Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
dziewczyny polećcie jakies fajne zabawki dla dzieci na roczek cos co sie u was sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Kalinomama ja niestety nie pomogę,bo to moje pierwsze dziecię i jeszcze sama nie wiem co mu kupię. A tu teraz roczki się posypia wiec może piszcie mamy co dostały Wasze pociechy. Jakie kupowalyscie pierwsze buciki niechodki?? Bo jak jesteśmy na dworze i wezmę go na ręce to junior chce "chodzic za duże słowo" wokół ławki. Wczoraj w Smyku przyjrzeliśmy wszystkie miękkie buciki i żadne nie pasowały,a nie chce tych na twardej gumowej podeszwie bo to jeszcze nie pora. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Ancia mój już od dawna ma tylko jedną drzemkę w południe. Dziś wyjątkowo wcześnie marudził i już o 11 zasnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
moja ma dwie drzemki w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój na wczasach czesto ma jedna drzemkę ale dlugą. Chyba powietrze mu tu śluzy. Na urodzinki chyba mu kupimy taki pierwszy rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
moja jeszcze nie da rady na takim rowerku bo nie podejmuje prob chodzenia, zastanawiam sie nad jezdzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja planuję konkretny zestaw klocków bo mały wręcz uwielbia klocki. Jak dajecie radę w te upały? Mały w samym pampersie chodzi a i tak w basenie dwa razy dziś się pluskał dla ochłody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
My też dziś pół dnia w basenie. Na roczek też myślę nad klockami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moha tez lubi klicki. Moja ciagle spi dwa razy chociaz pare razy miala jedna drzemke. My nic chyba id siebie malej nue kupimy. Jeszcze zobaczymy. Pwwnie dostanue duzo prezentow i gdzie to miescic? Moja jadla na snuadanie parowecze. Jej jak cos smakuje to bije brawo albo wyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ja mogę polecić jeździk jak ktoś nie ma, zależy na jakim etapie chodzenia jest dziecko bo jak już chodzi lub prawie chodzi to nie wiem czy na długo się przyda. Mój mały już od jakiegoś miesiąca jeździ tym jezdzikiem po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia899
U nas też był problem z poceniem się dziecka i w foteliku i w spacerówce, najpierw mieliśmy matę bambusową od znajomej, ale bez efektów. Pomogła dopiero mata aero moov, jak się dowiedziałam to dzięki wolnej przestrzeni którą ma mata co daje odpowiedni dopływ powietrza do pleców dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jezdzik to cos na czym dziecko siedzi i 9dpycha sie nozkami lub mozna je pchac a to co dziecko z tym chodzi to jest dla mnie pchaczpem. My jezdzimy na krotkie trasy to nie kupuhe zadnych mat . Plecy troche sie spoca i najwyzej ja przebieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jezdzik to cos na czym dziecko siedzi i 9dpycha sie nozkami lub mozna je pchac a to co dziecko z tym chodzi to jest dla mnie pchaczpem. My jezdzimy na krotkie trasy to nie kupuhe zadnych mat . Plecy troche sie spoca i najwyzej ja przebieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Dla mnie jeździk to to samo co dla musi i chyba to kupię na urodziny Kalince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Mu mamy pchacz który dostał od starszej kuzynki i gdyby było więcej miejsca w mieszkaniu to by się sprawdził a tak to nie bardzo ma gdzie chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Tak, dokładnie jeździk to taki co można na nim jeździć jak dziecko chyba trochę starsze lub pchać jak dziecko uczy się chodzic, my mamy tego pieska z Fischer Price

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kalinomama 2017.07.29 i co ma do tego dobro dziecka? jak jest 2 lata roznicy miedzy dziecmi to dzieci maja źle? co Ty w ogole pleciesz kobieto!!!! x rozwalający jest Twój brak logiki:D lepiej weź się doucz jak nie rozumiesz prostych spraw, a potem rodź dzieci. Skoro sytuacja, gdy kobieta zachodząc w ciąże po roku od poprzedniej jest ryzykowna z racji na wcześniejszy poród to chyba logiczne, że narażasz dziecko na różne powikłania wcześniactwa, więc olewasz dobro dziecka, ale takiej jak Ty ciężko to zrozumieć, więc faktycznie nie ma co pisać. Zajdziesz w ciążę i zobaczysz czy wszystko będzie dobrze, czy może "przejedziesz" się na swojej pewności siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wasi faceci te są tacy beznadziejni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my też obchodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up on a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upuo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×