Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość24

Ex ex ex wrocil

Polecane posty

Gość gość24

Jestem z narzeczonym 8 lat kochamy sie. Dopuściłam się zdrady około 6 lat temu z chłopakiem który też miał dziewczyne i tez jest z nią teraz zaręczony. Był kolega który zawsze mi się podobał i ja jemu.zaczęło się od niewinnych pogawędek. Po czasie wolał spotykać się ze mną niż ze swoją dziewczyną lecz żadne nie zerwalo ze swoimi partnerami. Pewnego wieczoru upilismy się i zaczęliśmy się całować po czym doszło do zbliżenia. Na drugi dzień był miły jak zawsze. Lecz mnie sumienie ruszyło i oddaliłam się od niego. Obydwoje się nie odzywalismy i udawalismy ze się nie widzimy. Po latach on napisał. Porządnie z dwóch stron. Chciał się spotkać pogadac . Odmówiłam bo mamy oboje narzeczonych lecz nadal o nim mysle. Co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli od tylu lat ten typek cie kręci i nie możesz o nim zapomnieć to ja bym się nad nim zastanowiła. Zwykle ze stałymi partnerami jesteśmy z przyzwyczajenia i zapominamy dlaczego w ogóle zdecydowaliśmy się być razem - być moze z błahych powodów, które już nie mają znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×