Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Do osób namawiających długowłosych facetów do ścięcia włosów nalezy strzelać

Polecane posty

Nie rozumiem dlaczego takie osoby nie mogą zrozumieć, że gusta są rózne, i np. dla mnie zadbane długie męskie włosy sa fetyszem. Nie jestem w tym sama, znam też wiele innych kobiet preferujących długie włosy. Macie tylu krótkowłosych do wyboru, odpieprzcie się więc od tych z długimi? Z tego co widze na facebooku, kolejny mój znajomy ściął włosy, bo został do tego namówiony. Z długimi było mu lepiej, zrobił źle, ŹLE, ŹLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! [zły] a oczywiście w komentarzach pod zdjęciem chwalą go "dużo lepiej" i tak dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialem dlugie włosy, gdy trafiłem do szpitala psychiatrycznego pewien psychicznie chory pacjent prześladował mnie.....ściął mnie na łyso, pozwoliłem mu i wtedy się odczepił....z długimi włosami jestem bardzo podobny do dziewczyny, bo mam deliktne rysy twarzy, no i sylwetkę dość zgrabną... :) ubiór też preferuję taki trochę kobiecy.... a włosy odrosną....nie martwię się....więcej żadnemu wrogowi nie ulegnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię facetów preferujących "kobiecy ubiór"(cokolwiek przez to rozumiesz) , jak i tych mających kobiecą urodę, podobnie jak raczej nie przepadam za takimi, którzy mieli epizod z szpitalem psychiatrycznym(?!). Więc wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiem Ci z doświadczenia że meżczyźni lubią mieć twardy wygląd, taki grozny....ale ja jak byłem nastolatkiem to miałem takie dziecinne myślenie. Teraz wolę wyglądać delikatnie, a czym delikatniej tym lepiej. Nie potrzebna wstydzić się urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:50 facet, może sam chorujesz psychicznie??....ten kto tak mówi sam musi być chory....pooglądaj sobie film "Nigdy nie rozmawiaj z Nieznajomym " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:50 ok wybaczam, już wiele razy się to udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ty, jak się opisujesz, to kompletnie nie jesteś w moim typie :P W ogóle nie widzę związku miedzy długimi włosami a delikatnością/męskością. Faceci niemęsccy, o dziecinnych twarzach, niscy i drobni nie podobają mi się, niezależnie od fryzury są dla mnie aseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 ej facet, jesteś gejem ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:01 oj, pewnie kobieta :) domyśliłem się już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to sobie strzelaj, z procy, z wiatrówki, kuszy, co tam masz. Też niestety widzę to parszywe zjawisko, jakaś epidemia chyba. Ja rozumiem jak ktoś łysieje, albo coś ze zdrowiem, ale tak z kaprysu? Nie wiem dlaczego to robią, żeby brzydko wyglądać i ludzi straszyć. Widzę, że kilku facetów, których widuję dość często, bo gdzieś w pobliżu mieszkają ma teraz krótkie ☹☹☹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne...ze wszystkich znanych mi długowłosych ,którzy obcięli pióra żaden nie był do tego namawiany,wręcz przeciwnie ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię facetów z długimi włosami. Są niechlujni dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 a wiesz....zdradzę Ci tajemnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19,07 obojniak p******y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:07 Otóż chłopak który jest delikatnej fizyczności (w całości) jest też delikatny w dotyku.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie namawiam. Ja mam ochotę sama złapać za nożyczki. Facet z racji hormonów nie ma szans na ładne długie włosy, jak żyję takiego nie widziałam - zazwyczaj są to smętne, cienkie pasma spięte w byle jaki kucyk. A najgorsi są łysiejący, którym się wydaje, że rzadkie a długie kłaczki lepiej wyglądają niż schludny jeżyk. Bleeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 No nie każdy jest Kapitanem Ameryką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:09 ale wiesz...Bruce Lee był chudy a to najlepszy wojownik był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:13 ale dlaczego chcesz narzucać swoje gusta estetyczne? Ja nigdy nie namawiałam tych krótkowłosych aby zapuszczali włosy, no, chyba że sami chcieli zapuścić i pytali się mnie o opinie :P I co, będziesz mnie teraz przekonywała, że mam natychmiast zmienić preferencje, bo tobie nie podobają się takie włosy, to mi też nie mają? :D Dlaczego faceci mają być dostosowani do twojego gustu, a nie mojego? Nie lepiej, żeby istniała różnorodnośc? i widziałam wielu facetów z ładnymi, zdrowymi gęstymi długimi blond włosami. Może dlatego, że obracam się w takim towarzystwie - fani metalu często noszą długie, i wielu z nich o nie dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18 na pewno nie podoba Ci się ten aktor Leonardo De Caprio z Tytanica, a bardziej wolisz Thora , tego potężnego gościa z długimi włosami :) dlaczego tak jest?? :) dlaczego kobiety tak mają ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cięzko być facetem :) kobieta to ma prosto, większość się każdemu podoba , a u mężczyzny musi być jeden okreslony typ , jak Thor albo Hercules :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej interesować się kudłami swojego faceta ,i nie ma wtedy problemu,bo żadna inna nie będzie go namawiać przed tobą chyba że to kochanica i słucha jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się interesować tylko kudłami swojego faceta, ale niektóre baby nie - i potem podbiegnie do niego na ulicy taka idiotka z nożyczkami chcąca narzucać innym swoje gusta, jak ta wyżej :( Oczy bym wydłubała. Ogólnie nie zwracam uwagi na to, co ludzie robią z swoim wyglądem, ich wybór, ale do długich włosów mam specjalny stosunek. Od bardzo dawno boli mnie, gdy widze, że któryś z tych nielicznych długowłosych facetów ulega presji społecznej i je ścina, takie mam nieszkodliwe dziwactwo, że akurat to mnie boli. :P I czasami się uśmiecham do długowłosych spotkanych na ulicy, jeśli wyglądają na zachmurzonych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:23 i 19:25 gusta i preferencje są sprawą indywidualną, co nawet widzisz w tym temacie. Ja uważam że "każda potwora znajdze swojego amatora" :) Nie przejmuj się, mam nadzieje że nie poczułeś się dotknięty tym co pisałam, po prostu wyraziłam swoją opinię, że tacy faceci mi się nie podobają i tyle :) Innej mogą się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 dobrze jest zdobywać nową wiedzę co komu się podoba :) mnie też niektóre kobiety się nie podobają, a uchodzą wśród innych za piękność :) Mnie się podoba Scarllet Johansson a ta Doda to już nie, nie mój typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 a boisz się chorych psychicznie którzy mają urojenia i omamy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 ale od czasu do czasu, nie ciągle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 pytam z ciekawosci, to nic osobistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:40 dawno z nikim nie rozmawiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×