Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Deichmann opinie o pracy ciąg dalszy

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście ,że nie to jest sporo więcej , dobrze że u Was tyle wychodzi u nas to można pomarzyć o najniższej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na południu 1200-1400 zależy od miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedzcie ze pani rks z południa zasługuje na swoje 12 tysi wypłaty i inne bonusy .... skandal poprostu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie w którym sklepie w Warszawie nie schodzą ponizej 2000 tyś to chętnie się tam przeniosę!!! Wynajęcie mieszkania w Wawie- koszt 1800zł Płacę za dojazdy transportem miejskim- karta na miesiąc 200zł 500 plus na dziecko nie biorę do kina nie chodzę do teatru tym bardziej WYPŁATA W GRUDNIU: 890zł:)+ bon na święta za który z całego serca dziękuję:) Prezesie jak żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christiane schott
Cześć Oferuję ci pożyczkę od 5000 zł do 50.000.000 zł dla każdej poważnej osoby, która naprawdę jej potrzebuje. Nasza stopa procentowa to niska stawka w wysokości 2% rocznie. Płacimy kredyty samochodowe, kredyty dla małych firm, pożyczki osobiste. Robimy lokalne pożyczki i pożyczki międzynarodowe dla ludzi na całym świecie świat. Nasza organizacja nie jest bankiem i nie potrzebujemy nie wiele dokumentów. Nasza pożyczka jest uczciwa i rzetelna. Kontakt z nami dziś i daj nam znać, ile masz pieniędzy chcesz pożyczyć. Jesteśmy gotowi zaspokoić cię na pożyczkę 72 godzin E-mail: schottchristiane108@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilet miejski w warszawie 110 zł ja mieszkam pod samą warszawą i dojazdy kosztują mnie okolo 220 zł zarobki dużo niższe niż w warszawie ,karty na święta każdy wie jakie były też chciałabym dostać na święta kwotę rownowartości swojej wypłaty (chociaż) jezeli rks dostaje wypłatę 12000 i tyle samo na święta ,kierownik około 4000 i tyle samo na święta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po podwyżkach tylko dla sprzedawców to już chyba nikt nie będzie chciał być zastepca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastepca dostanie ale obnizke - jak ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Wielka podwyżka 2 zł brutto za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo duża podwyżka.największą od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zastępcy ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżka może i nie mała, ale utną budżet i przez to zmniejszą godziny więc wypłata będzie taka sama jak nie mniejsza. Tak wygląda rzeczywistość w tej firmie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podwyżka dla zastepcow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przyszły aneksy, dostałyśmy 50 gr/ brutto podwyżki, huuuura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może pomyśl że podwyżki dostali ci ktorzy drastycznie mniej zarabiali od tych co może teraz dostali te 50 groszy. nie przesadzajcie bo nie ma dużych róznic cen życia w Polsce a wypłaty na tych samych stanowiskach były bardzo różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata w tej firmie przypomina zasiłek dla bezrobotnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wypłata na święta... WESOŁYCH Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak by ktoś w twarz napluł ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego 13 pensje dostają tylko kierownicy i osoby wyżej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kierowniczka od dawna, nigdy nie dostalam mniej niz 5 tys. Moi sprzedawcy zarabjaja 20-25 proc tego co ja, ale to noe jest nasza wina, nie my ustalamy pensje :( W Warszawie OKS wysokoobrotowego sklepu zarabia w.granicach 8 tys na reke. Plus grudniowa premia, ponad 10 tysiecy, ale takie wynagrodzenia ustala.cent4ala a nie my kierownicy, my bysmy chcieli zeby sprzedawcy zarabiali wiecej, ale przy ciaglych cieciach budzetu mamy zwiazane rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten równoważny czas pracy to tragedia przez dwa dni pod rząd po 12 godzin a trzeciego po sześć i czwartego pięć i przychodze wieczorem do pracy przecież to można się wykończyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ani
Moi drodzy!!! A po co tyle narzekać?? Czy ktoś na siłę trzyma Was w Deichmannie?? Ja właśnie po kilku latach pracy zwolniłam się z tej firmy i nie żałuję, bo nie ma czego....... Narzekacie tylko a nic nie robicie, skoro jest Wam tam źle to droga wolna......... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soniaa34
W razie wypadku w pracy można ubiegać się o odszkodowanie, oni udzielają bezpłatnych porad prawnych https://mediatorexpert.pl/zglos-szkode/wypadek-w-pracy prowizja jest tam u nich od wyegzekwowanej kwoty i jest zależna od stopnia trudności oraz tego czy ma to być postępowanie polubowne czy polubowne + sądowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejsze jest to w tym równoważnym czasie pracy że zastępcy zostali zrównani do sprzedawców. Muszą się wpisywać na ich listę a nawet wcześniej kończyć bo sprzedawca ma mieć godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo sprzedawca będzie zarabial tyle co zastepca wiec dziwne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj sprzedawca zarabia w granicach 1000-1300 zł i to w miesiącach gdzie jest więcej godzin ,a takich miesięcy jest niestety nie za duzo. Zastępca zaś o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sprzedawcy maja 1700-1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u NAS pracuje TAKI lukasz latacz i tomek karolak . Chyba niedlugo wyleca na zbity pysk HA HA HA HA i jeszcze jeden HA. Nic nie robia ledwo laza, ludzie mowia ze maja problemy zdrowotne ze to PAtologia CI DWAJ. Juz niedlugo przez nich ich KOledzy tez straca prace.... Kurde naopowiadalem na forum teraz kazdy wie o KOgo chodzi Niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem! Terapia u fachowca bedzie w KOnsekwencji najlepszym rozwiazaniem NP.: W celi straceń skazany czeka na egzekucję. Podchodzi do niego strażnik i mówi: - Za godzinę zostanie pan powieszony, ale zanim to nastąpi, spytają o pańskie ostatnie życzenie. Czy mógłbym mieć do pana prośbę? - Tak, słucham. - Niech pan poprosi, żeby mi podwyższyli pensję! Adwokat pyta więźnia: - Jak się pan czuje w więzieniu? - Nooo... Pobyt w więzieniu ma swoje plusy. Nie muszę na przykład wstawać w nocy i sprawdzać, czy nie zapomniałem zamknąć drzwi wejściowych. Więzień mówi do strażnika: - Niech pan będzie dla mnie uprzejmy! Gdyby tu nie było takich jak ja, byłby pan bezrobotnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×