Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

50 zł na tydzień co kupić ?

Polecane posty

Gość gość

Jakie warzywa mięso, wiem, że można spokojnie przeżyć za tyle, potrzebuje tylko porad na potrawy, napiszcie, co wy byście za to kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) zgadza się, można za tyle na jedzenie wyżyć, ale na dłuższą metę to męczące i mało urozmaicone, jak kupuje się tylko najtańsze produkty. Ziemniaki przerabiasz na wszystkie możliwości, gotowane, purre, smażone, frytki, placki, zapiekanki ziemniaczane. Ryż z warzywami. Makarony z sosami serowy, pomidorowy, zapiekanka makaronowo-serowa. Kasza w zupach jarzynowych. Ja mies nie jadam, za to dużo jogurtów, kefirów. Zapychasz tym żołądek, a i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko,a jak ty to robisz? Też bym chciała dowiedzieć co kupić za 50zł na tydzień. Jesz raz dziennie? (pytam poważnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:29 ja kiedyś tak robiłam, żeby się właśnie zmieścić w 50zł na tydzień na jedzenie, wszystko notowałam za ile i zliczałam co do grosza. Ale ciężko było bo kupowanie najtańszych produktów, no i mała różnorodność. Zapychanie się właśnie piciem, a ze stałych produktów chleb, kartofle to była podstawa. Wytrzymałam kilka miechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, że za 8 zł dziennie to tylko picie i mąka kilo kurczaka kosztuje 6 zł, z 1 kurczaka masz 3 drugie dania i zupę, warzywa na zupę - grosze plus kluski czy kasza, ziemniaki i kapusta kiszona do kurczaka - grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa czytaj ze zrozumieniem nie każdy je mięso, a drugie co ma maka do tego, kupujesz warzywa owoce pieczywo, i wiadomo że chleb starcza na kilka dni, a nie wepchasz w siebie bochenka dziennie. Matematyka i ceny, rozbijasz to na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×