Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tatuaże i kolczyki są "be", a operacje plastycze już nie?

Polecane posty

Gość gość
wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, nazywanie "mendami" osób, które mają dość setnych wątków na ten sam temat to szczyt kultury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu - ciekawi mnie dlaczego ludzie tak luźno podchodzą do operacji plastycznych, ale tatuaż uważają za bardzo poważną decyzję której na pewno będzie się żałowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyczepiłaś się tej mendy (nie miałas iść?), ja tylko półżartem odwróciłam post osoby która weszła tu tylko po to, żeby mnie obrazić i nie wniosła nic do tematu. Czego się spodziewałaś wyzywając kogoś od mendy? Chyba nie tego, że zostaniesz potraktowana poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu nawet zwracać uwagi, troll od mend zawsze wyzywa osoby zwracające uwagę, że te tematy są mnożone jak tego od Namysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może powinien się tak podpisywać wyraźnie ma kontakt z tą przypadłością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
troll od mend to ten troll który sam te tematy podbija żeby zwrócić uwagę, że jest ich duzo (a prawdę mówiąc nie widziałam żadnego od dłuższego czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasto Namysłów woj opolskie
Kluczbork to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie kluczborskim ma 23 tysiące mieszkańców i tablice rejestracyjne OKL moja matka wcale nie pije alkoholu ona do pierwszego roku życia mieszkała w okolicach Kluczborka ale z rodzicami się wyprowadzili do ówczesnego województwa kaliskiego dziś woj wielkopolskie 7 km od polkowskiego polkowskie to województwo opolskie powiat Namysłowski jest 3 km od województwa Wielkopolskiego ps moja matka do miasta kępno które jest w województwie Wielkopolskim 30 km od polkowskiego chodziła do zawodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, że ludzie nie boją się poddawać pełnej narkozie po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbieralam sie rok zeby przebic sobie druga dziurke w uchu, nie wiem jak ludzie nie boja sie isc pod noz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest tatuowanie kresek na oczach. Zadna nawet nie pomysli jakie to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawia sobie nos, biust, usta i zachwycaja tym jak to naturalnie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mit, o rezonansie i tatuażach. Powtórzylam tylko to, co przeczytalam na tablicy informacyjnej, gdy robilam rezonans odcinka kręgoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest mit, już sprawdzili :D Popularny, ale mit. Chyba, że ktoś sobie opiłki żelaza wciskał pod skórę, cholera wie co robili po wojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest, że kobiety nie boją się operować? Przecież taka operacja biustu to jest ból przez kilka miesięcy, ryzyko zakażenia i blizn...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrobił bym sobie tatuażu anie nie chciał bym mieć kolczyków. Jestem grzecznym chłopcem ale podobają mi się wytatuowane kobiety z kolczykami. Nie podobają mi się kobiety po operacjach plastycznych. Nawet sztuczne cycki powodują u mnie reakcje wymiotne. Wolę małe naturalne pierisczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i musiałeś użyć tekstu o wymiotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarua
Operacje plastyczne sa dobre dla ludzi z problemami - np rozlegle blizny, nadmiar skory, pomniejszenie biustu przy gigantycznych rozmiarach. Natomiast czyms glupim jest powiekszanie piersi, czy inne tego typu upiekszanie, naciaganie twarzy itd a najgorsze to chyba liposukcja w przypadku gdy moglyby wystarczyc cwiczenia. Jesli tatuaze mialyby zaslaniac blizny i ktos poczuje sie z tym lepiej to ok. Robiac tatuaze w dobrym salonie nie tracimy tez tak na zdrowiu jak przy operacji, takze jak to komus w jakikolwiek sposob poprawi samopoczucie to niech robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że komuś może się taki zrobiony wygląd podobać tak jak można lubić wygląd wytatuowanego ciała, ale ryzyko przy operacjach jest nieporównywalnie większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze generalnie operacje plastyczne nie muszą byc wcale czyms złym. Nawet jesli ktos je robi kto nie jest jakis oszpecony czy tez nie ma blizn itd. ale chce byc bardziej atrakcyjny bo np. ma brzydki, duzy nos, wąskie usta itd. Operacja tez zależy jak i przez kogo jest zrobiona bo jej efekt moze upiekszyc ale tez moze niestety oszpecic..Szczegolnie jesli ktos chce sobie zrobić zbyt wielki biust usta itd. Co do tatuaży i kolczyków to mnie osobiście się to nie podoba i nie mam zamiaru ich robic, ale jak komuś się one Podobaja to ok. Z tym ze chyba nie zwiazalabym się z wytatuaowanym facetem. Bo jakos mnie to nie pociąga sama nie wiem dlaczego. Ale to oczywiscie kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tez wazne jest robienie takich operacji z głową. Bo jesli np. ktos faktycznie ma np. brzydki i duzy nos i przez to ma niższe poczucie wartości to o ile wybierze bardzo dobrego lekarza plastycznego moze wręcz odmienić to zycie tego kogos na plus. No chyba ze problem ten jest wyimaginowany i ten nos wcale nie jest taki zly. Ale nie widze nic zlego w poprawianiu tego co obiektywnie jest mało atrakcyjne ,nawet nie musi byc to wręcz szpecace ,ale wystarczy ze odbiera pewność siebie wtedy juz taką operacja moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest ryzykowna, a robi się z tego coś co można zrobić w weekend. Mam wrażenie, że ludzie nie zdają sobie sprawy z tym jakie ryzyko i ból niesie ze sobą operacja plastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Każdy powinien robić ze swoim ciałem co jemu odpowiada. Ja generalnie nie mam tatuaży, kolczyki noszę tylko w uszach, a na operację korekty nosa zdecydowałam się ze względów estetycznych i zdrowotnych. Dr Boligłowa wykonał kawał wspaniałej pracy i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i myslisz ze kogos to obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Nie podobają mi się tatuaże, ale operacje plastyczne też są zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×