Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość gośćMon
Nie wyznaczył mi terminu porodu, nie założył tez karty ciazy. Może dlatego ze on nie będzie prowadzić ciazy... byłam dziś u internisty i ewidentnie korzonki mnie chwyciły i lekarka się zdziwiła ze gin nie założył mi karty, bo powinien jak tylko jest serduszko... Zwolnienie lekarskie mam do końca tygodnia :) choć chciała dać do końca przyszłego tygodnia, ale odmówiłam....nie ma co mostów palić w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Kaszka byłaś już u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Hej dziewczyny. Byłam u lekarza i jestem spokojniejsza. Według lekarza jestem 5tc5dc i serduszko podjęło już akcje :) termin 6październik. Dziewczyny opuszczę tego posta bo Wiem, że może być dla Was trudne czytanie nas. Chciałam Wam za wszystko podziękować. Przez ponad rok dzieliłam się z Wami tym, o czym nie miałam odwagi rozmawiać z innymi. Byłyście nieocenionym wsparciem. Trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że dni waszego oczekiwania są policzone i zbliżają się do celu. Będę myślami i duchem przy Was i pozwole sobie czasem tu zajrzeć. Mon założony jest post październik 2018 (Czy coś takiego) zapraszam tam. Usciski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Kaszka odwiedzaj nas ! :-) Ja się nie odzywam bo nawet nie mam o czym pisać... jutro idę na usg zobaczyć czy coś urosło. I tyle u mnie... A jak u Was dziewczyny ? Aga Ty miałaś mieć wizytę na dniach o ile dobrze pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ja czytam ale nic nie pisze bo się noc nie dzieje staramy się naturalnie. Blodyneczka nie byłam na wizycie bo i tak nie mamy kasy a wiem co mi powiedzą. Szkoda gadać już na nic nie liczę tylko na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tak samo już na cud liczę . Eh ja nie rozumiem czemu akurat my i czemu mimo tylu miesięcy cały czas mamy pod górkę.. ja wczoraj poszłam na usg i pecherzyk 23mm ale endometrium 17mm - normalnie szok. Po wynikach badań wychodzi ze jestem jeszcze w 1 fazie Ale zaraz będzie owu Ale skąd takie Endo :-( ehh ciągle coś. Mimo wszystko lekarz zdecydował się na inseminacje. Ale nie mam już siły na tą nierówna walkę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Hey dziewczyny, ale cisza, co tam u Was? Na jakim etapie cyklu jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Atomka a się jakoś tak cicho zrobiło :-( U mnie jest tydzień do terminu @ a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Ja powinnam dostać jutro. Ale dziwny cykl.chyna owulka przesunela się o tydzień . Ale ciągle mam mokro no wiecie. Dziwny cykl. Może to po tym faszerowaniu lekko z poprzednich cykli. Chyba pójdę zrobić sobie badania tarczycy no robiłam je 2012 roku miałam 1.6. A nie wiadomo jak mam teraz. Tym bardziej że mama moja ma niedoczynność od pewnego czasu i guzka na tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic takiego, 22dc, nie wiem, kiedy i czy miałam owulację, nie mam żadnych przeczuć i na razie w sumie czuję się normalnie, jak to w drugiej fazie cyklu. Mam ostatnio dużo pracy, doszło mi sporo obowiązków, na nic nie mam czasu. Musiałam sprawdzić w kalendarzu, który to dzień cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. ;) Przepraszam , ze może się wtrącam ze swoim pytaniem , ale po waszych wpisach widzę że sympatyczne jesteście ;) Otóż okres powinnamiec właściwie lada dzień a dwa dni temu w nocy rozbolał mnie dość mocno brzuch u dołu i miałam wrażenie jakbym miała szyjkę powiększona troszkę. Czy myślicie że mogło być to zagnieżdżenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jeśli jesteś 2 dni przed terminem i owu się nie przesunela to chyba marne szanse ze dopiero 12 dni po owu nastapilo zagniezdzenie Ale jeśli nie wiesz jakie dokładnie była owu to mogła się przesunąć i wtedy jak najbardziej jest możliwe zagniezdzenie w tym terminie :-) albo może być tak ze jest dzieciątko w trakcie zagniezdzenia i stąd ten ból :-) kiedy testujessz? Aga no podobno tarczyca to ważna