Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego wysocy są lepsi

Polecane posty

Gość gość

Ludzie wysocy są postrzegani jako bardziej pewni siebie, bardziej inteligentni, silniejsi społecznie jak i fizycznie. Wysocy mężczyźni automatycznie są bardziej szanowani od mężczyzn niskiego wzrostu. Zaledwie znikoma ilość wysokich mężczyzn twierdzi, że mogliby być gorsi od jakiegokolwiek niskiego mężczyzny. Wysocy mężczyźni szybciej awansują, więcej zarabiają, a każdy dodatkowy cal we wzroście to dodatkowe $ 500 - $ 1000 dochodu rocznie. Niskie kobiety są postrzegane jako niedojrzałe, mniej inteligentne i są mniej szanowane od wyższych koleżanek. 96% kobiet twierdzi, że nie chciałoby być z mężczyzną, który jest od nich niższy. Niscy mężczyźni mają nadzieję, że mają spore szanse u wysokich kobiet, jednak prawda jest taka, że wyższe kobiety postrzegają - niskich mężczyzn w szczególnie negatywnym świetle. Patrzą na nich z góry, nie bardzo szanują i nie traktują zbyt poważnie. Prawie żadna kobieta nie chciałaby być z mężczyzną niższym od niej, ponieważ instynktownie twierdzi, że niski mężczyzna nie będzie potrafił obronić jej i jej rodziny w konfrontacji z przeciwnikiem. Niskim mężczyzną automatycznie są przypisywane takie cechy jak: słabość, tchórzostwo i ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×