Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sukulent

Nie chce mi się

Polecane posty

Gość sukulent

Witajcie, powiedzcie mi, co jest złego w tym, że może się człowiekowi nie chcieć zwyczajnie chodzić na obcasach? Uważam, że jest mi to zwyczajnie zbędne. I nie to, że mąż mnie nie będzie chciał, nie dziw się, ze cię w końcu zdradzi itd te wasze gadki :D bo akurat on nie lubił jak chodziłam na obcasie. Kiedyś mnie to jarało, czułam się piękna itd. Ale jak sobie teraz pomyślę...o tych obtarciach, bolących nogach, uważaniu jak się idzie.. boniu, po co to wszystko, w imię czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle tak samo jak Ty, autorko. Na co dzien chodze w trampkach. Obcasy tylko na wielkie wyjscia. To takie charakterystyczne dla Polski i Europy Wschodniej, ze kobiety na co dzien chodza w szpilkach, bo takie 'eleganckie'. Nie wazne, ze boli, ze mozna sie przewrocic, ze wolniej sie idzie, wazne, ze jest 'kobieco'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodałabym do tego jeszcze stringi. Idiotyczne a nade wszystko niewygodne szmatki. Kto to wymyślił? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obcasy mają swoje minusy ale je lubię, nogi w nich ladnie wyglądają. A stringow nie znoszę i nie nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laajjlaa
O bez kitu, prosto w punkt z tym postem! :) myślę, że jest to też kwestia nadmiernej chęci pokazania się. Można wybrac buty na wygodnym obcasie, dobrej marki które nie będą odczuwalne dla nogi, ale kobity stawiają na ilość a nie jakość + niebotyczne szpile niczym z bazaru....i efekt jak efekt. Dlatego zupełnie Cię rozumiem i potwierdzam, nic w tym dziwnego. Sama wybieram je tylko na okazje i jak już to dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wysokie obcasy i jakoś nie mam kłopotu z chodzeniem w nich.Może to kwestia doboru jakości obuwia ?lub umiejętności chodzenia?a czy wygląda się seksowniej ,to już niech mężczyźni ocenią;) Dbam o swoje stopy a do tego zawsze znajduje się ktoś kto o nie jeszcze lepiej zadba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syonera wczoraj Uwielbiam wysokie obcasy i jakoś nie mam kłopotu z chodzeniem w nich.Może to kwestia doboru jakości obuwia ?lub umiejętności chodzenia?a czy wygląda się seksowniej ,to już niech mężczyźni oceniąoczko.gif Dbam o swoje stopy a do tego zawsze znajduje się ktoś kto o nie jeszcze lepiej zadbajezyk.gif Nooo na pewno najlepiej zadba ortopeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poeskotka 11 .24 Nooo na pewno najlepiej zadba ortopeda jezyk.gif Poeskotko ortopeda? hi hi jeszcze nie byłam bo na razie nie muszę.Ty już byłaś?bo rozumiem że znasz to z autopsji:P Myślałam o innej pomocy dla moich stóp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpien2 dziś Kobietę coś jeszcze podkreśla. Nie tylko tylko obcasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukulent wczoraj bo babom TV i media wyprały mózgi, baby słuchają reklam i robią co reklama każe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre że takie głupie
Baby robią wszystko na pokaz aby zachęcić jakiegoś debila do rozmnażania, zero własnego rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację-zero własnego rozumu u tego jakiegoś debila :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby może robią wszystko na pokaz.Kobieta która zna swoją wartość nic nie musi udowadniać wszem i wobec.Po prostu jest jaka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sjoni,nie przejmuj sie tylko smoffem. On już nie musi nic udowadniać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto by siem nim przejmowal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magott2020
Ja mam trzy pary szpilek z www.e-kaja.pl - nie są jakieś wymyślnie markowe tylko właśnie jakościowo dobre. Zero łażenia na co dzień bo to nie zdrowe dla kręgosłupa i samych stóp. Zresztą, nie samymi szpilami człowiek żyje ;) nie raz widziałam buty na płaskiej podeszwie albo prawie płaskiej ale tak wyglądały, że szpilki to by mogły im fleki pucować co najwyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie nosze szpilek ze wzgledu na wygode. ostatnio podpatrzylam u anny wendzikowskiej na instaagramie stylizacje - ona ma bzika na pkcie adidasow/ sneakersow, nosi je do kazdej, nawet bardziej eleganckiej stylizacji i super! zainspirowala mnie do kupienia ladnych cichobiegow i oryginalnych stylizacji na co dzien :D czuje sie wygodnie, a jednoczesnie kobieco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nosze szpilki. Powbijane w dope, tak że tylko łebki widać. Aż sie chce kręcić kuperkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×