Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Większość moich koleżanek NIE PRACUJE...bo po co ?

Polecane posty

Gość gość
Też mam biznes, sklep. Zatrudniam pracowników. Sama robię tylko rozliczenia finansowe i ewentualnie negocjuję warunki współpracy z dostawcami. Bieżące zamówienia towaru robi pracownik. Pracuję średnio raz w tygodniu po 3 godz. Mam małe dzieci bliźnięta jak podrosną i będzie trzeba więcej zarabiać to albo kogoś zwolnię i sama będę pracować w sklepie albo rozwiniemy firmę zakładając drugą filię, co też pochłonie mój czas bez reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona zarabia 8tys/mc ja zarabiam ok 7tys.mam wyrąbane na nierobow bo i tak nam do piet nie dorastaja.co to jest 500zl? Tyle zaplacilem za wino ktore z zona wypilem wczoraj wieczorek do kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam urlop, bo jeszcze sporo zostało mi z ubiegłego roku. Lubie sobie czasami wziąć urlop w tygodniu, bez powodu, szczególnie w piątek, bo rano ma fajne zajęcia fitness. Niektóre z was mają bardzo ograniczony sposób myślenia. Autorko, czasami się zastanawiam czy tez nie chciałabym siedzieć w domu. Mieć duży dom, duży ogród i 3 dzieci. Piec chleb, robić jogurty i wyciskać oleje. Może trochę na zasadzie "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam rzucić prace, w której już psychicznie i fizycznie nie wyrabiam, ale mąż stwierdził, że jemu też źle w pracy i wobec tego on też swoją rzuci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest coś takiego jak praca na zmiany. Widać, że dawno roboty nie miałaś, skoro uważasz, że pracuje się tylko od 8 do 16. Sama wychodzę do pracy za pół godziny. Bezrobotna od zawsze jesteś skoro nie wiesz, że urlop wynosi 20 lub 26 dni w roku, a w lecie dostajesz 10 dni. Zostaje ci 10-16 dni, które pracodawca może ci wpierdzielić nawet bez twojej zgody w lutym, lub kiedy mu pasuje. Urlop pozostały z poprzedniego roku pracodawca do niedawna miał obowiązek wydać do końca marca, a aktualnie termin jest przesunięty do września. Autorka może iść dzisiaj na noc do pracy, albo mieć urlop, lub siedzieć na L4 bo ją przeziębiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam napisać, co pisze gość dziś . System 12 na 24. Albo jeszcze inny. 4 brygadówka, lub 18 zmianówka. Więc gościu który sie dziwisz, że autorka o 10 ran siedzi w necie idź do pracy choćby na pół roku, żeby przepisy poznać. Głupia kura domowa, do sklepu po 16stej, a może i późnym wieczorem pewnie lata i się oczywiście nie zastanowiła, co ta kasjerka robi tyle czasu w sklepie do godz. 22, a ona po prostu o 10 rano siedziała w domu i przyszła na 14 do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hehe ja juz to kiedyś tłumaczyłam, ze nie każdy pracuje od pn -pt od 8 do 16 . Dokładnie po tym jak mi jedna mamuśka zarzuciła mi jak ja mogę nie miec czasu dla dziecka w sobotę rano . Przecież w weekend każdy ma wole :) wiec co za problem posprzątać rano a później czas poświecić dziecku . Ano taki problem ze ja np w 2 weekendy w miesiącu pracuje co wiele tutaj nie rozumie. Służba zdrowia , handel , mundurowi , gastronomia ... tam tez pracują matki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Załozycielko tematu założylas temat o godzinie 10.00 normalni ludzie pracują o tej porze, jest piatek, jeszcze nie weekend, wiec sama chyba jestes bezrobotna co?" hehe no dokładnie o to mi chodzi NORMALNI ludzie pracują o tej porze . Ci co pracują w innych godzinach według tej pani sa nienormalni . Jeszcze nie weekend ..no tak bo przecież każdy ma weekend wolny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ciebie to obchodzi autorko ? Ja mam jedno dziecko i tez nie pracuje, bo tak chcę. Mam czas na wszystko. A w domu sobie dorabiam, robiac to co lubię, co jest moim hobby. I jestem zadowolona. Dziecko chodzi do przedszkola i nie ma problemu z odebraniem go, z kim ma zostac gdy jest chory, z pojsciem na zebranie. W domu wszystko mam ogarniete. I tak nam jest dobrze. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak sie interesuja czy ktos pracuje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W jakim zawodzie? Zarabiam dużo mniej i myśle o przebranżowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam odchowanych 2 synow i planowałam albo isc do pracy albo urodzić 3 dziecko :) wybioeram "dodatkowe" dziecko. Wtedy będę mieć status rodziny wielodzietnej i mnóstwo kasy z mops no i 500+, macierzyskie z UP. pO CO mi ta praca ? żeby dorabiać bogatych Niemcow lub Portugalczyka z biedry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43 500+ już za niedługo nie będzie. Trzeba być totalną idiotką myśląc że się wzbogaci na 500+ i robić dzieci żeby