Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość allinna

oświadczyny

Polecane posty

Gość allinna

1. jestesmy razem 3 lata, ja mam 33 lata, on 31, wiec juz czas na slub i przede wszystkim dzieci, chce miec dzieci od kilku lat, wiem, ze on to ten jedyny, on twierdzi, ze ja jestem ta jedyna 2. on chcialby miec dziecko, z pol roku temu powiedzial, zebysmy juz sobie zrobili, powiedzialam, ze zamieszkac z nim moglam przed slubem, ale dziecko przed slubem odpada meczy mnie ta sytuacja, przede wszystkim dlatego, ze mam juz 33 lata, a jesli mam byc po slubie dopiero za 3 lata, to umre z tesknoty za dzieckiem 3. lecimy na wakacje - w maju do madrytu, we wrzesniu na malte, wiem, ze w maju mi sie nie oswiadczy na pewno, zaczynam tracic nadzieje, ze w ogole zrobi to w tym roku (rozne przeslanki typu: wygral bon o wartosci 500 zl w kruku, zamiast pomyslec o pierscionku, on mi oddal ten bon, i wiele podobnych) 4. spytalam dzis, przed chwila doslownie, jak widzi nasz zwiazek za 3 i 5 lat, odpowiedzial: myślę ze bedziemy po ślubie, a ty mozliwe ze w ciąży albo juz po, ale nie wiem, czy po slubie mam byc za 3 czy 5 lat, nie chce juz bardziej dopytywac chce wiedziec, na czym stoje, ale juz mocniej dopytywac nie chce, powinnam odpuscic i czekac na ten werter?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Husk
Moze czeka jeszcze na jakas" okazje "..Biez sprawy w swoje rece i wyznacz mu termin...do 1 roku,bo potem bedzie pozamiatane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśłi sie kochacie to jakaś słaba między wami ta komunikacja słowna. Porozmawiaj z nim tak jak tutaj z nami , powiedz ze chcesz już dziecko ale że nie chcesz być panną z dzieckiem więc jeśłi i on o tym marzy to dobrze byłoby się zastanowić nad ślubem . W przeciwnym razie jeśłi on nie jest jeszcze zdecydowany to powiedz że Ty czekać już nie chcesz dłużej i że może lepiej ten związek zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spytalam dzis, przed chwila doslownie, jak widzi nasz zwiazek za 3 i 5 lat, odpowiedzial: myślę ze bedziemy po ślubie, a ty mozliwe ze w ciąży albo juz po, ale nie wiem, czy po slubie mam byc za 3 czy 5 lat, nie chce juz bardziej dopytywac xxx może i będziesz po ślubie ale zapomniał dodać że na pewno nie z nim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz poznać jego myśli, uczucia, dowiedziec sie czy będziecie razem, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, ta z tą wróżką sofią nieźle walnięta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×