Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja go nie podniecam?

Polecane posty

Gość gość

Witam, jestem atrakcyjna 28 letnia kobieta. Mam od 5 lat męża, który często jest w delegacjach. Dowiedziałam się w grudniu że na tych delegacjach jeździł po dziewczynach lekkich obyczajów. Mamy 4letnia córkę więc postanowiłam mu wybaczyć, wiadomo kanałam się przebadac i wyciągnęłam pewne konsekwencje z tego. Ale nie o to mi chodzi. Chodzi o to że od czasu kiedy się dowiedziałam, gdy próbujemy uprawiać sex jest coś takiego ze jemu najzwyczajniej w świecie (zazwyczaj za drugim razem.ale.zdarza się że i za pierwszym) nie staje.. Dziwi mnie to ponieważ jestem atrakcyjna, dbam o niego, jestem czuła i namietna a jednak tak.sie dzieje. Boli mnie to bo sam przyznał się że jak jechał.na d***** był Zawsze godzinę i zawsze był lód i sex. A tu raptem takie problemy. Czy ja go nie podniecam? I to nie jest tak ze ja na seks nalegam on chce a później zawodzi... Co może być. Tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem doplacal do 30 min i extra stawke dawal za walenie jej cieplego stolca na klate.. szok i niedowierzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestarzałaś się i lata twojej świetności już minęły. Przyzwyczaj się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wejść na forum garsoniera i sobie poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że nie jestem pruderyjną babą. Jest wszystko. I lodzik, i analek, i głębokie gardło. Nawet czasami daję mu flet poprzeczny, i jak on na nim piska, to ja tańczę. Tak wiecie, erotycznie. A on dalej miękki. Naprawdę nie wiem, co robię źle :( :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w garsonierze to ponoc twoja matka w latach swej swietlnosci, w latach 70, przyjmowala milych panow za drobna oplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie macie nic sensownego do porady to może lepiej sobie darujcie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ja juz to samo przezylam po slubie przez noc 4-y razy obowiaskowo na calego bylam dymana tylko sie sperma c**y wylewala minely te czasy i miesiac po miesiacu coraz to slabiej na delegacje nie jezdzil, tylko sasiadce ogrudek(cipke) obrabial zeby jej nie zarosl bo maz w norwegi pracowal. Pewnego dnia juz nie wytrzymalam i poprostu sie go zapytalam co jest juz dwatygodnie nie mialam k****a w cipce. A on do mnie ze juz go nie pociagam bo jestem juz za stara a on szuka mlodszej zeby nie byla taka zjechana jak ja. Odpowiedzialam a kto mnie tak rozwalil ty tym swoim k*****m Po dwuch tygodniach wnioslam sprawe o rozwod, teraz mam innego Starszego i poczulam sie plnowartosciowa kobieta Ma wiekszego daje mi calego ile razy chce i jak chce .Tak sie robi z tymi co mysla ze bez nich kobieta zginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz juz roklapana i tyle! tylko rozwod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj wam w d**e z takimi odpowiedziami szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×