Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

dr Roman Szymczysko Trzyniec opinie

Polecane posty

Gość bada

Dziewczyny , które wybieraja sie do doktor Szymczysko ...   odzywajcie się niech to forum zyje wkońcu jest dla nas  🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy ktoś ma termin na 17.10 do dr. szymczysko ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie Panie  8 stycznia 2020 roku mam wyznaczony  termin na lifting twarzy u dr Szymczysko Niestety wypadła mi  19 stycznia ważna rodzinna uroczystość i zbieg muszę przełożyć na później Czy jest ktoś chętny zamienić się terminem ? koniec stycznia luty marzec ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dziewczyny, które robił powieki powiedzcie z perspektywy czasu ,...czy koniecznym jest tam zostawać na noc ?   w każdym szpitalu wraca się od razu do domu tylko szpital czeski  nakazuje zostać ...czy uważacie że lepiej ta zostać czy jest to naciąganie kasy bo koszt doby to około 350 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bada

dziewczyny , czy wy wszystkie po korekcji powiek tam zostajecie na ten dzień w szpitalu  tak jak nakazują  , czy jednak wracacie tego samego dnia ? nie wiem jak zrobić to koszt 350 zł a drobny zabieg ze znieczulenirm moejscowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bada

No nic ,  nie doczekałam sie jakiejkolwiek odpowiedzi, ale co tam powiem krótko,...   robiłam w Czechach koszt 1800 zł , dzisiaj 6 doba rewelacja jutro jadę na szwy zdjęcie ,  hospitalizacja  - doba wskazana z racji opieki , pielęgniarki co godzinę w nocy robiły okłady z nimi i sie tez   spało ale za to zero opuchlizny , zero siników , dawali jeszcze tabletki przeciw  obrzękom i pomogło byłam zdziwiona że nic  nie wyszło , jestem mega zadowolona i polecam Czechy łącznie z pobyterm noclegowym w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powieki

Witam.czy robiłaś  dolne powieki ,ile kosztował cały zabieg?

Jak długo czekałaś na zabieg?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zet

Robiłam górę i dól jednocześnie Zapłaciłam za wszystko 1800  zł Ja wybierałam termin taki jak mi pasował w pracy więc nie wiem ile się wtedy czekało Byłam osobiście na konsultacji w październiku i chyba najwcześniejszy termin był na kwiecień

Pozdrawiam Krystyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny ,   jeżeli któreś robiły korekty dolnych powiek u Doktora Szymczysko  to proszę wypowiedzcie się czy macie efekt wymarzony i w ogóle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Czy ktoś miał może robiony zabieg teraz , w dobie COVID ? Wiem , ze trzeba być 2 dni wcześniej na wymaz . Bo tylko testy z Czech honorują . Czy ktoś się może wypowiedzieć w temacie ? Będę bardzo wdzięczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, joasiu1204 13 dni po korekcie powiek w Czechach, naturalnie test  2 dni przed zabiegiem w tym samym dniu wieczorem SMS z wynikiem negatywnym. Zabieg w czwartek, pobyt w szpitalu 1 noc, opieka pielęgniarek super ( zimne okłady )  Oczy są jeszcze nabrzmiałe a efekty jest spektakularny miałam strasznie dużo luźnej skóry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, nigdy nie pisałam jeszcze opini na żaden temat w interecie ale tym razem czuję, że porostu muszę.  W sierpniu 2020 wykonalam plastykę powiek górnych u dr Szymczysko w Trzyńcu. Jestem zachwycona umiejetnościami pana Dr Szymczysko oraz całą opieką w szpitalu w Trzyńcu. Po tygodniu zostały usunięte szwy i plastry i w zasadzie nie widać żadnych śladów po operacji. Nadmiar skóry zniknął a oko wydaje się świeże i otwarte. Jestem zachwycona i gorąco polecam pana doktora, który nie dośc ze profesjonalnie wykonuje zabieg to jeszcze ma bardzo cierpliwe i spokojne podejście do pacjenta. Udziela wszelkich potrzebnych informacji i nie ma w tym żadnego pośpiechu. Opieka pielęgniarek jest wręcz niespotykana w polskiej służbie zdrowia. Ja zostałam na jedną dobę po zabiegu i nie żałuję, ponieważ dzięki temu nie mam żadnej opuchlizny i siniaków. 
Koszty jakie poniosłam w związku z operacją to ok 2500 zł ( konsultacja, test na covid, operacja, nocleg). 
W szpitalu wszyscy mówią po polsku i są bardzo uczynni i pomocni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anna oraz inne dziewczyny,    dolne powieki są trochę trudniejsze w wykonalności czy orientujecie się czy doktor również i w tej dziedzinie jest bardzo dobry ?  Nie każdy we wszystkim jest profesjonalny ,...ale może posiadacie jakieś opinie właśnie w temacie ale dolnych powiek za co z góry dziękuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2020 o 14:27, Gość zet napisał:

Robiłam górę i dól jednocześnie Zapłaciłam za wszystko 1800  zł Ja wybierałam termin taki jak mi pasował w pracy więc nie wiem ile się wtedy czekało Byłam osobiście na konsultacji w październiku i chyba najwcześniejszy termin był na kwiecień

Pozdrawiam Krystyna

Gdzie robiłaś w czechach jaki lekarz ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do dr Szymczysko na konsultacje. Proszę powiedzcie gdzie się odbywają .jest jakaś poradnia przyszpitalna gdzie się kierować. Jaki budynek piętro itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tel +420558309234 pielęgniarka mówi po polsku Najlepiej zadzwoń wszystko Ci wytłumacząTeraz nie pojedziesz z powodu pandemii Wszystkie zabiegi wstrzymane Jak jedziesz samochodem nie wjeżdzaj na teren szpitala Tam parking płatny Naprzeciw szpitala jest parking bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2020 o 14:27, Gość zet napisał:

Robiłam górę i dól jednocześnie Zapłaciłam za wszystko 1800  zł Ja wybierałam termin taki jak mi pasował w pracy więc nie wiem ile się wtedy czekało Byłam osobiście na konsultacji w październiku i chyba najwcześniejszy termin był na kwiecień

Pozdrawiam Krystyna

Za górę i dól 1800 ??? to raczej nie realne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na konsultacji u dr Szymczysko . termin mam na marzec 2022. bedę robić górę i dól jednocześnie. mam gorącą prośbę o zdjęcia efektu  po zabiegu . czy są jakies osoby niezadowolone  z pracy doktora.  jak się  długo i czy ciężko sie goiło ? agnieszkago@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,

mam ogromną prośbę... Może któraś chciałaby zamienić termin do dr Szymczysko. Ja mam termin na 28 kwietnia 2022 rok na lifting twarzy i szyi... Niestety w tym czasie nie będę mogła pojechać... Szukam chętnej na zamianę, ale musi to być rok 2022

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2021 o 11:04, ader napisał:

Dziewczyny,

mam ogromną prośbę... Może któraś chciałaby zamienić termin do dr Szymczysko. Ja mam termin na 28 kwietnia 2022 rok na lifting twarzy i szyi... Niestety w tym czasie nie będę mogła pojechać... Szukam chętnej na zamianę, ale musi to być rok 2022

Witam !Czy nadal aktualne? Proszę o kontakt jowitka69@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×