Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gośćMalwa
Witam, dawno się nie odzywałam ale byliśmy na urlopie,a później przez tydzień opiekowałam się psem sąsiadki. Na urolpie maluch sam zasypiał na noc,a po powrocie do domu wróciły stare nawyki czyli cyc i dopiero spanie brr. Pomału staram się go tego oduczyć,ale już wiem że będzie ciężko. Ja gotuje dla niego specjalnie,ale jak idziemy do dziadków to babcia odkłada mu zupę przed przyprawieniem. Ostatnio zrobiłam dżem morelowy pierwszy raz i nawet wyszedł. Teraz będę robić pomidory,aby mieć na zimę. Pozdrawiam, Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Wczoraj wysłałam zaproszenia na chrzest i rozpoczęłam poszukiwania ubranka ponieważ nie chcę garniturku nie podoba mi się. Kupię jakieś ładne spodnie jasne,aby mógł jeszcze kiedyś je wykorzystać. Nie chciałam kupować 2 wózka spacerówki,ale ta z zestawu 3 w 1 jest chyba za mała bo nogi mu wiszą za podnozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
W dzień usypia w wózku i ma 2 drzemki. Około 11 i 15 a chodzi spać 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Kalinomama mój je zupy na wywarze mięsnym, rukole a nawet orzechy tylko miele mu drobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
U nas owoce w tym roku nie obrodzily i dzemow chyba nie będzie. Ale zrobię na pewno keczup domowy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Nie odważyłabym się dać orzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Orzechy sa bardzo alergenne. I rzadko sie je wprowadza tak wcześnie do diety. Ale skoro wlaczylas je do diety i nie uczylily dziecka to znaczy ze jest ok. Ja jakos nie mam czasu ani możliwości rozszerzania diety. Jak wracam do domu po pracy to maly ma tylko dwa czasem trzy posiłki i jest to obiadek o 17-18 i mleko na noc. Czasem miedzy tym kaszka lub jogurt z owocami. Nawet jajka nie mam jak wlaczyć na stale. Podalam mu dwa razy tylko. XXXY ty to chyba jakas kuchara jesteś albo twoja doba ma 48godzin bo strasznie obrotna babka z ciebie. Duzo kombinujesz z jedzeniem. Fajnie. Co podajesz na podwieczorek dziecku? Mój odkad jest przeziębiony to robi 4-5,kupy dziennie. Chyba duzo. Nie sa duze ale luźniejsze niż wczesniej. Na pewno nie jest to reakcja na leki bo robił zanim je dostał. Chyba odwiedzę lekarza. Malwa myślałam ze tylko ja nie ochrzcilam dziecka. I chyba w tym roku tego nie zrobię . Nie mam kogo ma chrzestnych wziąć. I musze dostosować sie do brata który mieszka z granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Właśnie dlatego ze są alergenem i nie powinno się ich tak wcześnie podawać. Mam wrażenie ze dzięki temu ze gotuje dziecku osobno ma dobrze zbilansowana i zróżnicowana dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupy na mieście można chyba od 9 miesiaca...No pewnie ze nie potrzebny garnitur na chrzest. Ja mojej nie kupowalam. Żadnej sukni. Ma taką granatowa koronkowa i mize ja założę albo kupie hakas ladna lekka Ja u rodzicow bylam od piatku i wczoraj wrocilam . Zaraz idę z dzieciakami na zakupy żyw. Ja rukolo jakoś nie lubię. Co na obiad robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa na podwieczorek zawsze owoce w czystej postaci. Czasem ż jogurtem naturalnym. Kalinomama mój też ma dobrze zbilansowana dietę. Dbam o to i nie muszę mu specjalnie osobno gotować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Aha i rzsowa nie masz co nas porównywać bo ty masz 2 dzieci i pracujesz a ja jedno i siedzę w domu więc siła rzeczy mam więcej czasu. A twoja córka w wakacje kto się zajmuje jak was nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Musia u mnie dziś na obiad zupa krem z papryki ż grzankami. A na drugie może usmaze naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Czytałam o tych orzechach i tak jak gluten tak i orzechy można podawać wczesniej. U nas przedszkole pracuje w wakacje i może dziecko chodzić. W lipcu byla dwa tyg i teraz tez dwa. Żeby jej się za bardzo w domu nie nudzilo to chodzi. Z małym jest mąż albo tesciowa wiec jedno dziecko w ta czy w tą nie robi różnicy;) XXXY a na drugie śniadanie co dajesz. Zaraz sobie poczytam to co wkleiłaś.....jak mi praca pozwoli. Muusia ty tez jeszcze nie chrzcilaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
RZSowa ja właśnie przez siostrę która ma być chrzestna, a pracuje zagranicą organizuje chrzest tak późno dodatkowo połączony będzie z roczkiem. Ja dziś lane kluski zrobię dobre,szybkie i dawno nie jedliśmy. Właśnie dzięki XXXY uświadomiłam sobie,że moje dziecię nie jadło jeszcze papryki gdzieś mi wypadła z głowy. Maluchowi idą górne jedynki bo marudny i tylko by na piersi wisiał,a wczoraj podczas gryzienie chleba musiał się urazić bo wszczął alarm na całe osiedle. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Gościu ale ja nie powiedziałam ze Twoje dziecko ma zźle zbilansowana dietę. Mówię tylko ze moje by miało gdyby jadło to co my w domu bo często jemy na mieście albo zamawiamy. Ja często jadę na sałatkach a maluch by tak nie dał rady Garnitury i te wszystkie staromodne ciuszki są przeokropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Rzsowa na drugie śniadanie w 90% płatki albo owsiane albo jaglane na wodzie. Do tego jabłko banan maliny albo jakiś inny owoc jak mam pod ręką. Plus daktyle suszone albo morele albo rodzynki. Plus kropla jakiegoś tłuszczu- obecnie mam olej ż pestek winogron. Czasem sypne cynamonu. Mój mały uwielbia . A jak nie płatki to jogurt naturalny ż ekspandowana kasza jaglana albo amarantusem i owocami. Czasem kasza manna na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Malwa lane kluski z czym? Ż rosolem? Ja tylko takie znam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Ja chrzcilam. Myslalam ze mowa o ubranku na roczek. Na mięsie miało być a nie mieście. (Pisałam bez okularów) Ja robie pulpety z indyka w sosie koperkowym. Z kasza Bułgar czy jakoś tak i fasolka szparagowa. O której u was ten obiad dla dzieci jest? I czy dajecie jeszcze w ciągu dnia mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up my zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×