Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość monika900
RZSowa i on az dwa tygodnie bedzie u Was? u nas dzis byla gorsza noc, ale za to z rana dlusza drzemka. idziemy dzisiaj do laryngologa z ta chrypą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja najczesciej hm, pepco, tesco, codoo, czasem zara ale to sporadczynie bo ceny za wysokie ja staram sie od razu zapierac marchewke czy inne jedzenie i wtedy schodzi bez problemu najbardziej chyba lubie hm, bo fajne jakosciowo,ladne no i nie sa tak drogie jak np w zarze muusia czemu macie skierowanie? mala ma zapalenie pluc?cos podejrzewaja?musicie polozyc się w szpitalu? RZSowa cieplo jest, taki spacer to nic zlego, ja tez bym wychodzila. to dobrze robi dziecku jak się przewietrzy Ty popierasz zdanie tego lekarza, ze jak dziecko chore to nie powinno chodzic na spcaery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Mi sie wydaje ze najwiecej rodzin jest z dwójka dzieci Ja bym chciała trójkę. A wy dziewczyny? Klaudia ja gotuje jajko i potem dodaje do zupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja za pierwszym razem jak dawalam malej zoltko do zupki to dalam jej ugotowane i wrzucilam do zupki polowke.Moja mama soe zdziwila,ze tak robie i powiedziala,ze wystarczy z surowego lyczeczka zgarnac polowe,wrzucic do zupki,zamieszac i chwile pogotowac i teraz tak robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma chodzi do lekarki,ktora jej powiedziala,ze w marcu w ogole sie nie powinno wychodzic z malym dzieckiem na spacery!!!To jest dopiero dziwne. Jak mlja mala,ostatnio byla przeziebiona to tesciowa oczywiscie tez powiedziala,ze dlatego ze to marzec ,a ja chodze z mala na spacery.Ale nie komentowalam tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dzisiaj wyszla sama z bujaczka.Tak sie wiercila,kombinowala az w koncu wyszla na podloge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moze sie mylę ale mi sie zawsze wydawało ze spacery to samo dobro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
No i byłam u lekarza, powiedział że to wirusowe i mamy zbijać gorączkę i obserwować. Ja przegotowuje wode z kranu, żółtko tak jak Monia do zupki, choć mama mi mówiła że dawniej się surowe do mleka dawało ale niewiem, dziwne to dla mnie. RZSowa ile twój Tymus już charczy, bo mój jak miał ostatnio ten kaszel to koło 10 dnia widziałam poprawę, a tak to charczal okropnie,aż mi się kaszleć chciało jak to słyszałam. Też wymuszalam mu kaszel łyżeczką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia no charczy, zaczął od wtorku tak charczeć. Lekarz kazał wywoływać kaszel by uniknąć zapalenia oskrzeli i antybiotyku. I jeszcze katar. Sam z siebie nie kaszle. Ten nasz lekarz to w ogóle zaleca by z takim maluchem nie wychodzić od października do kwietnia! :)) Różne ma takie zalecenia. Jest dobrym lekarzem i mnóstwo dzieci do niego chodzi a ich rodzice tak jak ja do wielu jego zaleceń sie niestosuję bo sa absurdalne. Ach duzo by gadać. Chrześniak najczęściej jak jest w Polsce to tydzień jest u jednych dziadków a tydzień u drugich. Jak jest u moich rodziców to go czasem zabieram do siebie na dwa dni. Jutro idę na kontrole z małym jak nie będzie zle to zaliczymy spacer. Ja na obiad mam krupnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia trzecie dziecko? Raczej nie. Ze względu na moja chorobę. Moze gdzies pod 40stką? Jak będziemy mieli swój dom. Bo teraz tylko mieszkanie. Muusia a czemu ta obserwacja w szpitalu ma służyć? Anka brawo dla Poli. Dzieciaki rosną! Co dzień któreś jakąś nową umiejętnością zachwyca. Ancia a co robiłaś jeszcze by to charczenie zwalczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak takie dziecko niby wyszło z bujaczka? chyba, że to taki jakiś niski bardzo bujaczek, mój by nie wyszedł bo bujaczek jest dość wysoki, więc sobie nie wyobrażam jak jest możliwe żeby dziecko wyszło z bujaczka nie robiąc sobie krzywdy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Przez 10 dni go inhalowalam solą plus berodual trzy razy dziennie. Do noska non stop psikalam wodę morską i na maksa odciagalam rurka, teraz są efekty bo mam krtań załatwiona. Kupiłam katarek na odkurzacz