Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry catering Warszawa

Polecane posty

Gość Alicja

Dużo wygodniejszy jest catering. Na impreze firmową zamawialiśmy jedzenie z Catering Blue, bo potrawy mają naprawdę dobre. Fajne jest tez to, że zapewniają profesjonalną obsługę. Dobrze współpracować z zawodowcami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

ja jestem zadowolona CateringDieta.pl polecam bardzo dobre jedzenie , odpowiednio zbilansowane , wysokiej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyszne jedzenie tylko w catering dieta.pl u nich diety się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalny catering dietetyczny znajdziesz na catering- dieta.pl ja korzystam już kilka miesięcy i jestem zadowolona , poza tym jedzenie mi smakuje zawsze jest świeże   i hermetycznie zapakowane dobrze zbilansowane polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dietę wegetariańską to według mnie najlepiej sprawdza się CHEF BOX. W końcu trafiłam na smaczną dietę pudełkową, która nie kosztuje fortuny. Jadłospis jest urozmaicony, a potrawy są podzielone na odpowiednie dla mnie porcje. Dostawa jest zawsze na czas, można sobie ustawić smsa z informacją o niej. Wydaje mi się, że jest to najlepszy catering w Warszawie z jakim miałam styczność. 

https://chefbox.pl/

Edytowano przez ewweline
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spółka D&Z GROUP Sp. z o.o. prowadząca m.in. działalność cateringową pod nazwą dietabanana.pl
ma zdecydowanie do poprawy obsługę Klienta!!!! Firma działa w sposób nieprofesjonalny i po macoszemu podchodzi do Klienta. Mam nadzieję, że moim wpisem zainteresują się przede wszystkim Właściciele,
nie ukrywam jednak że motywacja do napisania wynika z potrzeby ostrzeżenia innych przed podobnym rozczarowaniem.

Historia przedstawia się następująco: zamówiona dieta do mnie nie dotarła, ponieważ kierowca przyjechał
z przesyłką dzień przed po godzinie 20, zadzwonił raz i natychmiast odjechał – nie wiem jak Państwo,
ale mi się niestety zdarza o tej godzinie być poza domem, najczęściej w pracy stąd uzasadniona potrzeba korzystania z usług o podobnym profilu… Po przekierowaniu Kierowcy na Biurowiec, w którym pracuję
(kilka godzin później) dostawa również była nieskuteczna, bo Kierowca oczekiwał, że ochrona o godzinie
2 rano będzie go witać „z kwiatami”. Po wykonanym telefonie dnia następnego dostałam informację,
że mojego cateringu już nie ma, a następny dotrze (albo i nie) kolejnego dnia.

Podsumowując po kilkunastu latach korzystania z usług cateringu po raz pierwszy czuję się mocno zlekceważona, rozczarowana i głodna! Jak dla mnie słaba laurka dla firmy, której głównym produktem jest karmienie innych.

Zdecydowanie nie polecam, a wręcz przestrzegam!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×