Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Kjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musia 1,5 roku miało pierwsze dziecko jak zaszłaś z drugą ciążę, a u mnie dzieci urodzone w kwietniu 2015 i styczniu 2012, w kwietniu 2011 zaszłam w ciążę, więc jak nie widzisz różnicy miedzy 1,5 roku, a 4 latami to tylko potwierdza moje zdanie o Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego wszystkiego bzdurnie napisałam o pierwszej ciąży, w drugą zaszłam w sierpniu 2014, więc dwa lata i 8 miesięcy to chyba różnica, a nie branie się za kolejne dziecko jak pierwsze ma niecały rok, czy wy różnice widzicie?:O ale tak jak już wcześniej pisałam, nie moje życie, nie moja sprawa, ja na pysk padać nie będę, a Ty kalinowa jak na to jaka jesteś super ekstra jak tu sobie piszesz to za dużo się tłumaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu coś mylisz się w zeznaniach, bardzo mądra kobieta z Ciebie skoro wyznacznikiem dla ciebie jest wiek między dziećmi. Nie każdy tak jak ty dziw..zachodzi w ciąże od razu Niektórzy potrzebują kilku miesięcy na starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z wielka różnica wieku u dzieciaków a widzisz różnice między inteligentka kobieta a Toba? Takie baby powinny mieć zakładane spirale i nie zachodzić w ciąże nawet z niewiadomo jakim odstępem czasu Szerzy się patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
dziewczyny czy Wasze dzieci jezdza juz w fotelikach nastepnych czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Mój już dawno jeździ w większym foteliku, a ostatnio to jeździłam z nim na rowerze, trochę się bałam że nie będzie chcieć wysiedzieć ale dal radę, tylko nie mogę mu zakładać czapeczki bo już kilka razy musiałam robić nawrót bo mi ją ściąga z głowy i wyrzuca ale to tylko jak jeździmy tak to nigdy jej nie ściągał,chyba mu się to spodobało:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia kask musisz zakladac! I problem czapeczki sie rozwiąże;) Malwa syn wysdrowial ale tak jak pisałam dostal antybiotyk. Obecnie trzy razy dziennie korzystamy z basenu i nie straszne nam sa tez wiaterki na plaży wiec jest ok. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Gosciu niektorzy po prostu chca miec mala roznice ale Ty tego nie ogarniasz bo jak ktos mysli nie po Twojemu to jest glupi i patologia . A ja nie bede tracic czasu na internetowe pisanie z tak jednobiegunowo myslaxmcymi osobami bo nie lubie yakich osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusie a czy macie problem z pocącymi się dziećmi w foteliku? już sama nie wiem co mam robić :( widzę że męczy to dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobestka
Mu uzywamy aeromoov to specjalny wklad do fotelika przeciw poceniu dziecka polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyślałyście, że dojście do siebie organizmu to nie tylko ten nieszczęsny połóg, czyli 6 tygodni, ale całkowite cofnięcie się zmian ciążowych to minimum 6 miesięcy, a powrót do stanu sprzed to 9 miesięcy? Ledwo organizm się otrząśnie po jednej ciąży, a tu druga:/ Poza tym zapewne też nie wiecie, że taki mały odstęp to ryzyko przedwczesnego porodu. I patrząc na to to jesteście jak najbardziej patologią bo ważniejsze dla was jest posiadanie dzieci rok po roku, a nie dobro dziecka:/ Zresztą nawet jak donosicie to możecie odczuć inne efekty tak krótkiego odstępu miedzy ciążami, może nie od razu, a dopiero za kilka lat, ale wtedy raczej się tu tym chwalić nie będziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
gosciu po co tu jestes i psujesz ludziom krew?jakie rok po roku? rok po roku to jakbym zaszla w ciaze jak dziecko mialo 3 miesiace teraz ma prawie 12, nawet jak mi się uda za kilka miesiecy zajsc to roznica bedzie okolo dwoch lat rok to wystraczajacy czas na regeneracje po porodzie silami natury, zreszta kazda z nas ma swojego lekarza a nie Ciebie muusia idealnie Cie podsumowala, jak ktos ma inne zdanie od Ciebie to od razu patologia jak Ty w ogole zyjesz w spoleczenstwie babo? wez juz daj spokoj i nie denerwuj nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
i co ma do tego dobro dziecka? jak jest 2 lata roznicy miedzy dziecmi to dzieci maja źle? co Ty w ogole pleciesz kobieto!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam kiedys taki pokrowiec na fotelik ale nigdy go nie uzylam:D No pewnie ze organizm musi sie zregenerowac. Tylko jakos lekarze nie mowia ze musi byc min 2 lata przerwy miedzy jedna a druga c. Chyba ze chodzi o cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze fotelika wiekszego nie mamy. Moja tez sie smarka i syn tez. Ja zreszta tez. Nam tez nue straszne wiaterki i dzis nawet dzieci kapaly sie chwile u moich rodzicow w baseniku. Moja dzis jadla kapusniak z mlodej kapusty i strasznie jej smakowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Ja kiedyś tez dałam małej takiej młodej kapustki z marchewka, wiadomo ze nieduzo ale tez jej smakowało Nie wiem jaki ten fotelik kupić, chyba powiem mężowi żeby się tym zajal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Hej my tez mamy problem z poceniem sie w foteliku lub wózku jak śpi. Wtedy podkładam mu pieluchę bambusowa i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mam nowinę mój synek nauczył się raczkować i teraz już jest szybki jak torpeda. Najpierw pełzał,siadł, wspinał się po meblach i stanie przy nich,a teraz raczkowanie. My również rozglądamy się za fotelikiem,ale jakoś nic sensownego nie wpadłonam w oko. Sąsiadka ma Carterro ale jakoś nie wzbudza mojego zaufania. Miłej niedzieli. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Ostatnio kupiłam próbkę mleka Bebilon. Niby wypił pół porcji z kubka bo z butelki nie umie,a i tak wstał po 2.5godz na pierś. Ale mleko mu smakowało i robił zabawne minki podczas picia. Jutro jedziemy w ggóry mam nadzieję,że pogoda dopisze. Mamy nosidło turystyczne ze stelażem więc trochę pochodzimy i pozwiedzamy,bo wózkiem nie wszedzie się wjedzie. Wczoraj testowaliśmy po domu nosidło i junior był zachwycony rozgladał się i gaworzył do wszystkich i wszystkiego. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
My mamy fotelik axkid kidzone. Jak narazie dobrze się sprawuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
RZSowa no racja z tym kaskiem, problem się rozwiąże a i bezpieczniej będzie. Dziewczyny śpi którejś z was już dziecię raz dziennie w południe bo mi coraz trudniej go uśpić popołudniu i tak się zastanawiam czy on już czasem nie powinien przejść na jedno spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ipipihvg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co was obchodzi jak kto rodzi dzieci ? Nie rozumiem :/ nie mozesz zajsc ekspertko ? Zazwyczaj bezplodne sa ekspertkami od ciazy, porodu i wychowania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ipupjbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×