Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muusia

sierpniowe mamy 2016 cz. III

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Malwa fotoksiazka to super pomysl. Sama projektujesz, wrzucasz co chcesz. Z tymkiem dzis idę do lekarza bo wczoraj nie przyjmowala. Nadal robi 5-6 kup. Nie są to rozwolnienia. Ale jak wcześnie robił takie zbite to teraz sa luźniejsze. Nic nie wprowadzalam mu do diety co by miało wplyw na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malwa moja mała tez najchętniej bawi sie wszystkim oprócz zabawek. Na roczek dostała duzo rzeczy i pokój jest juz zawalony zabawkami i ciagle sprzątanie tego wszystkiego. Tez nie wiedziałam co podpowiedzieć jak ktos pytał co kupić. A dostała od nas rowerek trojkolowy, a od pozostałych gosci suchy basen z kulkami, lale duza i wózek dla niej, tablet z odglosami zwierząt i melodyjkami, klocki takie zwykłe plastikowe, takiego dmuchanego gumowego konika do skakania, misia duzego. Jakiegoś duzego wrażenia te prezenty na niej nie zrobiły. Ale jak juz to bawi sie w tych kulkach albo klockami. Dziewczyny dawalyscie juz moze dzieciom kakao? Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Rowerek już ma ponieważ chrzestna się pospieszyła,aby mógł trochę pojeździć, lubi spacery w rowerku lub siedzi na podłodze i obraca kółka. Kakao jeszcze nie podawałam bo nie pije jeszcze mleka krowiego. RZSowa daj znać co lekarz powiedział? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
U nas też dostał różne autka, misie itd ale największą furorę zrobiła zjeżdżalnia po której puszcza się piłeczki i przez różne przeszkody trafia do dołka, maly potrafi długo przy niej siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ancia z jakiej firmy ta zjeżdzalnia? Malwa, ilość kup zaniepokoila lekarkę. Podejzewa zatrucie salmonellą. Dala skierowanie na badanie kupy. I zlecila podawać enterol i dikoflor. Przeziębienie oczywiście minelo. Na potowki pod broda przepisala triderm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Ania kupiłam taka zjeżdżalnie dla małej. Ja bym nie miała problemu żeby powiedzieć co kupić ale niestety nie każdy pyta. Z mężem jesteśmy fanem drewnianych zabawek. Mała najchętniej bawi się klockami i pchaczem Jutro idziemy na wesele i mała pierwszy raz zostanie na noc z moja mama, dostanie w nocy butle zamiast piersi, ciekawe jak to będzie Dzisiaj u mojej siostry urodziły się bliźniaki także sporo się dzieje u nas ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Moja już śpi, narobiłam jej dzisiaj przecierów na zimę, z jabłek, śliwek i brzoskwini, będzie miała jako takie musy do jedzenia albo do kaszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinowa a owoce bez cukru sie utrzymają w słoikach? Nie wiem, jakos mi sie kojarzy ze zawsze jak sie robiło przetwory z owoców to musialbyc tam cukier by się nie zepsuly. Ale moze się myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
To wyżej to ja. A mój jeszcze noe śpi. Zaraz go kąpie mleko i ciekawe czy uśnie. Od środy byla z nim teściów i oczywiście wszystkie moje zalecenia miała za nic i robila po swojemu. Wiec młody co dzien spal inaczej. Zrobiłam jej rozpiskę co i o której a ona i tak swoje. Jak jej tlumacze co ma robić to mówi tak tak wiem wiem . A potem robi zle. Bo się nie zna. Dobrze ze jest tylko kilka dni w mcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinomama
Gościu powiem ci ze tez tak myślałam, tzn naczytałam się w necie ale mama mi mówi ze ona robiła i się utrzymuja, ze bić im nie jest nawet po roku. Pokazała mi stara książkę jak robić przetwory i faktycznie są przepisy na przetwory bez cukru wiec mam nadzieje ze się utrzymają. RZSowa współczuje mnie by trafiło jakbym miała taka tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalinomama to powodzenia z pierwszą nocą bez cyca. My byliśmy w czerwcu na weselu i mała byla jakby z nami, bo mieliśmy wynajęty pokój i moja mama tam z nia była, a jak sie przebudzila w nocy to lecialam dać jej cyca. U nas inaczej sie nie dalo bo wczesniej próbowałysmy zeby spala z moja mama i jak sie przebudzi dać jej butle ale było takie darcie ze szok. I z tego względu zrezygnowalismy z wesela w lipcu, bo to trochę uciążliwe bylo Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Mój dziś zasnął o 20 ponieważ w dzień miał tylko jedną godzinną drzemkę. KKalinomama,a te przeciery normalnie gotowałaś i do słoja? Wekujesz na gorąco czy jeszcze pasteryzujesz w garnku? Ciekawe jak Twoje dziecię zareaguje na butelkę w nocy podaną przez babcie. A pije mm? Ja dziś zrobiłam przecier pomidorowy na zimę i zamykam sezon na pomidory. A czekam na śliwki te prawdziwe małe węgierki,aby zrobić dżem. Pozdrawiam,Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Oto sposób na dżem bez cukru =janginizacja. Posypuje się owoce solą,która wydobywa z nich naturalną słodycz . I dobrze jest krótko przesmażać owoce,aby nie traciły dużo witamin. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Ta zjeżdżalnia to dumel, piłeczkowy pościg chyba że coś przekręciłam. RZSowa przekichane, dobrze że nie masz małego codziennie z teściową, bo nie ma nic gorszego jak inne racje niż twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXV
Dziewczyny dajecie już mleko nr 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna strona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Musia,a co u Ciebie ostatnio się nie udzielasz? RZSowa dużo zdrówka dla Tymka i oby jak najszybciej mu przeszło. A wyniki badań kiedy bedziesz miała? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOTO książka to jest to! Rzosowa moze na zeby te kupy? A może po antybiotykoterapui Dawaj dicoflor. My juz po roczku. Mala dostała wozeczek gondole. Kolczyki. Laptop efukacujny (mało funkcji ale mize e sam raz dla niej) Pieska co chodzi Sukienke Książeczkę Spinki gumki opaski. No i kase . Goście byli z jedzenia zadowoleni . 5 h zlecialo szybko pomimo deszczu. Potem dopiero przestało padać. Ogolnie zadowolona jestem. Bardziej mi się podobało niż na synka roczku. Mala wybrała różaniec. Potem książeczka potem jadę lyzeczke i na końcu kieliszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOTO książka to jest to! Rzosowa moze na zeby te kupy? A może po antybiotykoterapui Dawaj dicoflor. My juz po roczku. Mala dostała wozeczek gondole. Kolczyki. Laptop efukacujny (mało funkcji ale mize e sam raz dla niej) Pieska co chodzi Sukienke Książeczkę Spinki gumki opaski. No i kase . Goście byli z jedzenia zadowoleni . 5 h zlecialo szybko pomimo deszczu. Potem dopiero przestało padać. Ogolnie zadowolona jestem. Bardziej mi się podobało niż na synka roczku. Mala wybrała różaniec. Potem książeczka potem jadę lyzeczke i na końcu kieliszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMalwa
Dzień dobry. U nas pada deszcz od samego rana i noe wygląda na to,aby miało przestać więc ze spaceru dziś nici. Mały wieczorem niby zasnął przy piersi,ale strzlali pod blokiem petardami i się obudził. Nie chciał zasnąć więc położyłam go na łóżku pokrecił się 30 min i spał. Odłożyłam go do łóżeczka i spał aż do 3 jestem w szoku. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×