Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gfbfbg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Monia ja pisałam o uszku i faktycznie masz rację bo mu kilka dni temu jedynka wyszła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
No i gratuluję postępu synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
aaa no widzisz Ancia, to nawet sie zgadza moj od jakiegos czasu tez trzyma się za ucho, moze tez ida gorne zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia zle sie wyrazilam z tym wstawaniem. Miałam na myśli ze o 4.30 obudził sie na mleko. A po nim usnął spowrotem. Obudził sie po 7. Generalnie zasypia kolo 21. Brawo dla Leosia za turlanie. Ja juz idę spać. To bardzo wcześnie jak dla mnie. Dzis na noc mam trzecie dziecko-chrzesniaka. Oj z trójką to juz jest kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ooo kurcze RZSowa to niezle a w jakim wieku chrzesniak? ja Ciebie i musie podziwiam ze dwojke ogarniacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klebuszek31
Dziewczynki, z tym uchem to miałam przygodę... bo ciągnęła się za ucho i bawiła się nim a ja myślałam, że poprostu odkryła, że je ma. A tu za parę dni gorączka 39 stopni. Zero kaszlu, kataru nic i okazało się, że to sam początek zapalenia ucha właśnie. Ale podobno mało jest dzieci, które ta przypadłość omija. Nas niestety dopadła. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis na wsi bylam. Tez wialo wiec za dlugo na dworze z malo nie bylam. Pierwszy raz dzis zrobilam jej zupke z pomidorem i na razie zadnych plam nie ma ani innych objawów alergii. Monia to malo ten Twoj Leos spi za dnia! Ostatnio w pns bylo o ilosci snu dzieci w roznym wieku i wg tamtych wytycznych to nasze niemowlaczki powinny spac od 12 do 15 h. Moja spi po 13-15 . Jak spi 15 to naprawde rzadko sie to zdarza. Moja tez xzesto te uszy ciagnie . Wtedy macam ta malzowine i sprawdzam reakcje. Gak nie placze to mysle ze ja nie boli i zapalenie wykluczam. I tez zwakam.na piznawanie ciala lub zeby lub ze jest spiaca bo tak rez niektore dzieci robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klwbuszek i kiedy miala to zapalenie ucha? Tez chyba sie klade bo rano wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a na mało i to w dodatku druga drzemkę ma dopiero koło 17-18 ale wcześniej nie ma szans go położyć. On zawsze mało spał? Pamiętasz początki? Wszystkie noworodki spały godzinami a on miał drzemki po 20 minut, wiec juz sie chyba przyzwyczaiłam :) Ważne ze noce sa ostatnio spokojne, oby tak było jak najdłużej, chociaż nie łudzę się ze pewnie niedługo sielanka się skończy... Moj to ucho tez tak ciąga ale myśle ze jakby go bolało to by płakał albo był rozdrażniony a on zachowuje się normalnie Dzis przechodził samego siebie z tym turlaniem, straszna radosc mu to sprawia :) Szukam powoli jakiś nowych ciuchów dla niego, czegoś na święta i zwykłych bodów na codzień. Gdzie przeważnie kupujecie body? Możecie polecić jakieś firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
W czym wasze dzieci przeważnie chodzą po domu? U nas body + spodenki, ten zestaw się zawsze najlepiej sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia agnieszka i outa tez maja po dwoje dzieci. U Agnieszki najmniejsza roznica wieku. Monia mojej turlanoe tez radosc sprawia. Fajnie tak sie powyglupiac razem . Monia ja bardzo malo ubranek kupuje bo duzo dostalam. Czesto w pepco kupuje bo nie widze sensu w kupowaniu w drogich sklepach jak szybko wyrosnie i pobrudzi. Tez najczescie ubieram w body i getry lub spodenki. Moja przed 5 mleko pila i nie spi. Moze by spala gdyby nie syn ktory sie tez obudzil i tez musialam mu mleko robic i musial do nas na lozko. Syn usnal a ta sie wierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Wiedziałam że coś nie tak, mój dostał gorączkę w nocy i to 39. Jadę do lekarza. Ja też mało co kupuję ciuszkow, mam po starszym synu i po synu kolezanki także jest tego trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Muusiu, to zapalenie miałyśmy pod koniec lutego. Ja najczęściej ubieram Mała w body, spodenki i skarpetki.:-) A ja miałam we wtorek usuwana górna osemke i boli mnie ten dół od wczoraj jak diabli. Żyje od tabletki do tabletki. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