zobaczymy jak to się będzie sprawować przy następnej infekcji. I jeszcze mu dawałam w południe po spaniu 5 kropel deflegmin, wykrztuśnie. I tak jak pisałam dopiero 10 dnia przestał charczec, powodzenia oby wam też się polepszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja mam starszego syna ma 6 lat i wiecie co nie myślę o trzecim zwłaszcza że mój mały jest strasznie wymagającym niemowlakiem. Póki co brak mi sił na jeszcze jedno ale wiadomo nie zarzekam się bo wiadomo jak to się kończy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Gościu ja mam bujaczek leżaczek który jest niski. To ze ty maz wysoki to nie znaczy ze są tylko takie. Mój czesto wychodził jak tylko go nie zapiełam. Bez szwanku dla zdrowia. Ancia ale ten deflegmin to na receptę miałaś? Ja daje pulmicprt 2xdziennie, argentin do psikania na gardlo i nasivin. Mój bardzo nie lubi jak mu psikam wode morska i odciągam fridą. Na siłę wtedy jest to robione. Corka lubila to psikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Oj... Niech już przyjdzie to lato. Może wtedy odetchniemy od chorób i tych wszystkich problemów z infekcjami związanych. Ja nie planuje drugiego dziecka, choć mój mąż by chciał... No ale zobaczymy. A ciuszków mam najwięcej z Pepco. I od mamy i teściowej z okolicznych 'bazarkow' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa deflegmin chyba nie jest na receptę to tak jak flegamina, mamy to jeszcze po ostatniej chorobie. A ściąganie kataru to tylko na siłę, ale to właśnie o to chodzi żeby ta flegma nie zeszła niżej. Jeszcze oklepywanie pleckow ale tego to mój nie znosił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Kłębuszek czemu nie chcesz kolejnego dziecka jezeli można wiedzieć? Nas skierował laryngolog do foniatry, mały zdrowy, nie wiadomo czemu chrypi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Klaudia co do wody to ja przy córce stosowałam żywca. Teraz przy synu jak sie zapytałam o wode i powiedziałam o tym żywcu to sie za głowę zlapala. Powiedziała ze zwykla kranowa. Ze nie ma sensu innej podawać. Ja ostatnio studzilam małemu wode dodając dobrowianki. Mozr używaj jeszcze dodatkowo filtru do wody krajowej. Ja go nie używam. Ancia ja zapomniałam bo mam mucosolwan,który kiedys zalecila mi lekarka na sorze. Teraz juz za późno ale jutro mu dam. A co do wody jeszcze to jaka myjecie buzie dzieciom. Bo ja nadal przygotowaną. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia a dlaczego aż do foniatry go skierowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłębuszek31
Moniu, to jest moja 4 - ta ciąża. Trzy poprzednie straciłam na bardzo wczesnym etapie. Tu się udało dzięki lekom :acard i clexane. Ciąża od początku z dużym ryzykiem. A wogole to ja chyba jestem juz za stara. :-) Ja też stosuje Żywiec Zdrój i przegotowaną do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muusia
Rzosowa no wychodze ba dwor bo jak kadna pogoda byla to co mialam kisic dziecko jak nie ma antybiotyku ani goraczki i nie ma stras nego kataru tylko od czasu do czasu cos jej z nosa wyleci. Kaszel tez nie jest uciazliwy tylko od czasu.do czasu odkaszle. Rzosowa no obserwacja taka diagnostyczna odnosnie tej grasicy i tego ze np na ostatnim zdjeciu rtg wyszly jakies zmiany zapalnd na oskrzelach tzn opisali ze n8e mozna wykluczycbtego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to monia odnosnie tej grasicy idziemy. Ja za bardzo w hm nie lubie kupowac zarowno dla siebie jak i dzieci. Dlacdzieci lubie bardzo ff. Moja tez raz z bujaczka wyszla bo jest niski ze jak zjedzie w dol to nizka sie odpycha i sie buja. I raz wchodze do pokoju a ona pod bujaczkiem lezy bo jakos zjechala . Byc moze ze na brzuch sie obrocila i tak zjechala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moi pediatrzy od wrzesnia do kwietnia zalecaja witamine d i spacery . Chyba ze bardzo wieje leje itd to wiadomo ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZsowa ja tez przemywam przygotowana, ale czasem jak nie mam chlodnej akurat to zwykla z kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka woda mama i ja i mozna ja niemowlakom dawac do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×