Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Llll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jhf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia to setunia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam nie będę się znizać do Waszego poziomu. Wspolczije wam tylko że jesteście jakie jesteście:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe my Ci setunia, tfu! musia współczujemy bardziej. Boisz się, że możesz się zniżyć do czyjegoś poziomu? Spokojnie, naprawdę nie grozi Ci to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście dlatego nie grozi Ci zniżenie się bo już osiągnęłaś niskie loty, to tak w ramach wyjaśnienia bo zapewne nie zrozumiałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nie wiem czy kimś takim się już człowiek rodzi czy takie chamstwo nabywa się z wiekiem? Czy to może typowe dla pokolenia gimbazy? Przykro mi ale to Ty nie nadążasz . I bardzo chyba Ci się nudzi że rozwalasz tematy ale trole już tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale cisza :( a zdolowana matka nawet nie ma się komu wygadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu zdołowana matka? Dziecko 10-11 miesięczne i matka zdołowana? Bez jaj:) Dzieciaki już chodzą, można się z nimi dogadać, a matki zdołowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie siedzeniem w domu glupia matko niektorzy maja inne piorytety rozumiem ze dla ciebie pelnia szczescia to chodzace dziecko poza tym 10 miesieczne chodzace dziecko to chyba jednak nie jest standard!!!! raczkujace owszem ale nie chodzace a dogadujesz sie po jakiemu?rozumiem ze dziecko calymi zdaniami mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mówią - tylko głupki się nudzą, widocznie takim głupkiem jesteś. Zajmij się czymś, a nie tylko SIEDŹ bo Ci dupa rośnie, ale rozumiem, że nic poza zmienieniem pieluchy nie potrafisz, więc i dlatego się dołujesz, koło zamknięte. Nigdzie nie napisałam, że dla mnie chodzące dziecko to pełnia szczęścia, tylko czym tu się dołować jak dziecko jest już tak duże. Nie masz ryczącego niemowlaka, któremu nie wiesz co dolega, chociaż patrząc na Twój wpis może masz skoro Twoje dziecko jest co najwyżej raczkujące i nie potrafiące wykonać w Twoim kierunku żadnych komunikatów, jaka matka takie dziecko:D PS. Mogłaś śmiało wpisać swój stały nick jaki tu miałaś bo po stylu wypowiedzi widać kim jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego moje dziecko nie chodzi i ledwo co raczkuje? A komunikaty niby jakie ma do mnie kierowac? Pewnie zaraz sie dowiem, ze twoje jest takie zdolne ze potrafi juz robic papa i kosi kosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 10 miesiecy i matka uwaza, ze papa i kosi kosi to jakiś wyczyn, wcale się nie dziwie, ze ona taka zdolowana. I jeszcze inne matki nazywa glupimi, dobre!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz co z Ciebie za babsztyl szkoda gadać. Detektyw monk sie znalazł Haha, żal mi takich babek naprawdę Zajmij sie swoim pacholęciem lepiej a nie jedziesz po innych matkach, nigdy dola nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jaki jest twój poziom skoro kosi kosi to dla ciebie porozumiewanie sie jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie odzywaj bo żal kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś psychiczna:D sama napisałaś do mnie, ze Twoje ledwo co raczkuje i żebym nie pisała ściem, że moje potrafi choćby papa czy kosi kosi:O więc Ci ktoś odpisał, że jesteś debil bo takie głupie papa to już mniejsze dzieci potrafią, podczas gdy dla Ciebie to jakiś wyczyn i że Ci się w sumie nie dziwi, że jesteś zdołowana skoro Twoje dziecko nic takiego nie potrafi:D a Ty do mnie z ryjem, że ja uważam kosi kosi za porozumiewanie się, normalnie psycholka:D Swoją drogą ograniczona psycholka bo ja nie używam takich durnych słówek jak kosi kosi tylko co najwyżej brawo:O A porozumiewanie się dla mnie to przynajmniej pojedyncze słowa, jak rozumiem Twoje nic nie potrafi wydukać tylko szura po ziemi na kolanach:D Współczuję i już rozumiem dlaczego siedzenie z mało co potrafiącym dzieckiem napawa Cię przygnębieniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto i po co oceniasz jak nie wiesz? To ja jestem matka która napisała ze jestem zdołowana ale ta wypowiedz z 21:48 nie jest moja!!! Akurat moje dziecko robi juz pierwsze kroki narazie z nasza pomocą trzymając sie za raczki Do tego jest wcześniakiem Wiec nie rozumiem po co sie burzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi takich dzieci które sie wychowują w takich patologicznych rodzinach jak twoja której matce piana z gęby cieknie i tylko patrzy komu dosrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArnika
do zdolowanej matki - ciekawe czy jakbys przeczytala ciag tych wypowiedzi to wiedzialabys, ze wypowiedz z 21:48 nie jest wypowiedzia osoby ktora pisała wcześniej o zdolowaniu bo jak dla mnie to tez wygladalo jakby pisała to ta sama osoba, wiec sie nie dziwie, ze ktos inny tez tak pomyslal:) Moje dziecko tez jest wczesniakiem (42 dni przed terminem) i tez stawia pierwsze kroki, wiec nie widze w tym nic nadzwyczajnego, a Ty matko nie doluj się i nie oburzaj bo nie ma czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klaudii komentarzy nie ma co czytać, ona wiecznie zdolowana i umeczona matka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohohohoho przyszlam tu po paru miesiacach pogadać a tu taka dzicz....wątek umarł...gimbusy mają wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczytywalam temat, bo jestem mamą z lipca 2016 i straszne jak zepsuto ten temat fajnym dziewczynom, które dzieliły się swoimi troskami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a co sądzicie o elektronicznych nianiach?? Ja często w domu jeszcze pracuję i znajoma polecała mi żebym sobie jakąś kupiła i myślałam nad tą z www.zerkam.pl/elektroniczna-niania-z-kamera.html Cenowo i pod względem udogodnień jak dla mnie najlepsza. Któraś z was też może korzysta, możecie coś podpowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mamuśki jak wam sie chce taka pyskówkę tu prowadzić?! Dzieci są różne, wymagania i oczekiwania matek też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×