sprawa . A ten cykl skoro taki dziwny to może szczęśliwy ... Atomka to czekam na Twoje testowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu jeszcze nie mam 3 dni się spoznia. Przypuszczam że owulcja przesunela się sporo o 8 dni . Więc dziś mam 32.dc więc spokojnie czekam do 37 dc. A co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pewnie jutro, albo w sobotę pojawi się @, wszystko na to wskazuje :-/ Aga a jak tam u Ciebie, @ nadal nie ma, robiłaś test? Blondyneczko co tam słychać? A co z resztą? Piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Atomka u mnie nadal cisza . Czekam do niedzieli bo powi. A przyjść ew do 36dc jeśli owulka by była w 22dc dopiero. Narazie nie testuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
A u mnie tak jak czułam 1dc. No szkoda, działamy dalej w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
U mnie dziś 2dc. I narazie dopuszczamy . Mój lekarz twierdzi że coś jest nie tak nadal z tymi sciankami i w kwietniu mam mieć takie badanie co się wprowadza kamerę - zapomniałam jak to się nazywa... powiedział że szukamy przyczyny bo już dawno powinnam być znów w ciazy... a ja tak naprawdę nie mam już siły. Za dużo jest tego wszystkiego . Do kwietnia mamy miesiac więc mam nadxuje ze uda nam się odpocząć chociaż trochę... Atomka nast razem napewno się uda ! Głowa do góry :-) Aga a może zaskoczyło? Nie korci Cię test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka napewno ci sie szybko uda ! Blodyneczka my to mamy pod górkę. Ale w badaniu wykaże co tam się zadzilo u ciebie. Odpoczywajcie napewno się wam przyda. Ja mam dziś 37dc nadal cisza. 8 dni spóźnienia. Jutro idę do pracy na 12h więc nie dam rady zrobić testu. Ale we wtorek zrobię jak nie przyjdzie . Nauczyłam się już cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bo 8 dni to naprawdę dużo. Ja też nie szaleje już z testami Ale przy takim opoznieniu to już bym testowala. Więc czekam na wieści od Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka dziś dostałam rano i wielki ból az prawie zamdlalam w pracy. Więc dobrze wyliczylam że owulka była próżno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Aga a ja tak wierzyłam że zaskoczyło u Ciebie naturalnie . Jejku ile jeszcze musimy przejść żebyśmy cieszyły się macierzyństwem które niektórym kobietom przychodzi tak lekko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti2
Cześć dziewczyny! Dobrze że tu trafiłam bo powoli byłam załamana, wszyscy w okół od razu zachodzą w ciążę a u nas kolejny miesiąc nic :( badania zrobione, u mnie wszystko ok, u męża za mało plemników o ruchu postępowym, póki co lekarz zalecił dietę. Na każdym kroku widzę u siebie jakieś objawy ciąży, a testy cały czas negatywne. Wyczuwam małą paranoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti2 witaj, a długo się już staracie? Tak to jest, że często się wydaje, że zajść w ciążę to drobiazg, szczególnie jak się patrzy na ilość wpadek i ciąż niechcianych. Ale często jak przyjdzie co do czego, to się okazuje, że jest problem, jak widzisz jest nas więcej, ale po to tu jesteśmy, żeby się wspierać i żeby każdej się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti2
W sumie nie tak długo bo 4 miesiące, dlatego póki co lekarz nie zalecił żadnych "wspomagaczy". Ale to takie dziwne uczucie, kiedyś człowiek tak uważał żeby nie było "wpadki" a teraz zmiana o 180 stopni. O wiele raźniej jak się czyta że inni mają podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marti :-) 4 miesiące to nie tak długo :-) a jakie dokładnie parametry ma Twój M? Fajnie że do nas napisałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suma plemników o ruchu postępowym wynosi 17 % gdzie norma jest powyżej 32. Ale nie jest tak źle, bo było podejrzenie całkowitego braku plemników, więc to dobra wiadomość bo gdyby się nie udało normalnie to kwalifikujemy się na in vitro. Oprócz tego średnia amplituda bocznych odchyleń jest za niska, ale to podobno nie ma dużego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×