Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbyt dumny na szczęśliwe zakończenie.

Polecane posty

Gość gość

Swego czasu byłem tu zwykłym szarakiem, nic nie znaczącym nickiem a jednak dostrzegła mnie bogini, kobieta rozdająca karty, królowa popularności, istna piękność. Niestety jej władcą był wtedy ktoś kto rozdawał asy w kiblu i walety na muszli klozetowej oraz 9-ki na ściany. Ja obywatel świata, Ona emigrantka u Helmuta, ja gracz z międzynarodową wizą rozszerzoną na Australię i Nową Zelandię. Ona przepiękna w zielonej sukience i sandałkach. Ja zachwycony Jej spektakularną urodą, zachwycony Jej delikatnością i sexapilem ociekającym Jej naturalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci poradzę w*********j!!! zapomnij o ukachanej i wypierd!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spedalony Naj tego nie napisał bo mu rower przeszkodził:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
damka przeszkadza w byciu facetem a tym bardziej ksywa naj....najszybszy we wszystkim....fryzury, pediciure, golenie pochwy, bikini, pach i pod nosem na końcu. jestem Naj, Naj....bardziej wydepilowaną kobietą forume:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś szarakiem a teraz jesteś gościem grającym smętne kawałki przed północą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet Marku nie wiesz jak bardzo się cieszę, że się ujawnisz po tylu latach bytności na Kaffe... Rozumiem jak ciężko Ci było udawanie naja, macho, kapitana Arki, samca alfa w skórze wiewiórki:) Pragnienie Marka by byc Mareczkiem. Błaganie by tylko Kusza nic nie napisała bo ja Marek nic nie potrafię napisać a Kusza mnie onieśmiela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być zdrowo poje/banym, żeby tak angażować się w jakieś forum internetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×