Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Elf7

Gdzie się poznajecie?

Polecane posty

Hej, mam 30 lat, jestem przystojny i sympatyczny i sam... na ogół ciągle poznaje jakieś porąbane laski przez net... bo w pracy nie mam z kim wyjść, a w wielkim mieście nie mam zbyt znajomych, chodzenie do klubów już mi zbrzydło bo ciężko tam trafić dziewczynę chętną na poznanie bo wiadomo każda myśli że w klubie to pewnie tylko sex. no masakra.... na basenie nie ma jak, do księgarni nie chodzę... nie mam jakichś zajęć po pracy.... Jeju.... no gdzie poznać normalną kobietę... wstyd na ulicy zaczepiać laski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez takie podejście"wstyd zaczepiać na ulicy" to można tylko w Internecie kogoś poznać. Dzięki wam, "mężczyźni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na imprezach, głownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każda chce być na ulicy zaczepiana, wiele dziewczyn ma ponure miny więc się nawet nie patrzy, a w rzeczywistości są super miłe... ale kto obcy to wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w duszpasterstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PRZESTRZENI KOSMICZNEJ ZA POŚREDNICTWEM SNÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakieś porady inteligętnych ludzi? czy same ameby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elf7 dziś a jakieś porady inteligętnych ludzi? czy same ameby? X "INTELIGĘTNA" AMEBO MOJA TY hahah🖐️ Chłopcze, widziales kiedys w ogole słownik na oczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słownik – zbiór definicji słów lub wyrażeń ułożonych i opracowanych według określonej zasady. Struktura słownika dzieli się na artykuły hasłowe ułożone w porządku alfabetycznym, rzadziej tematycznym lub gniazdowym (w oparciu o wspólne gniazda etymologiczne). ortograficzny języka – zbiór słów (haseł) bez opisu znaczeń, zawiera jedynie poprawną odmianę i pisownię wyrazu;debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie wie co napisać to jest sie amebą - czyli wami. dobrze ze trzepie na takich amebach grubą kase :) chociaz mi was nie zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, trzep dalej, analfabeto🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×