Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Szukam pracy w Niemczech od 1 marca

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry : ) Mam na Robert, mam 23 lata i poszukuje obecnie pracy za granicą na jakiś czas, ze względów osobistych. Moje doświadczenie jest niewielkie. Miedzy innymi pracowałem ok 6 mscy w Netii jako konsultant D2D. Kolejne pół roku pracowałem jako asystent Doradcy finansowego ( wypełnianie papierów, przygotowywanie, umawianie spotkań itp). Niecały rok przepracowany w zakładzie Meblowym, który niestety się rozpadł. Od tamtego momentu do dzisiejszego dnia pracuję u przyszłego teścia w warsztacie samochodowym. Zajmuję sie u niego sprzątaniem, praniem aut, matowanie, sprzedaż i wysyłka internetowa części samochodowych, obsługa klientów w auto-komisie. Do tego prowadziłem przez ok 5 lat swój zespół muzyczny, który niedawno się rozpadł z powodu wyjazdu za granicę innych kolegów. Jestem aktywny, mobilny, nie boję się pracy i przyjmę na siebie wszystko. Niestety języka Niemieckiego nie znam, Angielskiego uczyłem sie 9 lat w szkole , ale od 4 lat mam przerwe. Mogę wyruszyć do pracy od 27.02.17r. Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×