Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

nudze sie w co sobie pograc?

Polecane posty

Gralem amazonka w diablo 2 na hardcorze to mi sie internet zawiesil, i nie wyszedlem odpowiednio szybko i padlem!!! :( I teraz mi sie w nic grac nie chce a w cos bym pogral ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klękaj do pały CYNIK żałosny i zabiedzony emigrancie polaczku! Takie śmieci jak ty wyrabiają nam właśnie taką opinię jaką mamy w UK. Jebany odpad!!!!!!!!!!! TFUUUU!!!!!!!!!!! ŚCIERWO!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tibie tylko ze granie w tibie bez pacca to nie jest granie, szczegolnie sorcerem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na faccu to nawet nie logam chyba ze kupic tibia coinsy na markecie i pacca zaladować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j cwelu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie marzenie grac w tibie z kafeterianką, ona jako moja sioherka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, podobno tera pacc 2,6kk??? JA bym w runescape gral, ale cos nie mam ochoty ;/. Ale powinienem zaryzykowac chyba runescape. Nie chce zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pacc u mnie na serverze(Olympa) to po 3,7kk :D ale na hlvl na roshu można tyle zarabiać żeby cały czas za coinsy kupywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
tibia to g****o .. Kto w to gra? enemy territory jest niezłą grą. .. Duzo czasu nad nia spedziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 300 to się łatwo tam wyłożyc i tak :D ale i tak bardziej hardcorowy jest rift ponizej 450 nie ma co tam szukać, tam jest wgl quest ze mozna ferumbrasa bić bo jest koncowym bossem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile czasu trzeba spedzic zeby wbic 300 level, ja kiedys gralem ekiem na refugii, koniec 2013 mialem 90 level i potem tylko sea serpenty sea serpenty o kvrwa myslalem, ze sie zabije, taka nuda, a do 90 taski bomba, pamietam jak bonebeasty taska robilem to byla bajka, tak mi sie dobrze tam ekspilo i lootowalo, ze szok :d. Pamietam jak byly ataki ddos w wakacje 2013, dostalem za friko blessy, ze niby padalem przez lagi, wszystko bylo warte 700k xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil sram ci do ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie dokonczylem taska na nightmary :(. Pamietam jak utknalem na fibuli w dragon lair i lipa, i sie zabilem na ogniu a potem z 90 wbilem 40 xddddd... Ale niezle sie gralo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na vouchere w wakacje 2015 zrobiłem 200 Eka w 1,5 miesiąca :D ogołem jeden typ na Olympi wbil w rok z 340 na 700 :classic_cool: ale to grał po 20h na dzień prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to szukam gry gdzie zrobie sobie postac i bede farmil i farmil, tylko cos nie moge znalezc takiej gry. W diablo 2 dzisaij padlem amazonka przez internet ;/. Mialem laga a potwory mnie atakowaly nacisnalem quit i za pozno, za chwile widze ze amazonka jest zjawa xdd. Wkvrwilem sie, j****y internet kvrwa, powinienem na single player grac, ale mnie zawsze rajcowal battle.net. Jak sie dojdzie na zawodowcu do ostatniego aktu na hellu i sie robi baalruny z ludzmi to jest normalnie bajka :D. Tylko najpierw trzeba dobic ten 80....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys gralem ostro, zawodowo ale jak c1pa bo mi sie nie chcialo inaczej w path of exile, to jest dobra giera do farmienia. Pamietam jak se gralem a potem spzredalem itemsy i mi przelali kase na paypala zara pedzilem po czerwone marlboro na orlen, 3dolary za paczke omg xddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamietam jak poszedłem sobie na test serverze dla beki zabić jednego Zugu na INQ i spadły golden bootsy, z jednej strony sie cieszyłem a z drugiej załowałem ze to test server a nie rl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje 2015 wspominam rówżnież tak dobrze bo dużo w tibie grałem i co wieczór z kolegą biliśmy w teamie jakieś hellspawy albo kanały na oramond. Uczucie gdy zrobiłem Annihilatora to moim zdaniem lepsze niz seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
lineage 2 to gra dobra do farmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kvrwa lineage 2 mi na zadnym komputerze nie chodzilo, stary komputer z radeonem 4950 i gra chodzila ze tragedia, potem laptop z prockiem i3 ale integrowana karta i tez sie tnie jak skvrwysyn, a kiedys gralem w l2 na 100 razy gorszym laptopie i dzialal jak marzenie, dziwne co... to gralem potem w world of warcraft. W diablo 2 mi sie nie chce grac poki co, nie mam znowu sily przechodzic kazdego aktu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
jeszcze jest taka gra co się nazywa Soldat W Soldata sie raczej nie farmi , ale jest ciekawa . Mój brat w nią grał kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ja kiedys :D. Chyba zaryzykuje i odpale bonda w runescape i chyba lece na blue dragony, tak mysle. Mam tam dobra postac, troche czasu na nia przeznaczylem. Samo 99 fletching to byla KATORGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj klienta interlude i włacz opcje lover detal i będzie chodzić na innych kronikach nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kvrwa, no ja gralem iedys w l2 na l2existence, i byl odlot... Znowu sie nudze, w nic mi sie grac nie chce :/. BF3 daje dvpy nie wiem jak grac i kim grac, diablo 3 juz mi sie rzygac chce, w diablo 2 mi j3bana amazonka padla przez internet :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy bf to bad company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×