Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa oby szybko Tymkowi przeszlo. U nas nic nieciekawa bo malej zle sie oddychalo i kaszlala troche. Syn tez. Dalam jej dzis elopiryne. Psikanie nosa. Blf Wit c i jedt lepiej. Daje jej np z taka wedlina indyk parzony lub jakas szynka z kurczaka. Z pasta jajwczna z jakims serkiem. Polecam serek bieluch. Moja lubi bardzo jaja ;) Dzis dawalam synkowi parowki ba kolacje i tez pomyslalam ze on jyz w wieku corki jadl parowki i tez pomyslalam ze moglabym jej dac. No to piszukam tych z biedry. W lidlu tez sa jakues ok. Moja jyz coraz mniej mleka pije. Kaszek rez nie. Chyba zaczne jej dawac mleko tylko 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa oby szybko Tymkowi przeszlo. U nas nic nieciekawa bo malej zle sie oddychalo i kaszlala troche. Syn tez. Dalam jej dzis elopiryne. Psikanie nosa. Blf Wit c i jedt lepiej. Daje jej np z taka wedlina indyk parzony lub jakas szynka z kurczaka. Z pasta jajwczna z jakims serkiem. Polecam serek bieluch. Moja lubi bardzo jaja ;) Dzis dawalam synkowi parowki ba kolacje i tez pomyslalam ze on jyz w wieku corki jadl parowki i tez pomyslalam ze moglabym jej dac. No to piszukam tych z biedry. W lidlu tez sa jakues ok. Moja jyz coraz mniej mleka pije. Kaszek rez nie. Chyba zaczne jej dawac mleko tylko 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Musia a jakiej firmy używasz pieluchomajtek? Bo obecnie jest promocja w rossmann z kartą rossne na pieluchomajtki Pampers 39.99 za 50 szt(oczywiście zależy od rozmiaru ilość szt w opakowaniu). Najlepsza cena jaką znalazłam u siebie w okolicy. Zdrówka dla maluchów,RZSowa Tymek często ma zainfekowane gardło bądź krtań noe szukał lekarz przyczyny czy po prostu taka jego przypadłość? Przepraszam,ale nie znam się na dziecięcych chorobach stąd pytania. Uczycie lub umieją maluchu jeść samodzielnie łyżeczką? Bo mój mi wyrywa podczas karmienia łyżeczkę i zawsze jemy na 2 łyżeczki(jedną on włada,a drugą ja sam sobie jeszcze nie poje). Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Dziękuję za jadłospis mussia. Mój również lubi bielucha i serek naturalny łaciaty. Kiedyś dorwał się do mojej kanapki z żółtym serem bardzo mu smakowało,ale ser zalecają dopiero po roczku ze względu ze jest tłusty i słony. Uwielbia kefir oraz zalewajkę kwaśna. Muszę pomyśleć nad wedliną aby mu urozmaicić kanapki,bo jajka mu nie podeszły. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
moja corka tez chyba ma odparzenia, juz nie wiem co robic. syn nigdy nie mial,corka do tej pory tez nie a teraz ma na pupie takie 3 czerwone placki. tak wygladaja odparzenia?????smaruje bepanthenem bo od urodzenia stosuje tylko i wylacznie ta masc ale to nie schodzi.macie jakies sprawdzone metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
dziewczyny jeszcze dwa pytania -jak usypiaja wasze dzieci?trzeba je lulac czy odkladacie i spia? -co kupujecie na roczek dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nigdy nie miałam stycznosci z odparzeniami ale nie jest tak ze się je wysusza a nie natluszcza?? Moze właśnie posmarowac sudokremem. Ja go na potowki stosuje i jest ok. A do pupy sprawdzony linomag z rozowa nakrętką. Tymek tez wyrywa mi łyżeczkę. Ale jeszcze go nie uczyłam jeść nią. Malwa tymek jak i starsza cora urodzili sie z wiotkoscia krtani. Lekarz od razu zaznaczył ze to sprzyja pozniej infekcjom gardla i itp. My sie pakujemy nad morze. Jutro rano wyjazd:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Sudocrem nigdy nam nie pomógł, właśnie zrobiły się te odparzenia jak chwilowo nie miałam bepanthenu i używałam sudocrem. Poza tym ma fatalny skład. Od bepanthenu robią się trochę mniej czerwone te plamy ale dalej do końca to nie zniknęło. Zmieniam pieluchę co dwie godziny RZSowa z mężem jedziesz czy sama z dziećmi? Między Wami dalej tak złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia jak to się nie mieści w pieluchy 4 przecież one są do 18kilogramow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
