Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KrzysztofJ

Jak poradzić sobie z kredytem frankowym?

Polecane posty

Gość gość
No ciekawe, ciekawe co ci odpisza. Ja nie ufam takim firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
Zadzwonili do mnie z eMediatora i powiedzieli że moge starać sie o zwrot spreadu! Podpisałem z nimi już umowe, będą walczyć razem ze mną i to mi sie podoba. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co Ci zaoferowali? Korzystna chociaż ta oferta, drodzy są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
Sory że teraz odpisuje ale mam czas tylko na fonie tu odpisywać. Mam szanse wygrać bo tu chodzi o źle naliczony spread. No i będą reprezentować mnie przed sądem. Będą reprezentować mnie indywidualnie. Myślałem że robią grupowe ale powiedzieli mi że reprezentują klientów indywidualnie bo tak szybciej, znaczy sie czas postepowania jest krótszy dzieki temu. A płatności z góry nie mają, mozna w ratach. Chyba nie mają jakiegoś sztywnego cennika ale jak poszperałem w sieci to jak za taką usługę to mają dosć ciekawą ofertę. Musiałbyś przedzwonic do nich i popytać o szczegóły cenowe konkretnie. Mi to wszystko na maila wysłali, troche by mi tu zeszło żeby to opisać. Ale ogólnie to podoba mi sie układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolos
Ja już dawno szukam i szukam. Czy moge im zaufac? Axelo, ja nie daje już rady psychicznie, tylko nadzieja mi zostala ze w koncy wyjde z tego bagna i moje dzieci beda mialy spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
Zadzwoń, co Ci szkodzi. Nie masz nic do stracenia. Ja mialem same problemy ale dobrze ze na nich trafilem, a sam nieufam i z natury nie jestem ufny, zobaczysz że wszystko Ci powiedzą. mi za darmo znanalizowali, więc zyskasz pewnosć i nie stracisz na to kasy. Wczesniej o tym pisalem. sory za bledyy ale pisze z fona i sie troche spiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że ten emediator dogada sie z bankiem? Ja nie wiem czy da rade jak tu chodzi o franki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu dogadywać? tu trzeba walczyć a nie dogadywać, z banksterami sie nie dogadasz. No możesz ale na ich korzyść. Bierzesz prawników do sądu i jedziesz z tym, nie ma co sie cackać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
Własnie, nie ma tu nic do gatki z nimi. Dlatego wziałem sie w sobie i zgłosiłem do emediatora i powiem wam że dobrze bo prawnik załatwi wszystko za mnie i nie musze sie sam użerać jak do tej pory miało to miejsce. Logiczne że prawnik zawsze w takiej sprawei lepiej sobie poradzi niż szary Kowalski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinkipie
ja otwierałem firmę za pieniądze z kredytu we frankach. Jak sobie z nim poradziłem? Wziąłem kredyt na firmę tutaj https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm spłaciłem kredyt we frankach i teraz na spokojnie spłacam w złotkówkach nie martwiąc się że rata zaś mi dwukrotnie wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kiego znowu sie zaduzać, to chyba o to sie rozchodzi zeby nie brac nastepnych kredytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytalem o tym emediator i maja nie najgorsze opinie ale czy warto płacic? Jestem w kropce. Fajnie jakby bylo tanio cen nie znam ale to warto? Sam nie wiem doradz axelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axelo
No to pisze przecież że analizy robia darmowe. Nawet jak do nich zadzwonisz to ci doradzą wstępnie i nie biorą za to peiniedzy. Jak bym miał sie na nowo decydowac do kogo zadzwonic jak mam problemy to od razu do emediatora. Ja jestem zadowolony. weź do nich przedzwoń i tak nic nie stracisz a już ci doradzą na sam początek. Lepiej jak wiesz już coś niż nic i jestes w kropce bo nie wiesz od czego zacząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś opinie o tym eMediator? Ogólnie to widze zadowolenie ale moze jeszcze ktoś mi powie czy moge się do nich zgłosć na upadłoćć jak nie mam majątku, czy mi doradzą?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej typie, to wątek o frankowiczach a nie o upadłości... zmien forum i czytaj ze rozumieniem hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam se zmien forum "typie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatorka
dobre opinie mają ostatnio. Spróbuj, zadzwoń i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiano225
A co ja mam zrobi≥ć jak bank mi naliczał spread jak mu się podobało? Da sie to odzyskać jakoś albpo zmniejszyć raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22Aniulka22
to wyślij im umowę do analizy, tak jak axelo napisał. Na pewno dowiesz sie wtedy co trzeba zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitail
Teraz jest spory bum z tymi umowami frankowymi. Znajomi też sie rzucili na te analizy bo są wieźniami we ełasnym mieszkaniu. Dobrze, niech walczą o swoje! Prawie dwa razy spłacili ten kredyt... Mogli brać w złotówkach ale bankowcy ich omamili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×