Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Upuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lnjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Malwa ja też od jakiegoś czasu rozglądam się za fitelikiem, pisałam kiedyś o tym. Póki co jeszcze dajemy radę w tym małym ale jakbym miała jechac gdzieś z nim dłużej to mi nie ulezy w tym bo się dźwiga i wkurza się na maxa. Ciężko się zdecydować, który fotelik będzie ok bo tyle ich jest że głowa boli, jakbyś coś znalazła fajnego to napisz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa twój Tymus jak raczkuje to też ma takie kolanka czerwone jakby odgniecenia bo moj ma teraz takie odkąd człapie i nie wiem czy go to boli, może smarować czymś po kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja mam zamiar w czerwcu kupić fotelik. Na pewno tyłem do kierunku jazdy i raczej maxi cosi a konkretnie to jeszcze się nie zagłębialam w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
XXXV tylem do kierunku jazdy ale wózek nie fotelik? Bo fotelikow takich chyba nie ma. Ja mam trzy foteliki po córce. Wiec jest w czym wybierać. Tylko musze poprac pokrowce. Wózek narazie ten z 3w1 ale za ciężko mi z nim czasami. Spacerowki parasolki jeszcze nie oglądałam. Maly dzis wstał kilka minut po 6. Pierwszy raz tak wcześnie. Przed 10bylismy juz na spacerze. U nas słonecznie i bardzo ciepło. Ale juz cos się chmurzy:( Ancia mój nie ma czerwonych kolanek. Moze twojemu od spodenek sie robią? Smarowanie nie zaszkodzi. Można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa takie małe dzieci powinny jeździć tylko w takich fotelikach tyłem do kierunku każdy. W sensie ze plecami do pleców kierowcy, nie wiem czy dobrze sie wyraziłam To najbezpieczniejsza pozycja twój mały ma fotelik ze siedzi przodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Zgadzam się z Monika nie wyobrażam sobie wozenia dziecka przodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia12311
Sa foteliki tylem do koerunku jazdy tyle ze nie sa one do 36kg a chyba do 18kg. My juz od niedawna jezdzimy w foteliku bo Maly przekroczyl 10kg a do tylu mielismy ten poprzedni. My mamy fotelik HUSKY wlasnie do 36kg i jest on montowany przodem do koerunku jazdy. Z fotelika jestem zadowolona, zwlaszcza ze nie byl drogi, ale juz po zakupie naczytalam sie duzo o tym ze dziecko powinno sie jak najdluzej przewozic tylem do koerunku jazdy dla jego bezpieczenstwa. Maly za to bardzo lubi w nim jezdzic, przewaznie od razu zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma chyba fotelikow 9+ ze tylem dziecko siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzsowa
My narazie korzystamy z nosidełka tylem do kierunku jazdy oczywiście. Ale maly ma juz za długie nogi. Wagowo jeszcze moze w nim jeździć. Szczere wam powiem ze jak corka tez byla za dluga do niego do przez jakiś czas woziliśmy ja w nosidelku przodem do kierunku jazdy. Wiem ze nieprawidłowo ale jeszcze nie kupiliśmy nowego. Tymek juz się odwraca bo jest ciekawy co jest z przodu. Tym bardziej ze czesto jeździ z tylu sam. Wiec nie wyobrażam sobie by jeszcze jeździ tylem w kolejnym foteliku. Tym bardziej ze te nogi ma długie. My na dworze, znów wyszliśmy bo pogody szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to ja Cię zle zrozumiałam bo myslalam ze Ty w ogóle pytasz czy sa takie nosidełka a Tobie chodziło o te dla większych dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i Ty takie kupujesz? Wiem ze w norwegj tak hezdza. Az nogi dzieci musza podkurczac. Ja nirmalny kupuje. Kupujecie jaki przezial wiekiwy? Moj synma maxi cosi tobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja00 wczoraj bylam z m na tej rerapi . Szczerze to inaczej to sobie wyobrazalam. Czulam sie troche jak na jakims egzaminue czy na przesłuchaniu. Mamy isc jeszcze raz 30 maja. W czwartek jade z mala do lodzi do szpitala. Mam nadzieje ze tylko na 3 dni. M w niedzie jedzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia narazie nie kupuje, nie zastanawiałam sie nawet jeszcze. Kupe kasy te foteliki kosztują, jeszxze jak chce sie bazę zeby nie przypinać pasami to juz w ogóle :/ Muusia chyba mało który facet zgadza sie na taka terapie wiec podziwiam męża, naprawdę