Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

bill gates 86 miliardow dolarow

Polecane posty

To jest okolo 332 miliardow zlotych, 332000000000 zlotych. Ale nie to ja mam miec 3000 zlotych miesiecznie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz bo mnie z żalu tyłek boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo zdaję sobie sprawę jak taka kasa jest ulotna żebym mu zazdrościł zdrowie to podstawa a jak go nie ma to niczym go nie zastąpi ,Kulczyk dla przykładu ,ja w zamian za 10tą część bez kitu jestem w stanie zagwarantować mu opiekę zdrowotną do końca życia jakiej nikt na tej ziemi nie jest w stanie uczynić ,ale jakie może to mieć znaczenie jeśli on w to nie uwierzy ,zatem wszystko jest ulotne nawet i to co powoduje westchnienia za nieosiągalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie mam wyj3bane, ta fortuna to dzieki windowsowi xp i innym, caly swiat zapi33rdala na billa gatesa a wszystkie firmy z calego swiata korzystaja z windowsa. To stad ma bill gates tyle siana. Inne firmy miliarderow, kazde maja komputery z windowsem. Okej niektore maja komputery apple. Nie da sie wygrac z takim baronem, ja marze o swoim mieszkaniu w anglii a tutaj typ w wieku 70 lat ma ponad 70 miliardow funtow xD. Ale mysle, ze to nic w porownaniu do zuckerberga, zalozyciela facebooka, ktory w wieku 32 lat ma na koncie bodajze 46 miliardow dolarow. Mysle, ze zuckerberg dzieki miliardow niewolnikow z calego swiata, korzystajacych z fejsbuka, ma wysokie szanse by przegonic kiedys billa gatesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A żyd Soros ma udziały we wszystkich światowych bankach, jego majątek jest tak olbrzymi, że Gates przy nim wygląda jak obdarty żebrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo zdaję sobie sprawę jak taka kasa jest ulotna xxxxxxx Ulotna taka kasa za bardzo nie jest, ciężko to wydać. Nawet kupując ciągle coś, posiadasz materialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa jest ulotna, no chyba jeśli się ją dobrze zainwestuje w coś, co można później sprzedać z kilkukrotnym zyskiem, np stare samochody, kolekcje dzieł sztuki, nieruchomości, grunty, fabryki, firmy i przedsiębiorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wolę wiedzę która trzyma mnie realnie przy życiu aniżeli kasę i warunki śmierci np Majkela Jacksona widziałem jego łoże Abrahama świadomemu żal dupę ściskał świadomemu zaznaczam,no ale jeśli ktoś woli kasę po trupach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie polaczki to na co zasługujecie. Czy ktoś wam broni w zdrowym, polskim kapitalizmie być miljonerrm? NIE! To morda w kubeł i do roboty nieroby jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×