Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zjadłyście już pączków a ile zamierzacie i za ile je kupiłiście

Polecane posty

Gość gość

Ja kupiłam 12 pączków i dałam prawie 2,20 kupiłam z Lidla, zjadłam ich 3. Zjadłam tez 1 pączka z Bliklego, poczęstowała mnie koleżanka ale jechały chemią strasznie. Zjem jeszcze dzisiaj z 4-5 i faworki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,0,0 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiaraumyslow
kupiłam 10 szt ( 1,50 zł za szt ) i na śniadanie zjadłam 5 szt resztę zostawię dla męża Ale szczerze to zjadłabym wszystkie:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjadłam 1 pączka, zamierzam jeszcze może z 2 a jeden kosztował 2,50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zjadlam 2, wczoraj 5, robilam sama i wyszly super. Maz nie chcial uwierzyc ze wyszly spod mojej reki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zasady nie jem kupnych pączków w tłusty czwartek, bo wtedy są produkowane masowo i zwyczajnie są dużo gorsze niż na co dzień. Jem tylko jak mama mnie poczęstuje takimi własnoręcznie zrobionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam 2 pączki za 3 zł razem. Jeszcze nie zjadłam żadnego bo dopiero jem śniadanie mimo, że od 5 jestem na nogach, ale na pewno co najmniej jednego zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz zjadłam 4 szt własnej roboty ale zrobiłam jeszcze z kremem bo mąż bardzo lubi i tez mnie kuszą. ....myślę że z 3 szt jeszcze wyciągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0 . Nie lubie pączków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowj wynik na koniec dnia to 8 paczkow i paczka faworkow. przytylam chyba ze 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam 12 w tesco za 5,50 bo nie mialam czasu piec. Zjadlam 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×