Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu no właśnie dlatego że jestem inteligentna to mnie bawią bo macie znowu pożywne dzięki mojemu słowników w telefonie:). O moje dzieci się nie martw. Po martw się o wlasne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie musia znowu pokazujesz kolejnym wpisem to co poprzednimi. Tłumaczysz się słownikiem, co jest denne:/ Inteligentna osoba nie pozwoliłaby sobie na taki bełkot jak Ty, ponieważ niechlujne pisanie świadczy właśnie o inteligencji lub jej braku. Co z tego, że Twój bełkot spowodowany jest słownikiem w telefonie? Wysyłasz posty, które nie mają sensu bo po prostu jesteś fleja. Pamiętam jak niedawno jeszcze monika900 tu była to jej się zdarzyło dwa razy napisać jakieś słowo źle i dziewczyna od razy pisała kolejnego posta z wytłumaczeniem, jakie miała słowo na myśli i tłumaczyła się, że słownik spłatał jej figla, dlaczego? Bo to była inteligentna dziewczyna, która nie chciała mieć tu takiej wizytówki jak Ty, nie chciała by ludzie myśleli, że z niej taki obibok, który pisze niechlujne posty, a Ty jak napisałaś tu 10 zdań bez błędu to chyba jest wszystko, a tak ogólne to zero ładu i składu. Zapewne w normalnym życiu też jesteś fleją, bo takie rzeczy przekładają się na więcej dziedzin życia. Nie ma się co dziwić, że mąż taki agresor dla Ciebie, założę się, że często wkurzasz go niechlujstwem w domu i dlatego się Ciebie czepia wg Ciebie "o nic":/ Martw się martw o swoje dzieci, synek już zapewne wyrasta na niezłego ananasa widząc jaka atmosfera panuje w domu, może jeszcze jakimś cudem uda Ci się córkę uratować, choć ciężko wychować dobrze dziecko skoro nie ma jak mu dać porządnego przykładu:( Ja się o moje dzieci martwić nie muszę, piszą składnie i bez błędów czego jak widać niektóre dorosłe osoby nie potrafią:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muusia wczoraj Gosciu no właśnie dlatego że jestem inteligentna to mnie bawią bo macie znowu pożywne dzięki mojemu słowników w telefonieusmiech.gif . O moje dzieci się nie martw. Po martw się o wlasneoczko.gif haha:D 20 słów i 3 byki:D normalnie widać jaka ynteligentna jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawałyście juz swoim dzieciom truskawki czy jeszcze nie? można dać 9 miesięcznemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu truskawek takich "z krzaczka" nie dawałam, tylko słoiczki z truskawkami chyba w 6 miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu dawaj dziecku jedzenie jak uważasz i nie pytaj dziewczyn tutaj bo one wszystkie zes/rane na punkcie alergii, wysypek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie zauwazylam zeby ktos tutuaj mial fiola na punkcie alergi. Bez przesady, naprawdę już przeginacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
czytam Was dziewczyny jeszcze czasem....sama nie wiem po co, jest tutaj jeszcze gorzej niz bylo szkoda mi dawnego skladu, fajnych dziewczyn czemu sie tak obrazacie? ze musia zle pisze, ze ktos ma fiola na punkcie alergi itd...po co to? gosciu ja jeszcze byl nie dawala truskawek bo te co sa teraz to chyba chemia, moze za dwa tygodnie, w czerwcu będą juz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Coraz gorzej się tu dzieje. Ja truskawki dawałam ale też te słoiczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja dawałam mus w tubce gdzie były truskawki a takie zwykłe będę dawać jak będzie sezon czyli za jakieś 2 tyg jak pisała Monika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawalam już miksowania truskawki. Pomidory też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i co u Was?jak tam Twoje relacje z m? Ja już nie zamierzam odpowiadać gościom którzy szukają tu tylko zaczepek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia dobrze, wszystko wrocilo na swoj dawny tor. nauczylismy się nowej sytuacji i jest nam we trojke dobrze muusia przepraszam Cie, ale ja juz nie będę się udzielac. niepotrzebnie czytalam jeszcze i musialam się wtracic. od teraz juz nie będę zaglądać,wyrzucam link z ulubionych wszystkiego dobrego dla Was wszystkie mamy i dla waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia i co u Was?jak tam Twoje relacje z m? Ja już nie zamierzam odpowiadać gościom którzy szukają tu tylko zaczepek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wzajemnie. Nie masz mnie za co przepraszać. Szkoda że tak się stało ale to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wyślij mi jeszcze zdjęcie Twojego Leona bo kiedyś o tym pisaliśmy. Podaję mejla setunia84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie będę też tu na siłę pisać sama chyba:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany, forum zdechło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×