Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój mąż źle nauczył córkę...

Polecane posty

Gość miła jak zawsze
Dziewczynka może być daltonistą to nie jest wyłącznie męskie zaburzenie. Wg mnie córka autorki nie jest daltonistą a jest nim jej mąż który nie chce sie do tego przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(22:09) U dziewczynek taki przypadek to co najwyzej 0,5%,wiec corka autorki musialaby miec mega z******te nieszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, do końca życia nie będzie potrafiło koloru nazwać :D weź pomysl trochę kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
,,U dziewczynek taki przypadek to co najwyzej 0,5%,wiec corka autorki musialaby miec mega z******te nieszczescie" japiernicze ;] ona nazywa tak kolory bo tak została nauczona serio nie umiesz tego pokapować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie mieć rację że mój mąż jest daltonista. Z tego co sobie teraz myślę to nigdy nie określał kolorów. Ostatnio kupowałam córce bluzkę pytałam się go który kolor lepiej by pasował to odpowiedział no przecież sama najlepiej wiesz. Innym razem wybierałam kolor na ściany w pokoju to też go zapytałam który bardziej mu się podoba to powiedział że dla niego to wszystko jedno byle mi się podobało. Nawet jak garnitur wybieralismy do ślubu pytałam się czy chce jasny czy ciemny a on ze nie wie najlepiej taki kolor by jeszcze później się przydał. Takich sytuacji było kilka. Myślałam że poprostu nie przywiązuje wagi do czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×