Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jadzka88

Szukam fajnej dopasowanej sukienki

Polecane posty

Mam kilka stówek przeznaczonych na zakup fajnej dopasowanej sukienki. Kłopot w tym że w najbliższej okolicy są drakońskie wręcz ceny a jakość też pozostawia sporo do życzenia... możecie mi jakoś w tym pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od czego masz internet? przecież w sklepach internetowych są zdecydowanie niższe ceny... No i na pewno jeszcze zaoszczędzisz i może kupisz sobie jakieś fajne dodatki za resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internet Internet - łatwo ci się mówi bo nie jesteś na moim miejscu . Do tej pory nie kupowałam zbyt wielu rzeczy przez Internet i nie mam doświadczenia w tym temacie . Poza tym jest teraz tyle tych sklepów że skąd mam wiedzieć który jest uczciwy a który nie? To nie jest takie proste jak się Tobie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj zdjęcie figury na pewno coś dobierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu kupuje sukienki w http://www.susu.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona, ponieważ z jednej strony te elementy garderoby charakteryzują się dużą jakością a z drugiej są naprawdę na moją kieszeń. No i poza tym przy okazji wspieram polski biznes, ponieważ oni sami zajmują się szyciem itd doceniam takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×