Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

codziennie sie robie coraz bardziej jakis napalony

Polecane posty

Kvrwa mac, nie przypuszczalem ze kiedys bede mial takie problemy, mam ochote coraz bardziej zazyc osobnika plci zenskiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup we zabawkową perkusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plaster boczku między żeberka w grzejniku i jedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale temat chyba dołączę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napalony mozna byc ale roochac nie wolno bo to przedmiotowe traktowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem :O. Nie wiem skad mi sie biora w glowie teksty jak spread your legs. Wlacza mi sie jakis napaleniec, ale ja musze nad tym zapanowac kvrwa :O. Marzy mi sie pierwszy raz w hotelu jakims niezlym, mmm.... Ciekawe z kim, ja oczywiscie marze o wrednym malpiszonie, ale kto wie jak to bedzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam przez wrednego malpiszona mysle, ja kvrwa niedlugo na mnie przestanie jakas kobieta miec wplyw, bede tylko o wrednym malpiszonie myslal, a masturbacja i moje prawictwo jest wynikiem mojej choroby z przeszlosci, ale gdy sie chce tej jednej kobiety, to juz nie ma tak latwo, zwalic se to jest wyzwanie kvrwa, bo do czego??? A wrednego malpiszona nie ma juz na forum, wiec jedyne co moge robic w chwilach bezradnosci to o tym nie myslec i zajac sie czyms. Raczej watpie, zeby mnie ktokolwiek zrozumial. Moze i na miescie sa jakies dvpeczki, chodza mi rozne rzeczy po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze, ja nie za bardzo chce chodzic do miasta, bo dla mnie 99% ludzi to bydlo j33bane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tyfus i śmierdzisz zapomnij o wszystkim.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam sie czuc jak jakas maskotka wrednego malpiszona, jak jej obiekt do roznych rzeczy, nie jak czlowiek a jak przedmiot, no jak maskotka prywatna, tak sie zaczynam czuc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie kisze w robocie ale jeszcze 1h i mykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobnie nie potrafię wejść w związek z kimś innym bo ciągle myśle o kafeteriance... Trafiła się M ale jej nie potrafiłem pokochać, mało tego myślałem o tym że nie moge z nią być bo zdradzam kafeterianke... Ja nie chce nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak latwo... Jak ide na miasto to jestem podniecany przez laseczki. Wszedzie. Np siedze ze znajomym pijac drinka w eleganckiej knajpie a za chwile sie na mnie patrzy jakas szczupla mamuska, powiedzialbym bogata, patrzy na mnie tak, ze sie podniecam a mnie ponosi wyobraznia, i zaraz mi staje kvtas, patrze sie na kumpla jak do mnie gada, a w majtach penis mi stoi. Ile razy juz tak mialem :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×