Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wy macie po kolei w glowach???

Polecane posty

Gość gość
nie opłaca sie wyjeżdżać na Zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oplaca sie? Jak nie jak tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto sie uczyl w pl ten ma wiecej niz srednia krajowa. A trójczyny niech zmywaja gary lub siedza na kasie w uk:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu sie zaczelo :O Czemu sprowadzacie kazda wymiane do poziomu wyzwisk badz wytykania kto gdzie i o ile jest glupszy? :O :( Katastrofa :( Skad biora sie takie negatywne uczucia i nienawisc oraz chec zrujnowania dnia komu innemu? Nie bylo mi latwo ale jakos odbilam sie od dna i nikomu nic nie zazdroszcze bo cenie sobie to do czego doszlam wlasna praca. Po latach pracy moglabym zyc w Polsce w ogole bez pracy ale nie chce...A z kolei bez Polski i Polakow tez nie moge. Taki paradoks :) W zasadzie wszedzie czuje sie dobrze ale nigdzie nie u siebie. Mysle, ze duzo jest nas takich...bo spotykam Polakow na calym swiecie i mamy cos takiego w sobie ze po prostu wiem, ze to rodak, bratnia dusza. Tylko jak zaczyna nieoczekiwanie "k***owac" to zwiewam az sie kurzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było się uczyć... zaciela ci się płyta? Taaa trzeba było się uczyć w PL a potem skończyliśmy tak jak ty, płacząc na kafe. Nie, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nasza wina ze mialas trojczyny haha. Jak sie imprezki ma we lbie to sie potem placze i zazdrosci ze inni maja lepiej w pl. Ja mialem piatki i zarabiam dobrze w pl. Gnij w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko...Ja się nawet w PL nie uczyłam, nie miałam ocen cyferek tylko literki ;) nie produkuj się już, nie bardzo mnie obchodzi jakie miałeś oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
97% Polaków ledwo wiąże koniec z końcem i żyją obłożeni kredytami od wypłaty do wypłaty. Reszta to ku/rwy, złodzieje, księża i politycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allium
nie wiem kto tu jest autorką ale chciałam zapytać w jaki sposób bycie ateistą wpłynęło na twoją decyzję o opuszczeniu kraju ? Pytam o tą kwestię bo wspominasz o tym w pierwszym poście , rozumiem więc że było to dla ciebie istotne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chciała siedzieć w kraju gdzie 80% ludzi to pseudokatolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×