Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 dni z czekoladą

Polecane posty

Gość gość

Hej, czy gdy zjadłam przez 2 dni po tabliczce czekolady ale ćwiczyłam to czy przytyje. Jednego dnia zjadłam 1 tabliczkę czekolady schogetten z orzechami, wiadomo plus normalne posiłki ale nie przekroczyłam 2000 kalorii na dzień. A drugiego dnia zjadłam królika z czekolady 100g czyli też około 560 kcal plus warzywa na patelnie z brokułami od Hortex'a na obiad i tez nie przekroczyłam 2000 kcal na dzień. Ale przez te dwa dni normalnie robiłam ćwiczenia. Przed "obżarstwem" ważyłam 51.7 a teraz już 54!!! Tyle przytyłam przez te dwa dni czy to tylko jedzenie zalegające w żołądku?? I kiedy waga wróci do normy gdy wrócę do mojego normalnego trybu jedzenia z ćwiczeniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli po tych dwóch czekoladach już nie zjadlaś tego więcej, to nie przytyłaś - a wahnięcia wagi sa normalne, zwłaszcza u kobiety, w związku z cyklem menstruacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po dwoch czekoladach pewnie masz zaparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie według Sylwii
Hej a ja trzymam za Ciebie kciuki dlatego chciałabym Cię zaprosić do polubienia mojej strony na facebook, jest to blog dietetyczny i wkrótce będę organizowała na nim konkurs do wygrania będą same zdrowe rzeczy. Zachęcham, na prawdę warto ! www.facebook.pl/zwsylwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie według Sylwii
Hej chciałabym Cię zaprosić do polubienia mojej strony na facebook, jest to blog dietetyczny i wkrótce będę organizowała na nim konkurs do wygrania będą same zdrowe rzeczy. Zachęcham, na prawdę warto ! www.facebook.pl/zwsylwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×