Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego macie JEDYNAKA.? Rodzenstwo to skarb

Polecane posty

Gość gość
Ale nie rozumiecoe ze rodzenstwa nikt nie zastapi, ro jest wiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojego męża w rodzinie dom dostał już najmłodszy brat...reszcie rodzeństwa przypadło wielkie NIC...a jest ich kilkoro rodzeństwa...mieszkanie po moich rodzicach otrzymam ja bo nje mam rodzeństwa...my nie mamy dzieci to pewnie chcesniaki będę ręce zacierać jak będziemy starzy komu z nich skapnie się mieszkanie a ja oddam mieszkanie po śmierci bankowi a oni ileś tam lat będę mi wypłacać ''emeryturkę'' az do mojej smierci...a potem niech się dzieje co chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie teraz po śmierci ojca siostra toczy ze mną boje o majątek, już nie mam siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego macie jedynaka?" Zebys miala o czyms pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam troje dzieci i planuje kolejne , kocham dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 no chociaż jedna madra, wartosciowa kobieta ! Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlukrecja
A tu widze sporo wyslannikow kaczora i ojca rydzyka,a co niektorzy to madrosci o patologiach wysnuwaja psycholodzy moze,bo ja wiem co nieco o jedynakach ,ktorzy sa patologia i wyklolejencami,nie ma na to regul i statystyk,ze z wielodzietnej rodziny to patologia,poki prezerwatywy bez recepty,to kazdy jest w stanie regulowac to ile ma dzieci,no i inne do tej pory metody antykoncepcji,a temat bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle jak ktos idzie pierwszy raz zobaczyc noworodka to pierwsze co powie:to teraz powinniscie sie zaczac starac o rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że ten ktoś tylko mówi nie meczy się z wychowywaniem kolejnego dziecka. A tym bardziej mówią ci co już mają więcej jak jedno dziecko i ich szlag trafia, że dali sie wkopać w zapieprz i nie chca być sami spostrzegani jak idiotki, które same siebie wkopały w zapieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlukrecja
Najgorsze jest to,ze w zwiazkach jeedno chce dziecka,a drugie nie chce i oboje sie kochaja,zawsze jedno cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wpadniecie na to ze duzo osob chce miec a nie moze ? Ja mam jedno i wiecej nie bede miala bo nie moge. Niech kazdy pilnuje i wychowuje swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie maja jedynaki bo: 1. Rodzice zle ich wychowali. W kulcie ich z******tosci, egocentryzmu i egoizmu. 2. Nie chce mi sie dac cos od siebie, sa leniwi i nastawieni na " ja ", dziecko to taki " produkt ' , ktory troche wypada miec , wiec mam jedno i z glowy. 3. Rodzice zle ich wychowali, nie zaszczepili wiezi rodzinnych, wymusili rywalizacje miedzy rodzenstwem i konflikty. Kompleksy i odczucie, ze rodzenstwo ty rywale do wszystkiego. 4. Ludzi nie stac na dzieci. Sa biedni, zyja na skraju ubustwa i jedno dziecko to wyzwanie. 5. Nie moga wiecej. Cierpia na bezplodnosc lub choroby uniemozliwiajace posiadanie dzieci. 6. Przecietniacy. Tacy niczym nie wyrozniajacy sie ludzie, wpakowani w nowoczesny schemat 2+1, ktorym obnizylby sie standard zycia, gdyby znow powiekszyli rodzine. xx Jestem jedynaczka i zle mi z tym cale zycie. Maz ma 2 rodzenstwa i fantastyczny kontak z nimi. Czesto spedzamy razem urlop mimo, ze musimy zgrac spodkanie przyltujac z roznych krajow w jednym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem jedynaczką i jest m iz tym bardzo dobrze, jak pomyślę, że rodzeństwo miałoby mi zarąbać mój majątek po rodzicach, przy tym życ aby zyć bo rodziców nie byłoby stać na tyle na ile mi dali to wolałabym aby mnie na tym świecie nie było, bo zyć po to aby żyć to totalna głupota, żyje sie po to aby korzystać z życia jak najwięcej przyjemnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest twoj majatek, tylko rodzicow :) I to oni decyduja co z nim zrobia. Twoj to moze byc spadek co najwyzej jesli zostalas wymieniona w testamencie. I juz widac , ze rodzice wydali kase na darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×