Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Grecja z małym dzieckiem??

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, planuje wyjazd na wczasy do Grecji przez jakies biuro podrózy, tylko troszke mam opory bo mamy małe dziecko. W wakacje bedzie miało 1,5 roku. Czy wy jezdzicie za granice z maluszkami?? najbardziej martwi mnie dostep do opieki medycznej i lot samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy dziecko ma jakies problemy zdrowotne generalnie? Bo jak nie to bierzesz ze soba 'apteczke' i tyle. Cos na goraczke, kaszel, slonce, probiotyk. Nie wybieraj malych wysepek albo jesli juz to sprawdz jak daleko jest szpital. Wyrobcie karty EHIC na opieke zdrowotna w krajach EU. W dobrych hotelach maja lekarza na miejscu albo moga wezwac. Grecja to jest kraj aptek ;) My z synem malym bylismy kilka razy w Grecji. On zle reagowal na owady, tzn dlugo mu slady zostawaly po czyms co go gryzie w Grecji, takze mialam ze soba fenistil i antyhistamine. Samolotem uwielbial latac. Jedzenie w Grecji jest smaczne i raczej ok dla 1,5 rocznego dziecka ale ostatecznie mozesz cos zabrac swojego. Aha, zawsze mozesz sobie dokupic ubezpieczenie medyczne - na kazde wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grecja jest spoko, ale dla takiego dziecka to napewno nie czerwiec-lipiec-sierpień, bo za gorąco. Lot trwa 2-3 h (zależy skąd dokąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybierasz się do Grecji i masz wątpliwości/pytania poszukaj sobie blog Polki mieszkającej w Grecji - Sałatka po grecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedzi. W Grecji juz byłam, takze cos tam wiem. Syn nie choruje na nic przewlekłego ale wiadomo róznie bywa, np. głupie przeziebienie moze złapac w nieodpowiednim momencie. Jesli chodiz o termin to pewnie pod koniec wrzesnia, własnie zeby było w miare ok pogoda, a nie upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jechać bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi byli w Bułgarii z 10 miesięcznym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dottii44
Myślę, że Grecja jest jak najbardziej ok jak na wakacje z dzieckiem i w sumie dziecko mające prawie 2 latka to już nie takie małe. Ja byłam w Chorwacji z rocznym bobasem i było naprawdę bez problemu. Jedyne co bym polecała to jednak wykupienie ubezpieczenia, wcześniej sami nie kupowaliśmy ale teraz z dzieckiem to jakoś bezpieczniej. Poczytaj sobie: https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/moje-zycie/lubie-podroze/jak-przygotowac-sie-na-wakacje-w-Grecji i sama zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kazdym razem, kiedy jezdzilismy z mezem do Grecji, poznawalismy pary z malymi dziecmi:) zdarzalo sie nieraz,ze dzieci nie mialy skonczonego roczku i jakos wszyscy swietnie sie bawili:) Ja na pewno wezme roczne dziecko na wczasy,a Grecja to dobry keirunek-nie tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez problemu, byliśmy we wrześniu na Rodos z dzieckiem 1 rok i 2 msc. Byli też ludzie z półrocznymi, 3 miesięcznymi. Żadne dziecko się nie rozchorowało, w samolocie też wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz sie czego bać ja byłam z córką 1,5 roczna na wyspach kanaryjskich - 5godzin samolotem a w przyszlym roku wybieramy sie z nie spelna roczna na Majorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorik

W Coral Travel mają teraz jesienią super ofertę i wlasnie za niewielkie stosunkowo pieniądze kupiłam wyjazd na tygodniowe wczasy. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×