To które z Nas to pierworódki? Monia, ja.... i które jeszcze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A ja głupia nie umiem się powstrzymać i kupuje ciagle. Fakt ze mam mało po kuzynie i jak zmienia rozmiar na większe to muszę uzupełnić garderobę ale czesto szukam i kupuje takie co mi się podobają. Wiem wlasnie ze to bez sensu bo zaraz wyrośnie, ale jakos cieżko mi sie powstrzymać. Kupe kasy na to idzie. Za to ja i mąż to nie pamietam kiedy coś nowego sobie kupiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Lekarza mam dopiero od południa. A miała któraś u dziecka taką wysoką gorączkę przy zabkowaniu? Bo poza gorączka to nic u niego nie występuje a ta druga jedynka mu sie przebija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ancia u nas przy zabkowaniu była gorączka 39.5 też pojechaliśmy do lekarza i więcej nic się nie działo. Kilka dni przed tą temperatura wyszedł 1 ząbek a kilka dni po niej drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój chrześniak ma 5lat. Bawią sie z corka wiec nie jest źle. Ale wieczorem plakal i chcial do rodziców. Oni go przywieźli i zostawili na dwa tyg w Polsce. Dobrze ze wczoraj maz by w domu to jakos to ogarnelismy. Bo cala trojka po 20stej razem do mycia i kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Klebuszku ja tez mam jedno dzieciatko i podziwiam dziewczyny z dwojka dzieci :-). Z jednym czasami ciezko wszystko ogarnac:-).Ja najczesciej ciuszki kupuje w pepco albo w tesco F&F. Caly czas czekamy na gorne jedynki.Mala sie slini,wszystko gryzie i dziasla ma rozpulchnione. Dolne ma juz od dwoch miesiecy,a dolnych jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia zdrowka dla synka. Muusia podziwiam cie ze z przeziebionym niemowlakiem wychodzisz na spacer. My siedzimy nadal w domu. Jutro na kontrole idziemy bo mu nie przechodzi. Charczy mu bardzo dalej. Prowokujemy kaszel ale mu to nie pomaga. Do do ciuszków to mi tez szkoda wydawać kasy bo zaraz sa poplamione. Owszem kupuje nowe ale są one na wyjścia i jakies okazje a na codzien po domu kupuje mu w lumpeksie. Jak poplami to nie szkoda a jak wyrośnie to oddaje na pck i tez nie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ubieram mala w body i spodenki lub getry i skarpetki. Po chrzesnicy dostalam pelno spiochow,ale ubralam w nie mala moze ze dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
XXXV to trochę pocieszające, u nas dokładnie tak samo to wygląda, myślałam że przy zabkowaniu jest niższa gorączka. Zobaczymy co lekarz powie. RZSowa podziwiam za poświęcenie, jest co ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hjhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia przy synku tez kupowalam i kupowalam i na ceny uwagi nie zwracalam bo jeszcze sie nie znalam. .my bylusmy w poradni chorob pkuc i dala nam skierowanie na trzydniowa obserwacje do lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzis na obiad robicie? Rzosowa teraz duzo rodzin 2+3. Mozna powiedziec ze taki trend teraz mamy. Moze jeszcze o 3 sie postaracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Klaudia
i ja pierworódka :D :) hej :) pogoda była piękna to siedziałyśmy w ogrodzie :) Ja też najczęściej kupuję w pepco. Bardzo ładne rzeczy tam mają. Jakościowo nie najgorsze a cenowo super :) No i co chwilę coś nowego. Nawet w tym tygodniu kupiłam śliczną sukieneczkę różową neonową, miętową bluzeczkę z kremowym kwiatkiem na środku naszytym i do tego przecudne spodenki jagersy dżinsowe z paseczkiem warkoczowym różowym :) Emilka po domku jest ubrana najczęściej w bodziaka i rajstopki. W tym najlepiej jej się poruszać :) Dziewczynki na jakiej wodzie robicie mleczko? Ja od urodzenia robiłam na przegotowanym żywcu zdrój, ale od tygodnia przeszłam na kranówe przegotowaną, żeby Milkę przyzwyczaić do innej wody. Ale odkąd zmieniłam to strasznie ulewa :( I jeszcze jedno? Jak obrabiacie to żółteczko dla Maluszka? Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×