Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Odmienna Edi

Szukam Autora "Chciałbym Cie pieścic.."

Polecane posty

"TakPOProstu" Po co zwracasz na nich uwagę , jak im coś nie pasuje to niech idą i nie czytają . Masz chyba na kim uwagę swoją skupić co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Pieprze cie ostro jedna reka ciagne za wlosy a druga bije cie w twoja dupke ty moja d******* wyjmuje go i teraz moim sprzetem bije cie po tej twojej mokrej c***e suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakPOProstu dziś Gosciu inteligencja to twoja slabosc widze . Najpirw dowiedz sie co to jes analfabetyzm a puzniej mow ze ktos nim jest . Bo jak cos to moge byc dyslektykiem inteligencie po podstawowce X Kto cie wysrał zje/bie. Pomyliłeś działy i piszesz jak ktoś po szkole specjalnej. Już bardziej nie poniżaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Widze ze gosc ma jeszcze urojenia slyszy glosy to sie leczy psychiatra potrzebny skory slyszysz moja wymowe przez pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście odmienna, bo z laską jest coś nie hallo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Gobra gosciu nie wazne twoja opinia jest malo wazna jak ci nie ma kto dogodzic to twoj problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założę się, ze to jest gruba obleśna niedruuuchana soka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakPOProstu dziś Widze ze gosc ma jeszcze urojenia slyszy glosy to sie leczy psychiatra potrzebny skory slyszysz moja wymowe przez pisanie X Przyznaj, że jesteś niepełnosprawny umysłowo i ludzie będą cie traktować z pobłażaniem czubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Zazdroscisz gosciu ze kazdy ma cie w d***e i nie chce z toba gadac ani sie zainteresowac toba to szukasz pretekstu rzeby zaistniec i zeby ktos zwrucil uwage na ciebie , nie chce edi z toba pisac to prubujesz zwrucic na siebie uwage wytykajac literowki i bledy ale badz spostrzegawczy i zobacz ze oprucz cb nikogo to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich zainteresowanych "gość" Nie obchodzą mnie wasze opinie i żale , przelatują koło mnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No to suko teraz chodz i possij mi moj sprzet wiem ze lubisz miec go w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
No to ssij go d****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TakPOProstu" Biorę go do buzi głęboko jak tylko mogę najgłębiej ahhhh doję go mm przyspieszam swoje ruchy i pieszcze goo mocno języczkiem jeżdżę po nim ajjj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TakPOProstu dziś Gobra gosciu nie wazne twoja opinia jest malo wazna jak ci nie ma kto dogodzic to twoj problem . x Spójrz na swoje komentarze, czy ty wstydu nie masz, czy jesteś upośledzony ? Pomyliłeś działy, udaj sie na erotyczny albo idź z tą "panią" lekkich obyczajów na priv. Dotarło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Mój k***s juz mi stoi i jest twardy az mam ochote tak pobic cie nim po tej busi suku i zobaczyc jak bardzo lubisz jak cie nim bije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz go czytać więc lepiej skończ te swoje komentarze !!!! Ty jesteś taka panienką lekkich obyczajów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPoProstu
Slabo ciagniesz, niedobra suka. Wystaw d***** d**e do klapsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
,,Edi" wiesz co moze lepiej bedzie popisac na priv bo tu sie nie da . Ja ide teraz wur***** moja dziwke bo juz mowi ze chce poczuc mojego k****a wiec odezwe sie jutro a ty badz dzis taka d***** dla swojego . Jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Jesres moja suczka i zribisz co ci karze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
Ktos sie podszywa zwróć uwage na login edi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
To nie ja pisze ktos sie podszywa zeby z toba popisac ale to nie jestem ja . Ja napisalem o prv i spadam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakPOProstu
bądz dziiwką dla swojego frajerka niech cie zleje k*****m po busi i klapsy na dupa da, a ja swoje suczysko przeoram i pokarze kto zondzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×