbioru. Przy otrzymaniu towaru np. tydzień po złożeniu zamówienia, termin na zwrot mocno się skróci skróci, zatem trzeba mieć to na względzie. Te niezgodne z prawem zasady potwierdzono mi też mailowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalecam dużą ostrożność w robieniu zakupów w sklepie internetowym Modne Duże Rozmiary z Warszawy. Rozmiarówka, to często loteria . Materiały użyte do produkcji odzieży, z opisu wiskoza lub len, okazują się często "sztuczne" lub z niewielką domieszką  naturalnych surowców. Z powyższych powodów zwrot zamówienia na własny koszt jest często koniecznością. I tu zaczyna się problem...Na początku czerwca 2021 zamówiłam  3 żakiety w różnych kolorach i w tym samym rozmiarze. Po stwierdzeniu, że otrzymałam towar w praktyce znacznie różniący się wielkością ,odesłałam 2 żakiety. Nadmienię, że sklep pakuje odzież w zwykle  reklamówki nie zamknięte  fabrycznie  a potem ma powód by nie uznać zwrotu, ponieważ klient ,zdaniem obsługi sklepu, zaplamił towar, chociaż nadałam zwrot po ok.2 godzinach od otrzymania paczki...W dniu 14.06.br otrzymałam SMS-a z informacją o otrzymaniu zwrotu przez sklep.. W dniu 15.06.br otrzymałam powiadomienie z firmy kurierskiej GLS o paczce zaadresowanej do mnie, której nadawcą był sklep modneduzerozmiary.pl  Ponieważ nie składałam nowego zamówienia, z trudnością ale dodzwoniłam się na infolinię sklepu, gdzie sprawdzono podane przeze mnie dane i zalecono nie odbierać paczki. Po upływie 2 dni, rano ok. godz.10.00, otrzymałam  telefon ze sklepu, gdzie poinformowano mnie w sposób opryskliwy i arogancki, że "... Pani nie przyjęła zwrotu i drugi raz wysyłać nie będą...".Poprosiłam o kontakt w godzinach popołudniowych, gdyż jestem właśnie w pracy ,nie wiem o co chodzi i nie mogę w tej chwili  rozmawiać. Niestety nikt się ze mną nie skontaktował. W dniu 17.06.br po raz drugi skontaktowałam się z infolinią sklepu, gdzie po raz pierwszy usłyszałam, że chodzi o zwrot. Zalecono napisać maila w ww. sprawie. Do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi na  maila z dnia 17.06.br.W dniu dzisiejszym za pośrednictwem infolinii  po raz trzeci skontaktowałam się ze sklepem, udzielono mi informacji ,że wysłano do mnie maila w dniu 18.06.br,co nie jest prawdą, a zwrot został jedynie częściowo uznany... .Na chwilę obecną nie mam ani żakietu ,ani zwrotu gotówki za 1 żakiet na koncie.                                                                                                                                                               Chociaż dwa poprzednie zwroty przebiegły bez problemu, to ostatnie perypetie ze sklepem internetowym Modne Duże Rozmiary, brak profesjonalizmu a przede wszystkim brak szacunku dla klienta skutecznie zniechęciły  mnie do robienia zakupów w tym sklepie. Nie polecam. Szkoda czasu , nerwów i pieniędzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×