Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cesarka na życzenie na Karowej???

Polecane posty

Gość gość

Czy orientujecie się czy na Karowej można zrobić cesarkę na życzenie? Mam astmę i przy dużym wysiłku po prostu się duszę dla lekarza nie jest to wystarczający powód do cc. Prowadzę ciąże u dr Sieńko (prywatnie) ,który też przyjmuje na Karowej ,czy któraś z was prowadziła u niego ciąże?ile kosztuje cc? czy można zrobić ją 3 tygodnie przed terminem? mąż wyjeżdża za granice a nie wyobrażam sobie,żeby nie miało go być przy porodzie.. Z góry dziękuje za pomoc i normalne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak potnij sie miesiac wczesniej, bo mezus sobie musi porod w grafik wstawic. P*****lnieta babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ten konkretny szpital to nie wiem ale cesarki nawet za pieniądze raczej nie robią 3 tygodnie wcześniej bez wyraźnych wskazań a juz na pewno nie z powodu wyjazdu męża. A gdyby gdzieś się na to zgodzili to znaczy, że trzeba stamtąd uciekać i to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pie°rdo° lę...jaka chora baba! Chłopie, Ty uciekaj za granicę i znajdź sobie jakąś fajną kobietę...i odbierz tej świrusce dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jej pomogłyście... Trzy tygodnie wcześniej to już donoszona ciążą. Za pieniądze lekarze owszem, robią cesarki bez wskazań, może nie wszyscy, ale robią. Niestety nie wiem, jak jest na Karowej. W jednym z podwarszawskich szpitali cc wiem że koleżanka robiła dwa lata temu za 4000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napewno standardowo cc nie wykonuje sie 3 tyg wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciąża owszem donoszona więc można zrobić cc ale ze wskazaniem. Żaden dobry lekarz nie zrobi cc bo pacjentce albo mężowi pasuje akurat ten termin a nie inny, no ludzie. A co do "kupienia" sobie cc to nie możesz zapytać lekarza prowadzącego? A jak zacznie robić problemy to idź do prywatnej kliniki, na pewno nawet tutaj jakaś mama Ci poleci z dobrą opieką bo to też różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowa mała jak czytam! Piękny naturalny poród za darmo, bezcenny wręcz, a za cesarkę 4 tys? Skoro lekarz nie widzi przeciwwskazań to ich nie ma. Ja też mam astmę i rodziłam naturalnie. Cud narodzin to piękny moment...i najzdrowszy dla dziecka. Cc to nie zabieg, to operacja, wiąże się z powikłaniami, konsekwencjami, dziecku często grozi zapalanie płuc po porodzie, często lekarze wyjmują śpiącego dzidziusia, narażając go na szok, poczytaj kobieto i zastanów się czy za własne pieniądze i na własne życzenie chcesz dziecku serwować takie prezenty na urodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego odpowiadacie nie na temat? Autorka nie pytala o pysy i ninusy cesarki tylko o cos innego. Skonczylyscie chociaz podstawowke? Nie potraficie czytac ze zrozumieniem mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie prosiła o moralizowanie i nie pytała, który poród lepszy dla mamy i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co do samej cc to zapytaj lekarza czy jest w stanie ci pomóc jak nie to szukaj innego. A co do terminu 3tygodnie wcześniej to od razu ci powiem że jak nie ma wskazań to ci nie zrobią. Jeżeli nie ma wskazań to tną najwcześniej w 39 tc bo jak wcześniej robią cc to wg najnowszych wskazań ptn to dziecko powinno dostawać sterydy - info z br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×