Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gośćXXXV
Są tu jeszcze jakieś mamy ż sierpnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej XXV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam was kiedyś ale teraz wszystko się tu zepsuło. Rzsowa czemu wróciłaś?jak twoje dziecko czy ono już chodzi bo pamietam ze jakieś filmiki tu dawalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wróciłam? Nie poprostu zauwazylam ze temat ruszył ale okazał sie ze to jakas pyskówka. Napisałam co myślałam i tyle. Mój juz chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
O tu tu piszecie? No to super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chodzi troche z pchaczkiem i pod paszki. Papa robi i brawo jak jej np jedzenie smakuje to brawo robi. Nasladuje psa po swojemu. Ogolnie zywo reaguje na psy i wola je cmokajac. 6 skonczyla 11 miesiecy. W czw jedziemy na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa super że tymek już chodzi! Kiedy zaczął? Mówi jakieś słowa? Musia mój też chodzi z pchaczem albo ż krzeslem, co tam sobie chwyci. Nie robi papa Ani brawo. Pokazuje jaki duży, przybija piątkę i gdzie misiu ma oko i ucho. Gdzie jedziecie na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc do polanicy zdroj. Moja mowi mama . Am am. I dam. Niby pasuje do sytuacji ale moze to przypadkowo tak. Wciagnelo mnie pozbywanie sie roznych rzeczy i ubranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej hej :) Tymcio juz chodzi sam. 13 czerwca oczywiście jak bylam w pracy i tego nie widziałam zrobil swoje pierwsze kroki bez trzymania. Na dzien dzisiejszy chodzi juz pewnie długie odcinki. Woła mama i tata. Daje buzi i pokazuje język na prośbę :p brawo tez bije np jak uda mu sie przelaczyc pilotem program w tv. Ogólnie wszyscy mówią ze jest bardzo inteligentny jak na swój wiek, ze w oczach mu widac ze bystry jest. Zreszta takie dzieci szybko sie uczą. No ale to tyle z chwalenia ;) Fajnie ze wasze dzieciatka sie rozwijają i zdrowo rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa a jak sobie radzisz po powrocie do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Jesli chodzi o roczną nieobecność w pracy to nie odczułam jej. Wróciłam jak po dwutygodniowym urlopie. Jesli chodzi o pogodzenie pracy z domem i dziecmi to jest różnie. Denerywja mnie sytuacje jak wracam do domu i musze szybko cos zrobić na obiad bo mój szanowny maz siedzial w domu i nie zrobil nic bo mu syn nie pozwolił. Wiec po kilku tygodniach stwierdziłam ze jak on nie ma potrzeby gotowac i jeść tym bardziej to ja tez gotowac dla niego nie będę. Tymkowi co jakiś czas robię sloiki a córka jeszcze chodzi do przedszkola wiec je tam. A ja? Lecę z wagi wiec na dobre mi to wychodzi. A jak tam jadlospis waszych dzieci. Dajecie juz wszystko? Sloiczki czy same gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój je wszystko to co my, ż większością sobie radzi samodzielnie, zupy daje łyżeczka a on rękami wyjadą makaron czy warzywa ż miski ;) oczywiście odkładam mu porcję przed posoleniem. Uwielbia kanapki z twarogiem i pomidorem, ogórka zielonego, makarony, ryby, bułki ż masłem, wafle ryżowe, arbuza wręcz kocha. Ogólnie nie mamy problemów z jedzeniem. Ciągle 2x dziennie kp i w nocy 2-3razy Ale zbieramy się powoli do odstąpienia. A wasze dzieci budzą się w nocy? Ile piją jeszcze mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do pracy wracam 7 wrzesnia:/ Moja tez glownie wszystko je. Na śniadanie czy kolacje czesto je kanapki. Tez lubi twarozki i jaja . Arbuza tez bardzo lubi I je raczkami dlatego jak zrobie jej zupe to malo tej zupy chlipnie . Jak jakos uda mi sie lyzeczke włożyć lub jest mega główna to da sie nakarmic. Ha mam potem troche ogarniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko je 2 3 razy i kaszke. W nocy na jedzenie raczej nie wstaje ale czesto o 5 juz jest wyspana chociaz idzie spac o 21 czasami. Lubi byc bardzo na dworze. Lubi sie hustac i zjezdzac na0 zjezdzalni jak ja trzymamy. Rzosowa i dobrze zrobilas ze nie gotujesz. Rez bym byla zla w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać po oczach ze jest inteligenty? O Boże!!!!!drogie matki czy wy naprawdę jesteście tak zapatrzone w swoje dzieciaki?????????????zenada!!!wstyd w ogóle coś takiego turaj pisać. Dziecko brawo czy papa powinno już dawno robić. To ze robi to roczne dziecko to żaden wyczyn, to późno a nie szybko wiec chyba opóźniony jest a nie inteligenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość powyżej - komentarz chamski, ale mnie też rzuciło się w oczy to brawo i papa:) faktycznie takie rzeczy dzieci powinny robić już wiele wcześniej, moja robi to od 8 m-ca, chyba też trochę późno, ale jak ktoś się chwiali, że robi to jak ma rok to...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa to Twój syn zaczął chodzić w wieku 10 miesięcy? Możesz mi powiedzieć jak to było? pierw rozumiem, że wstawał i chodził przy meblach i tak nagle ni z tego ni z owego poszedł w długą?:D W ogóle jak to potem wygląda jak dziecko już pierwszy raz przejdzie te kilka kroków samodzielnie? Już od razu stara się to robię ciągle czy dalej wraca do raczkowania i chodzenia przy meblach? Po jakim czasie zaczyna już tak stabilnie chodzić sam np. z pokoju do pokoju da radę przejść, że nie trzeba się bać, że coś sobie zrobi, upadnie i nie trzeba już go asekurować? Mój jakoś ciężko, wstaje i wstaje od 2 m-cy, ale sam ruszyć nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 miesięczne dziecko i je kanapki z twarogiem i pomidorem? Ciekawe, bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko rzsowej lecialo szybko od poczatku z rozwojem, wiec nie dziwne, ze juz chodzi, a reszta pewnie z chodzikach ledwo co daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×