musi mieć facet odwagę Jak takie spotkanie wygada jak to nie tajemnica? My wreszcie w weekendy znajdujemy więcej czasu dla siebie i spędzamy je rodzinnie. Z małym juz całe szczęście wszędzie można pójść i ostatnio jakiś taki grzeczny sie zrobił. Obym nie zapędziła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia co dokładnie w tym szpitalu beda sprawdzać Lili? Moj mały juz nie ulewa ale czasem widzę jak mu sie cofa pokarm i przetrzymuje go w buźce. Tak chyba nie powinno być co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia a czemu do szpitala z malą? Terapie małżeńskie sa mi znane tylko z filmów. Mój ma potowki na karku. Przynajmniej tak to wygląda. Właśnie się dowiedziałam o śmierci męża koleżanki z pracy. Bialaczka. Wdowa zostala w wieku 29lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Chciałam napisac "nie zapeszyla". Eh ten słownik w telefonie, wie lepiej niż ja hehe Gościu cały czas czekam na informacje z ktorego jesteś oddziału i kim jesteś :) chyba nieładnie tak kogoś podgladac zamiast poprostu pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa straszne, taki młody facet. Ja strasznie empatyczna jestem i przeżywam mocno takie historie :( mieli dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mysle ze jak ktos razem chce byc ze soba to kazdy facet sie zdecyduje na taka terapue. Ogolnie to maz na pierwsze spotkanie sam piszedl bo to on ma problemy z nerwami i po tym spotkaniu ten psych zaproponowal zebysmy razem przyszli. Inaczej sobie wyobrazalam. Myslalam ze bardziej cos wytlumaczy tdmu mojemu m. On tylko glownie pytania zadawal. Wg niego tak mysle ze gliwnym problem jest to ze mniej rzeczy robimy ze soba ze powinnismy powrocic do tego co bylo jak dzieci n8e bylo. Moi. Zdaniem to nie o to chodzi. Bo jak sa klit ie to czlowiekowi nie chce sie w ogóle czasu spedzac z ta druga osoba. Wiec jeszcze raz pojde a potem niech on sam chodzi bo to on najwieksze awantury robi i o byle co . Jedziemy ra grasice sprawdzic. Chyba zribia jej tomografie komputerowa. Monia to gdzie razem chodzicie i z synkiem? U mnie dzis pochmurno. M sobie spi. On mnie wczoraj juz o 7:30 budzil. On to chyba nie moze przezyc tego ze ja sobie spie jak on nie spi i o 8 musze wstawac bo on glodny! Ale hak ha glodna to nie szkodzi00! Jutro nie wstane chodzby nie wiem co. Niech sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia mysle ze jak ktos razem chce byc ze soba to kazdy facet sie zdecyduje na taka terapue. Ogolnie to maz na pierwsze spotkanie sam piszedl bo to on ma problemy z nerwami i po tym spotkaniu ten psych zaproponowal zebysmy razem przyszli. Inaczej sobie wyobrazalam. Myslalam ze bardziej cos wytlumaczy tdmu mojemu m. On tylko glownie pytania zadawal. Wg niego tak mysle ze gliwnym problem jest to ze mniej rzeczy robimy ze soba ze powinnismy powrocic do tego co bylo jak dzieci n8e bylo. Moi. Zdaniem to nie o to chodzi. Bo jak sa klit ie to czlowiekowi nie chce sie w ogóle czasu spedzac z ta druga osoba. Wiec jeszcze raz pojde a potem niech on sam chodzi bo to on najwieksze awantury robi i o byle co . Jedziemy ra grasice sprawdzic. Chyba zribia jej tomografie komputerowa. Monia to gdzie razem chodzicie i z synkiem? U mnie dzis pochmurno. M sobie spi. On mnie wczoraj juz o 7:30 budzil. On to chyba nie moze przezyc tego ze ja sobie spie jak on nie spi i o 8 musze wstawac bo on glodny! Ale hak ha glodna to nie szkodzi00! Jutro nie wstane chodzby nie wiem co. Niech sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanka88
Dziewczyny pomózcie bo kupiłam dziecku kaszkę mleczno-ryżowo-kukurydzianą, na opakowaniu jest napisane, że produkt bezglutenowy, a na drugiej stronie opakowania w ramce "czy wiesz, że...?" jest napisane, ze produkt jest dobry jako śniadanie, ponieważ zawiera mm, kaszkę ryżową, kukrydzianą i...zboża:O Czy może mi ktoś wyjaśnić w takim razie jak to jest bo myślałam, że jak zboża to w takim razie jest tam gluten, a tam są zboża a produkt niby bezgultenowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ibsdvfhjgijdsbjdvkbjndjksjdfgdksajdfhvsewjirdgfkflsdsjhkfdkbfdjshkdlbvnbjighfkdsdnfbjvhkfldmcnxbjhgkfncbhjvbknfgnjvckblngcfhdkvcbghfdbcxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×