Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Do osób namawiających długowłosych facetów do ścięcia włosów nalezy strzelać

Polecane posty

Gość gość
19:40 z psychozą jest tak że człowiek robi sobie taki scenariusz wymyślony, taką misję fikcyjną....i żyje w tych halucynacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 tak jak w Pięknym Umyśle ale bez pieknej miłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 Spokojnie, nie chciałem Cię zaniepokoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 Przyzwyczajony jestem już do takiego milczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykalam sie kiedys z dlugowlosym i poznalam sporo jemu podobnych kolegow. Niestety po 30 r.z. rzadko ktoremu zostaja geste grzywy. Zostaje raczej taki wylinialy kocur. No i niestety wiekszosc tych panow nie myla wlosow codzien i byly one czesto przetluszczone. Wiec jak twoim zdaniem odbierane sa dlugie, rzadkie i tlustawe wlosy? Bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 20 latach z długimi włosami uznałem że pora coś zmienić. Były gęste, zadbane itd, ale mycie głowy co drugi dzień zaczęło mi naprawdę działać na nerwy. Nikt niczego nie mówił, nikt do niczego nie namawiał. A nawet jeśli, to i tak miałbym to gdzieś... Zostało może 20 cm i taki fryz jak mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że niby teraz nie myjesz głowy co drugi dzień czy, że jest łatwiej myć głowę? Bo to cholernie obrzydliwy powód...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie myje co drugi dzień a nie jestem facetem,i co ,nie chce mi się i tak szybko nie sa brudne,zreszta mam ciekawsze zajęcia :-) niż pindrzenie pod publiczkę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie trawie długowłosych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam...chociaż sama mam włosy "na chłopaka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będąc facetem, mam długie włosy, faktycznie irytuje mnie jak namawiają mnie do ścięcia. ale mniej wiecej co 2-3 lata przychodzi taki moment, że sam się wpieniam i jadę po całości na łyso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet z długimi włosami, ale i brodą to ok. Jak facet ma długie włosy ale brak brody, to rzeczywiście jest źle. Dla mnie jak ktoś chce to może mieć i dredy, ja nie krzywdziłbym nikogo za fryzurę. To tylko moje zdanie nt. długich męskich włosów. Jeśli miałbym mieć długie włosy to nigdy bez brody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo

Facet z długimi włosami wygląda zazwyczaj jak typowy kuc, no chyba że jest naprawdę przystojny z ryja to wtedy ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Maczo napisał:

Facet z długimi włosami wygląda zazwyczaj jak typowy kuc, no chyba że jest naprawdę przystojny z ryja to wtedy ujdzie

Co to jest kuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×