Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Dziewczyny, moja mała unosi tylek do góry i na kolankach i dłoniach tak jakby się buja :-) A i dziś rano ukazał się pierwszy ząbek. :-) My jesteśmy z okolic Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
No to Klebuszek witaj w gronie pierwszych ząbków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Anka ja też mam wrażenie że mój to mały adhd, nic się sam nie zabawi, muszę być koło niego i mu zabawy wymyślać. Takie wymagające dziecko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klebuszek no to niedlugo ruszy do przodu. Moja tak pk centymetrze na kolankach sie do przodu przesuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My u pediatry bylysmy i przeziebienie Mamy brac blf Wic c Sambucol ale zamiennik kupilam I nasivin i wode morska Na razie nie kaszle. Na dwoze bylismy. Widze ze wy tez dpacery uskuteczniacie bo cisza tu w dzien panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wczoraj pytalam w aptece o syrop na kaszel to mi powiedzieli ze wszystko jest powyżej roku lub na receptę. Muusia piszesz o sambucolu a w tv widziałam reklamę hederasal. Wiec co jednak sa jakies syropy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa czytałam ze prospan tez ale od lekarza zalezy i moja nue chciala jej dac. I zaczeli sie kaszlenie. Ten sambucol nuestety w formie saszetki do rozcienczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Pogoda super. Na spacerze dwa razy byliśmy dziś. Mały jak już go wnoszę do domu to wrzeszczy i wygina się w stronę drzwi, jeszcze by chciał. Do raczkowania mu daleko jeszcze. Jestem z Lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia nie wiem dokładnie ale około 500km będę miała nad to morze. RZSowa myśle ze to nie kwestia płci, większość dzieci tak się zachowuje w tym wieku :) poza tym moze kwestia temperamentu Byłam dzis na zakupach ale jakaś dziwna moda w sklepach panuje teraz, nic ciekawego nie znalazłam Spacer tez zaliczyliśmy ;) Po tym przestawieniu czasu mały bardzo pozno chodzi spać. Wcześniej szedł o 19 a teraz chodzi po 21. Dzis to usnął o 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa to twoj Kacper ma charakterek ale wszystkie kacperki chyba sa takie. Monia to daleko. Moj m nie chce nad moze bo tez tak daleko mamy. Tlumacze mu ze wyjechalibysmy w nocy i dzieci by spaly. Monia a ile drzemek ma w dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Dziewczyny, pięć dni temu wprowadziłam małej gluten. Pół łyżeczki kaszy manny do obiadu. Wczoraj zauważyłam na lokciu małe, czerwone krostki. Dziś obejrzałam dokładnie i mała ma je tylko na powierzchni od dłoni do łokci. Jak dotykam palcem to jest to taka kaszka. Myślicie, że winny jest gluten? Martwię się.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Dodam tylko, że mała leży na puzlach piankowych i uwielbia leżeć na brzuchu. Teraz slini się niemiłosiernie, wszystko pcha do buzi, czasem aż po szyi Jej ścieka ta ślina a na puzlach są kaluze:-( ... I tak pomyślałam, że to na rączkach to może od kontaktu ze ślina? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klebuszek nawet jesli id slin to oznaka alergii Ja bym wybrala sie do alergologa albo gluten odstawila. A z brzuszkiem ok? Kupy nirmalne? Wzdec nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Muusiu, problemów z brzuchem nie mamy, żadnych wzdec, kupy tez takie jak zwykle. No sama nie wiem. A jak ten gluten odstawie i podam ponownie za jakiś czas to nie zareaguje podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia dwie drzemki ma w ciagu dnia, jedna dluzsza, okolo godziny a druga 20 minutowa a kiedy chcecie jechac? my chyba w czerwcu ale jeszcze przed sezonem klebuszek ja bym na Twoim miejscu odstawila na tydzien gluten, zobaczysz czy zejdzie i co bedzie sie dzialo. chyba nie ma sensu od razu isc do lekarza u nas niestety ciagle utrzymuje sie chrypa, mimo ze maly mniej ulewa po tym zageszczaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia czy jak dajesz malej mleko z zageszczaczem to mala tez ma bialy jezyczek? bo moj ma odkad daje zageszczacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia nad morze autostrada jedzie sie naprawde szybko. Nie mam na myśli prędkości a czas. Doby hotelowe najczęściej sa od 10-11 wiec wystarczy wyjechać i 6rano by być na miejscu. Pamiętam czasy sprzed ponad 10 lat jak jeździliśmy z mężem to rzeczywiście wyjeżdżaliśmy ok 1 w nocy. O 9bylismy na miejscu i zaczynalo sie poszukiwanie kwatery. Ale teraz sa dzieci wiec zwykle kwatery odpadają a te lepsze i tak należy rezerwowac z wyprzedzeniem. Pozostaje hotel. Nad jeziorko tez bym się kiedys wybrala. Nigdy nie bylismy. Klebuszku odstaw gluten i po tym jak znkina te krostki podaj znów i zobacz czy pojawia sie ponownie. Jest chcesz to kup wapno bezsmakowe i podaj dziecku 3x3ml. Z wizytą u lekarza bym poczekala bo on tez najpierw bedzie kazał obserwować, ewentualnie zaleci wapno lub cos innego typu fenistil lub zyrtec. Po glutenie to chyba najczęściej na buzi pojawiają sie zmiany. Co do zachowania dzieci w tym wieku to wiem ze wszystko jest z ciekawości i zainteresowania ale nasz syn to z tych jest co by zaraz cos spsocić, wyrzucić wysypac. Stad moje stwierdzenie ze chłopak łobuz rosnie :p U nas noc coraz lepsza. Dzis pobudka o 4.30. Na ta chwile na spacery nie chodzimy bo jest chory :( Ostatnio cos pisalyscie o długości dny i cos kojarzę ze któraś pisala ze norma to 15-18godzin dla naszych dzieci. A mój śpi najwyżej 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mały wstał o 6 a teraz ma dopiero pierwszą drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
RZSowa, Mussia, Monia dziękuję. Odstawie gluten i zobaczymy co będzie. Wizytę mam u pediatry z początkiem kwietnia to powiem o tym. U Nas krótki spacer bo wieje jak cholera i sypie po oczach piachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ach kiedy ten wiatr ustanie, codzien słońce i wydaje się że ciepło a wieje jak diabli. Koło mnie jest mało domów i dodatkowo ten wiatr idzie odczuć. Mój jakiś dziwny dzisiaj, taki ospały, mało smiejacy się, mam nadzieję że go nic nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa jak Tymus ci wstanie o 4.30 to o której idzie spać na pierwszą drzemkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa moj tez tyle nie spi, zreszta od malego malo spal Klebuszek my tez odtsawilismy teraz gluten ze wzgledu na ta chrype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly od wczoraj się turla.wczesniej sie obracal tylko i to przewaznie z plecow na brzuch, a teraz potrafi tak 15 minut w tą i spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Klebuszku chyba Ty ostatnio pisalas, ze Twoje dziecko chwyta się za uszko. Dzisiaj się dowiedzialam, ze to czesty objaw przy wychodzeniu ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie męska pianka Ion quantum się nie chce mi się że to nie jest tak źle jak się czujesz kochanie:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×