4 od 5 niewiele się różnią. Mały podziębiony. Narazie daję tylko witC. Mojego do spania trzeba lulać na rękach. Teraz nauczył się spać z miśkiem to lulam małego i miśka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie roczne dziecko i pieluchy 4 za małe?:D niezły grubas:D może lepiej dawać jedzenie dostosowane dla dzieci, a nie wciskać w nie kanapki to będziecie miały dzieci o normalnych rozmiarach, a nie beki nie mieszczące się w pampersy do 18 kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Gościu ja kupowałam ostatnio pampersy 4, które były do 12 kg, wiele 5 jest właśnie od 12 kg. Zorientuj się potem krytykuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Tak gościu najlepiej do 2 lat dawać dziecku tylko słoiczki, papki i kaszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mojego trzeba bujać na rękach albo usypia przy piersi,ale tego go oduczam. I od tygodnia czasu bujam delikatnie na rekach lub w łóżeczku za pupę,ale wtedy bardzo się rzuca. Podziwiam mamy,które nauczyły aby dzieci same zasypialy w łóżeczku. Przy odparzeniach jak najczęściej wierzyć pupe. Mój po domu chodzi w samym body bez pampersa,bo kupę robi zawsze rano po przebudzeniu, a jak się zesika to przebieram. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa udanego urlopu oraz aby pogoda Wam dopisała. Chyba jakiś wirus panuje skoro tyle dzieciaczków przeziebionych. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mój wieczorem zasypia sam przytulny do taty albo w łóżeczku chyba że ma gorszy dzień to w łóżku ż nami a jak zaśnie to przekładamy do łóżeczka. Na drzemkę usypia przy piersi. Zdarza mu się zasnąć bez piersi jak mnie nie ma w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mój nigdy nie zasnął sam, teraz przeważnie zasypia bujany w wózku a w nocy śpi ze mną i bujam go za pupke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a mnie interesują te wasze kanapki:) normalnie smarujecie kromkę np. bieluchem i dajecie dziecku do ręki albo kawałek szynki na chleb i ono to je? mój kurde by tak nie umiał, musiałabym mu drobić chleb na okruszki i ewentualnie bieluch łyżeczką osobno, ale to wtedy raczej nie kanapka:p możecie mi napisać jak tu u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapki sa zalexane po 9 miesiacu wiec nie wiem co w tym zlego skoro to ma tyle samo kcl lub mniej od porcji mleka czy kaszki?;) Wole wiekszego pampersa zeby nie wpijal sie w pachwiny. Dlatego pieluchomajtki 4 sa juz nie za wygodne bo ma potem otarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapki sa zalexane po 9 miesiacu wiec nie wiem co w tym zlego skoro to ma tyle samo kcl lub mniej od porcji mleka czy kaszki?;) Wole wiekszego pampersa zeby nie wpijal sie w pachwiny. Dlatego pieluchomajtki 4 sa juz nie za wygodne bo ma potem otarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wlasnie sprawdzilam GOSCIU ZE 4 + spa od 9-16 kg to nie wiem skad wziales ze do 18 kgsa 4:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja0 czasami usnie w lozeczku czasami z nia maz lezy a czasami na raczkach. Dzis wyczulam ze czworka na gorze tez juz przebita i spora. Ale tylko jedna sprawdzilam bo nie pozwolila na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jak u mamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×