Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up The

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ja myje raz dziennie po obiedzie. Nakładka na palec. Synek lubi bardzo. Przymierzam się do kupienia normalnej szczoteczki żeby sam myl, ale to dopiero jak będzie chodził i mógł że mną w łazience myć ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna1986
schabowy?wafelki?dziewczyny zlitujcie sie nad swoimi dziecmi gdzie taka dieta dla niemowlaka u nas sa papki ale czasem owoc w kawalku albo placki z warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
hej moge dolaczyc do waszego tematu? mam corke Kalinkę - 11 miesiecy. nie chodzi, zaczela raczkowac jak miala 10 miesiecy. co do jedzenia to jest roznie, tarkuje jej zazwyczaj ale potrafi zjesc tez kawalki. czasem sa zupy, ale karmie ją a nie je sama lyzeczka bo brudzi okropnie. mowi juz mama, tata, baba, papa, bum, am, brum brum, lala. wydaje mi sie, ze szybko zacznie mowic bo caly czas nawija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc arnika od tego mamy aline zeby jedzenie rozmiekklo i poslizgu mialo. Ja mojej daje szczoteczke z pasta i ona sobie sama tak gryzie ta szczoteczke. Ja swojej dawalam polyzac lida i wafelek taki tez chrupala i chyba nie umrze id tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój też jadł wafelki od lodów kilka razy i mąż mu dawał polizac loda. Był zachwycony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od polizania pewnie ze nie bedzie ale ta dzewczyna napisala ze jej dziecko jadlo schabowego i wafelka to chyba nie lizalo pewnie na co dzien je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
czy wasze dzieci jedza jeszcze w nocy?moja jest na piersi i budzi sie dwa razy na karmienie. ostatnio budzila się tylko raz ale teraz znowu dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Schabowego jadl dwa razy. Owszem usmażony ale panierke zdjęłam. Ugryzl kilka razy. Gryzy wielkości ziarenka grochu albo i mniejsze. Myślisz gościu ze mu zaszkodzilo? Nie napisałam ze to mięso jest w jego diecie na stale. Poprostu porównałam ze jedno mięso mu nie smakuje a schabowy tak skoro kilka razy gryzł. A co do wafelka? WYLUZUJCIE!!!! A i taka uwaga mi sie nasunęła. Matki ktore maja więcej niż jedno dzieci inaczej podchodzą do wychowania drugiego i kolejnych. Bardziej na luzie. Przy pierwszym dziecku podchodzi sie z większą ostrożnością uwaga i zaangażowaniem. Przy kolejnych dzieciach juz tak nie jest. Jest juz wtedy doświadczenie i praktyka i matka sie tak...."nie pieści". Mysle wiec ze duza ilość negatywnych uwag na temat wychowanie dziecka jest od tych pierworódek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
I niech ktoras wielorodka napisze ze jest inaczej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn, które gotują zupki dzieciom - czy możecie mi napisać czy to normalnie robicie na bazie wywaru takiego dla nas? Jakbym ugotowała wywar tzn. marchew, pietruszka, seler, por, skrzydełka z kurczaka, liść laurowy i ziele angielskie i potem z tego trochę odlała tego wywaru, dodała pokrojoną w kosteczkę marchewkę i odrobinę pietruszki, podrobiła kawałek tego mięsa z kurczaka i może makaronu cieniutkiego dała to myślicie, że tak może być? Czy popełnię jakiś karygodny błąd?:p Jak robicie to na np. 3 dni to potem wlewacie to do słoików czy jak? Macie takie malutkie te słoiczki, że jedna porcja w jednym słoiku czy jak to najlepiej zrobić żeby się nie popsuło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Przepis moze byc. Jak chcesz przetrzymać na dluzej to zapasteryzuj. Ja do sloiczkow po koncentracie klade gorący posiłek zakrecam mocno i wstawiam do gotującej wody ktora siega do 3/4 wysokości sloika. Gotuje 10 min. Takie sloiczki podawalam nawet po 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Hejka dziewczyny, to mnie zaskoczyłyscie, fajnie że wróciliście:-) może się jeszcze reszta dołączy. My dzisiaj kończymy 11msc, maly śmiga po domu z pchaczem, tak to za jedną rączkę pójdzie ale sam jeszcze się boi. W nocy jeszcze się budzi, raz częściej raz rzadziej ale mleko jeszcze w nocy zje. A wafelka spoko, też już wcina, bo gdzieżby inaczej jak starszy loda je to on też musi i jeszcze jak mu zamaczam w lodzie to jest mega happy. Ząbki myje mu szczoteczką z wodą przegotowaną i zastanawiam się jaką pastę mu kupić bo zawsze myślałam że taka bez fluoru będzie ok ale ostatnio wyczytałam że jednak można podać odrobinę pasty dla dzieci z fluorem no i sama nie wiem. Pozdrawiamy was i jak tylko mój mały tyran mi pozwoli będę do was zaglądać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój też budzi się w nocy na pierś 2-3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Co do zup to ja daje normalne takie jak my jemy- pomidorowa, jarzynowa, krupnik, żurek, buraczkowa, rosołek, krem z cukinii, ż ziemniaków, ż brokułów, ż papryki... nakładam mu porcję przed posoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSOwa racja pewnie z tymi wielorodkami ale mysle ze to jest tez kwestia podejscia do diety. jezeli ktos w domu je zdorowo, ma nawyk czytania etykiet i dbania o zdrowie to dziecku nie da schabowego i cukru juz w pierwszym roku. ja nie daje i dla mnie to zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam już dwójkę, a teraz trzeciego szkraba i też nie dałabym ani gryza schabowego czy cukru. Po co od najmłodszych lat przyzwyczajać do złych nawyków? Jak w wieku roku będzie zajadał wafle i smażone mięso to nie wróżę nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
dziewczyny a planujecie jeszcze kolejne dzieci? u mnie w domu tez jadlo sie co popadnie, ja juz raczej zwracam uwage na to co gotuje. czasem wiadomo zdarzaja sie fast foody z mezem na miescie, ale malej bardzo selekcjonuje produkty. teraz nawet w zblokach sa rozne diety dla dzieci. wszedzie jest duzy nacisk na dobre jakosociwo jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc dobrze ta zupke robisz. Taka baza jak na rosol prawie. Ja dzis mojej dam poledwice wieprzowa z warzywami. Rzosowa krzywdy nie robisz ze dasz schabu ale mozna go ugotowac po prostu . Ja jutro jade i obawiam sie tego karmienia i tego co ona tam bedzie jadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
My planujemy następne dziecko, chcemy zacząć starania jak syn skończy 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mamn2 dzieci i chyba juz nie bede miala 3 bo troche sie boje po 2 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×