Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karkarollinka88

Jaka wódka na wesele?

Polecane posty

Gość Karkarollinka88

Jaka polecacie wódkę na wesele? Cena nie ma znaczenia. I czy kupujecie zawieszki, czy specjalne etykiety? Jak to wygląda potem - z takiej praktycznej strony, jest czas na to żeby ozdobić w ten sposób butelki? No i co w sytuacji kiedy butelki z wódką na bieżąco się chłodzi w zamrażalce, takie zawieszki przecież się zniszczą, a nie wiem czy kelnerzy będa w stanie tak na bieżąco zmieniać je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie to chciałam na początku wkręcić rodziców ze mam wesele całkiem bezalkoholowe! Wódka wódką ale generalnie bardzo ważne są dla mnie atrakcje dla gości! Ja mam mobilny bar kawowy - perfect service, ma być pokaz kawowy, pyszna aromatyczna herbata i koktajle! dla mnie rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkarollinka88
Pytanie było typowo o wódkę weselną, proszę o odpowiedzi w tym konkretnym temacie!! A czy ktoś miał u siebie tą wódkę http://www.wodkiweselne.pl/ ?? W niedzielę odbędą się Targi Ślubne w Warszawie - Polanin będzie na pewno, myślcie że warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tak szczerze to ja na przykład tez korzystałam z perfect service i było bardzo fajnie, goście zachwyceni pokazem byli! Szczególnie wszytskie ciocie! Uważam, że im mniej alkoholu na weselu tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie najtańsza, ale też nie najdroższa, pamiętajcie, ze i tak ważna jest sala w jakiej będzie się odbywało wesele. Ja ostatmnio wybrałam Venge w Łodzi i wszystko było okej. Byłam bardzo zadowolona z tej sali weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo kupujesz dobrą wódkę, najlepiej w hipermarkecie, bo tam najmniejsza szansa na podróbkę, polecam wyborową, albo tanią byle gdzie kupioną i wtedy nalepka obowiązkowa, najwyżej gości strujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×