Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój ma 8 zębów, parę dni temu się przebiły dolne dwójki. Musia mój nie śpi ż nami w łóżku a też zdarzają się noce że budzi się 5 razy i noc go nie uspokoi tylko pierś... gdyby nie to nocne karmienie to pewnie już bym nie karmiła bo są dni że przez cały dzień się nie domaga piersi. Jaki rozmiar noszą wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Aha co do fotelika samochodowego to kupiliśmy tydzień temu Nowy, w nosidelku się już nie mieścił. Teraz mamy 9-25kg tyłem do kierunku jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nadal kp. W nocy mala potrafi przebudzic sie co 1,5 -2 godziny i tylko przy cycu zasypia znowu. Jest to uciążliwe, ale mam nadzieję ze w końcu jej to przejdzie. Wazy 9,3 kg. Malwa duzy Twój maluszek :-). Mam zamiar karmic do roku, czyli za miesiąc koniec, ale zobaczymy jak to bedzie. Mala ostatnio jak ssie to wbija mi górne jedynki w pierś i porobiła mi rany, więc w ciagu dnia staram sie rzadziej ja karmic, zeby mi sie to trochę zagoilo. Ma 6 zębów Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mala ma 2 drzemki. Czasami spi po godzinie, a czasami po 2. Anka 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscXXXV moja w dzien tez w sumie nie domaga sie piersi, ale w nocy musi być Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Anka no to możemy sobie przybic piątkę:) masz jakiś plan na odstawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według Narodowego Ośrodka Statystyki Medycznej prawidłowy zakres wagi u rocznego dziecka to: chłopcy 8,5-12,5 kg dziewczynki 7,5-12 kg wiec jeśli 9 miesięczniak wazy już tyle co max zakres dla roczniaka to chyba nie jest normalne:/ i tak, jeśli dziecko co 2h chce jeść to już jest żarcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowamama
U nas już 10 zębów, czworki nawet powychodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowamama
Nadrobiłam ostatnie strony i poczytałam trochę wasze rozmowy:) Gościu który znał Monie jestes tu jeszcze? I jak dogadaliście się,faktycznie się znaliście?ciekawa sytuacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinowamama
A i jesXzw jedna sprawa, polećcie dziewczyny jakieś foteliki większe dla dziecka. Będę musiała kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GoscXXXV w sumie sama nie wiem jak sie do tego odstawiania zabrać. Myslalam zeby całkowicie wyeliminować najpierw karmienia w dzien, bo małej najlepiej zasypia sie przy cycu tez w ciagu dnia. Chociaz juz parę razy zasnela bez cyca więc mysle ze jakos to by sie udalo. Najbardziej boje sie tych nocy. Próbowałam ja uspokoic smoczkiem ale to nic nie daje :-(. Wszyscy mi mowia ze to dziwne, ze tak czesto budzi sie w nocy, ale widze ze jednak moje dziecko nie jest wyjątkiem. Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mój maluch nie śpi z nami w łóżku i się budzi co 2godz,ale jeśli już nie mam siły i jestem mega zmęczona to śpi z nami (rzadko się to zdarza) i wtedy przesypia nawet 4 godz. Anka 87 z tego co czytałam różne fora to jest bardzo duży odsetek dzieci kp budzących się z nocy co 2 godz więc bez obaw kiedyś z tego wyrosną. Brzdąc nosi rozmiar 86 a 92 zależy jaka firma szyje. Jest długi i szeroki w klatce piersiowej,ale tatuś ma 1,90cm wzrostu więc ma z kogo brać przykład względem rośnięcia. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Gość XXXV jakiej firmy kupiłaś fotelik jeśli wolno zapytać? Fajnie,że jest tyłem do kierunku jazdy bo to jest najbezpieczniejsza forma przewozu dzieci i należy jak najdłużej tak przewozić. Musia gdzie się wybraliście na urlop? miłego wypoczynku :) My wyjeżdżamy na początku sierpnia w góry i mam nadzieję,że pogoda nam dopisze. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje Malwa ze niedlugo z tego wyrośnie :-). Moja nosi rozmiar przeważnie 80 ale zdarza sie tez 74 i 86 bo rzeczywiście rozne te rozmiarowki. Malwa Twój synek to duży chłopak, ale widać ma po kim taki być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej to ja Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Anka 87 u nas młody sam wyeliminował karmienie w dzień po prostu się nie domaga chyba,że ma gorszy dzień i jest bardzo markotny to wtedy z chęcią pije mleko. Ale właśnie obawiam się nocy jak to będzie jak go odstawię. A zastanawiałaś się już jakie mleko będziesz podawać zamiast piersi? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwa mamy fotelik samochodowy axkid kidzone. Jestem w szoku że twój 9miesieczniak nosi takie rozmiary! Mój 80 a w niektóre 74 jeszcze wchodzi. Moja chrzesnica ma 2.5 roku i nosi 86-92 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Wyżej to ja xxxv:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Wszyscy jak go widzą po raz pierwszy to myślą,że to roczniak co najmniej. Ale niech rośnie zdrowo to jest najważniejsze. Pediatra nie ma żadnych zastrzeżeń względem wagi więc nie ma obaw do niepokoju. Uśpiłam go dziś na rękach a przed tym zjadł mannę zamiast mleka mam nadzieję,że pośpi do późnej nocy. , Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×