je dostać. Żal takich ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem rozplodowki beda beczec jak im pincet zabiora. Z cycami mlecznymi pod sejmem beda wystawac i z bachorkami. Za robote sie wez i sama na swoj****chory zarabiaj, leniwa krowo. Nic do zaoferowania nie masz, istny wor na sperme i inkubator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo głupi podatnicy po 50, którzy musieli zapieprzać na swoje dzieci dalej pracują za jałmużnę na młodych próżniaków, których celem jest rozmnażanie się bo za darmo dostają 600 zł tj. 500+ + rodzinne 100 zł. Pieprzone pisowce oby ich szlag trafił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - obyś wuju dostał z żoną raka krtani i więcej nie mogli chlać wina za 500 zł kupionego kosztem biednych pracujących za 1200-1800 zl i emerytów, bo to z ich pieniędzy dostajesz te 500+, ponieważ głupie pisowce wzięli z OFE tj. z odłożonych pieniędzy na emeryturę osób pracujących. ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ ŚMIERCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co dziwnego w urlopie w lutym x Nic dziwnego idiotkojezyk.gif Co innego jak ktoś chce iść na ten urlop w zimie, a co innego jak jest zmuszany odgórnie. 4 xx ale zimą właśnie można polecieć w miejsca, gdzie jest ciepło i bardzo egzotycznie. Ja zawsze biorę urlop w miesiącach grudzień-luty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zimą właśnie można polecieć w miejsca, gdzie jest ciepło i bardzo egzotycznie. x A gdzie na przykład opłaca się pojechać na urlop zimą? Jak ktoś nie lubi nart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Dubaju (bez podtekstów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas często uważa sie ze to facet powinien utrzymać rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, gdyby 500+ było uzależnione od pracy obydwojga rodziców, to problemu by nie było i tyle. Bardzo łatwo można wyeliminować w ten sposób bezrobocie x niestety ale raczej odwrotnie, 500 plus się przyczynia do spadku bezrobocia, bo czesc ludzi zrezygnowała z pracy, i zwolniły się miejsca dla osób co b chciały pracować i nie mogły znaleźć etatu.. A poza tym gdyby 500 plus było uzależnione od pracy, to by nie miało sensu, bo wiem, ze ludzie najb, boja się właśnie utraty pracy w kontekście planowania dzieci.. Jeśli większość koleżanek autorki nie pracuje, to gdyby pracowały, prawie na pewno sam szukałaby pracy miesiącami albo latami.. nie wiem na co narzekacie. A jak chcecie zyc z zasiłku, to nikt wam nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niestety ale raczej odwrotnie, 500 plus się przyczynia do spadku bezrobocia, bo czesc ludzi zrezygnowała z pracy, i" No i to jest chore !!! tak nie powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie dziwicie??? Skoro pensje sa nizsze od zasilkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiec dlatego pisze ze to jest chore Pensja za obojętnie jaka prace powinna byc duzo duzo wyższa niz zasiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pensja za obojętnie jaka prace powinna byc duzo duzo wyższa niz zasiłki. x pensja zależy głównie od bezrobocia, jak jest za dużo ludzi to ich wartość staje się minimalna... narzekacie ze to chore, ale 500 plus się przyczyniło i do spadku bezrobocia, a także do podwyższania płac w wielu sektorach, zwłaszcza markety i tam gdzie płacono słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najlepiej niech wszyscy nie pracują i siedzą na zasiłkach .. Skończymy jak druga Grecja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego dąży Szydlo. Gdyby to był odpis od podatku to wartościowi, pracujący ludzie by dostali wsparcie a tak dostają nieroby! Nie głosować na PiS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Gdyby to był odpis od podatku to wartościowi, pracujący ludzie by dostali wsparcie a tak dostają nieroby! " dokładnie tak powinno byc powinno nagradzać sie ludzi uczciwie pracujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę to w pl przedsiębiorcy placa nam grosze skoro ludziom oplaca się rezygnować z pracy kiedy dostają 500+. To jest najgorsze a nie ze "patologia" itp. bo porządni ludzie tez dostają a takich jest więcej niż marginesu spol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka patologia od razu ? Sorry ale kobita ma zapieprzac za najnizsza i widzieć swoje dzieci 2 h dziennie, a robic tylko na przedszkole, to sie nie dziwie ze woli zostac w domu i pobierać te 500 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mają zrobić ci co nie dostają 500+ a pracują za grosze, oto kuźwa polska rzeczywistość, lenie dostają więcej jak pracujący, cholerna szydłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×