Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet w zadnej pracy nie moze utrzymac sie na dluzej

Polecane posty

Gość gość
historia.to jego hobby.Ciagle jak ma kase kupuje sobie jakies ksiazki historyczne albo focus historia.Caly regal jego ksiazkami zawalony.Nieraz rano znalazlam go spiacego na stole w kuchni- twarza.Bo usnal czytajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzeum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bibliotekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma brata mlodszego.Zaradny chlopak, mieszkanie wyremontowali z zona.ma wlasne firme.Bystry, duzo wie, potrafi.Zona ma znim dobrze.nie musi sie martwic o finanse.Ale sama tez pracuje. Tesciu fajny facet, duzo umie , zaradny facet i samochod naprawi, i w domu tez zrobi.A nie wiem po kim moj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj się niektórych komentarzy, róbcie dzieci, teraz głupi rząd daje za jednego bachora 500 zł, 100 zł rodzinnego i mając tak ze 4-8 dzieci kupę forsy za darmo i po wuj pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy twój facet ma jakichkolwiek znajomych? Jak mówi, to patrzy w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj u mnie nie ma znajomych.Czy patrzy w oczy nawet nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdarza mu sie często , ze rozumie pewne rzeczy dosłownie, nie rozumie przenosni? Mówi często co mysli, ze sprawia innym przykrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest spokojny, brak w nim emocjii.Nie wyzywa czy tam słowami rani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodziło mi o wyzywanie, tylko tacy ludzie czasem sa niezgrabni towarzystko, ja np. poprosiłam kiedys kolezanke o telefon, i powiedziałam, ze jak sie będę nudzic to do niej zadzwonię... :p po prostu gadamy czasem bez zastanowienia... jak nie ma znajomych to dziwne, moze faktycznie ma aspergera jak ja.. da sie z tym pracowac, ale trzeba wybrac zawód b dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za choroba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zespół_Aspergera to nie choroba, tylko zaburzenie rozwojowe, lekka postac autyzmu w necie jest od groma informacji o tym.. często te osoby maja tez krzaczaste brwi i nisko osadzone uszy, ale chyba nie zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby link zadziałał musisz usunąc spację, albo po prostu wygoogluj sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napewno nie ma aspargera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmykam spac.i tak ma wolne jutro.wiec pobycze sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a mój facet ? Wrażenie robi super nikt by nie powiedział ... ułożony męski na POZÓR MĄDRY ..elokwentny : prawka nie ma mowi ze nie ma czasu ale widzę ze się nie nadaje . Ma tylko podstawowkę :O bardzo szybko czyta ale o dziwo jak widzi jakieś pismo urzędowe robi sie zielony bo nic z niego nie rozumie . W szkole chcieli go przeniesc do szkoły specjalnej bp aż nie dowierzali ze taki ewenement tak źle się uczył a głupi nie był . Widząc go na ulicy nie powiedziałabym ze jest taki no nie ukrywajmy nieuk i tępak po prostu .. ale to chyba z lenistwa . Jedyny plus ze naprawdę umie wszystko zrobić w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tępak co głupi nie był... LOL wy chyba sie z tymi waszymi facetami doskonale dobieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:03 na głupi nawet rozum . Jakie darmo ? Czy Ty myślisz ze wychowanie dzieci to nic nie robienie ? Ze natrzepac dzieci i forsę zbierać i wydawać ? Ze nie ma roboty przy tym ? Pomyśl co to jest to piecset złotych na dziecko ? To jest g****o tak naprawdę . Oczywiście nie mowie tu o skrajnych patologiach gdzie dzieci biegają samopas brudne i zaniedbane . Ale to nie jest też tak jak sie mowi powszechnie . I żeby nie było ja zasiłku nie pobieram nie należy mi się . Ale widze jaki ogrom pracy jest przy jednym dziecku ile nocy nieprzespanych ile wyrzeczeń i jaki nakład finansowy. Głupie pampersy dla noworodka to jest wydatek ok 60 zł tygodniowo . Mleko modyfikowane bo np piersią karmić nie mogę to już puszka 50 zł na 4 dni ..i co to jest takie piecset plus ? A gdzie opłaty nie mówiac juz o lekach na wypadek różnych chorób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie jak w domu robi cos to mógłby siedzieć z dziećmi ale żeby się opłacało to z 3 bys rodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego samego człowieka i ma autyzm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że powinien w domu z dzieckiem zostać.na pewno dostaniecie pięćset plus na pierwsze.czemu nie... Jakby mnie patrzył swoje dzieci to jakieś sześć lat siedzenia w domu.a potem niech idzie na czarno. Pomyślałam że mógłby też niania zostać.dlacsego nie. A ta ochrona trzeba tylko chodzić i pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00 47 serio to ja pisałam tego posta o swoim facecie . Nie wiem jak to opisać . Naprawdę nie jest glupi posiada dużą wiedzę rozmowa z nim przebiega w sposób inteligentny ale do niego trzeba walic prosto, jest mało domyślny ... nie wiem jak mam to opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez malo domyslny.wolno mysli. Ma tylko wiedze na temat historii.A po za tym nic nie wie. Jak probuje z nim o czyms rozmawiac to tylko zdawkowo yhy.Nic wiecej.Nie mozna z nim przeprowadzic takiej konstruktywnej rzeczowej rozmowy. To juz z innymi ludzmi lepiej mi sie rozmawia.Płynnie rozmowa idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"prawo jazdy to nawet ja zrobiłam z tym aspergerem, przeciez to przyjemnosc.." Jaka to przyjemność, stres tylko, żeby wypadku nie spowodować i trzeba mieć ciągle oczy dookoła głowy. Przyjemność to może być napić sie kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smutna dyskusja. Ja też miałam takie problemy z pracą, nikt nie chciał mnie zatrudnić po próbnym, choć udało mi się w jednym miejscu przepracować 4,5 roku ale to była praca którą musiałam sobi dosłownie wymodlić jako cud. Takie komentowanie jak to sie ktoś do niczego nie nadaje to jest potwornie upokarzające. Ma sie wtedy ochote popełnić samobójstwo. Ja ktoś jest cwany i wygadany to sie może przechwalać co to on nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja samobójstwa nie chciałam popełnić bo chciałam żyć, ale za to odgrodziłam się od ludzi. Postrzegam ich jako potencjalnych wrogów, którzy po bliższym poznaniu zapewne zaczną mnie atakować. Teraz z nikim sie nie spoufalam, każdego trzymam na dystans. Tak należy traktować ludzi jak psy które mogą kąsać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pochodzi z biednej rodziny to będzie miał pod górkę całe życie. Taka prawda i nie ma co się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można być z takim człowiekiem? on jest po prostu głupi i dziwny,ewidentnie ma autyzm.niech idzie do poradni psychologiczno pedagogicznej lub psychiatry się zdiagnozować. współczuję! z tym się da żyć ale trzeba mieć odpowiednią terapię,czasem leki nie dasz rady całe życie go utrzymywać! ogarnij temat może dostanie rentę czy świadczenie pielęgnacyjne z mopsu albo zasiłek pielęgnacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozmowa z kimś przebiega normalnie to nikt ci nie stwierdzi autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie ma zadnego autyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×