Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wyjście na piwo

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie wszystkie Panie. Chciałem zasięgnąć waszego zdania apropo pewnej sytuacji która ma miejsce w moim związku. Otóż w mojej pracy otaczam się w zasadzie samymi kobietami. Mamy dobre relacje kumpelskie. Można powiedzieć, że jestem dla nich kimś w rodzaju ,, przyjaciela geja' Moja kobieta o tym wie, jest bardziej atrakcyjna od reszty koleżanek i też jest tego świadoma. Problem pojawia się w chwili kiedy po pracy mamy iść na piwo. Mowa tu o około 10 osobowej grupie w której ja jestem jedynym facetem. Mowa o godzinach popołudniowych, nie wieczornych i jednym piwie w normalnym pubie. Ja nie widzę w tym większej różnicy od wyjścia na piwo z kumplami i jakiegoś nietaktu. Moja dziewczyna ma z tym wielki problem. Nie rozumiem tego szczególnie, że takie wypady zdarzają się bardzo rzadko a ona sama od czasu do czasu wychodzi z koleżankami na imprezy na których dużo pije, tańczy z innymi facetami a ja nie mam nic przeciwko temu. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale się jej nie dziwię nie szkodzi że wspłlptacownice są niby mniej atrakcyjne ale po piwku możesz stwierdzić że na bezrybiu rak też ryba pozatym idąc z nimi zostawiasz tamtą ona ma rację teraz sobie pomysl ona idzie na spotaknie przy alkoholu z 10 facetami niby sami brzydacy ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrości nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego punktu widzenia to przesada. W związku trzeba mieć zaufanie bez względu na to kim otacza się partner/partnerka. W końcu na tym polega związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem autorze ze dla ciebie jedno piwko Twojej laski w towarzystwie 10 kolegow to nie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to spotaknie było na obiedzie firmowym to ok ale zawsze tam gdzie jest alkohol różne rzeczy się dzieją ona ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że tu nie chodzi o brak zaufania a raczej o to czy takie wyjście na piwo jest w porządku czy też nie. Stąd też to pytanie, czy coś takiego w związku jest do zaakceptowania czy jest to niedopuszczalne. Moim zdaniem, jak i moich męskich przyjaciół nie ma nic złego w takim wyjściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej- głos rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najezdzacie na faceta a spojrzcie na jego dziewczyne- to ona tanczy z innymi facetami idac bez Ciebie na impreze, duzo pije. I Ty autorze tolerujesz to? Dziwie Ci sie ...Mozliwe ze daje sie macac tym facetom, Jakies pocalunki moga byc do tego, nie ma Cie przy tym. Moim zdaniem dziewczyna probuje Od swoich zachowan odwrocic uwage wypominajac mu te piwa z kolezankami Od czasu do czasu. I pisze to jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×